לוח עדכונים


לוח עדכונים
אני אימא טובה. זו המסקנה שהגעתי אליה אחרי שנה וחצי של הורות טרייה.
אתן שואלות איך הגעתי למסקנה הזו? אני שמחה לחלוק איתכן את התובנות.
הבנתי שסדרי העדיפויות השתנו. זה בסיס התובנות שלי. עליי להיות יותר מתוכננת ומאורגנת כדי שאוכל גם לעבוד וגם להעניק זמן לאריאלי שלי. גם אם זה אומר להפסיק להניק אחרי חודש כדי להיות יותר רגועה כשהוא אוכל מבקבוק וגם לאפשר לעצמי שנת לילה כשבן זוגי קם אליו ועוזר בלילות.
אימא טובה זה להבין שזה בסדר להיות עייפה וחסרת סבלנות אחרי יום ארוך או אפילו באמצע היום. להניח הכל רגע בצד ולקחת אוויר, להירגע ולהמשיך לדבר אלייו כשאני רגועה וגם הוא מבין אותי טוב יותר.
אימא טובה זה לתת לו להעסיק את עצמו, אפילו אם זה רק כמה דקות. זה בסדר שאני לא מעסיקה אותו כל הזמן. זה ממש בסדר.
זה לחשוב איזו דרך חינוכית אנחנו כהורים רוצים להעניק לו, לשאול את בן הזוג מה דעתו, לרתום אותו לשיח המשותף ולחשוב יחד כהורים, אני לא צריכה להחליט הכל לבד.

זה לדעת שאני לא יודעת הכל. אם צריך להיעזר באנשי מקצוע, אז לפנות. למשל פנינו ליועצת שינה כשרצינו ליצור לאריאלי סדר והרגלים נכונים.
זה בסדר להודות שאני רוצה במקביל להתקדם ולהתפתח. להמשיך לשאוף למעלה, להגשים את החלומות שלי וכל מה שנדרש זה דיוק העיתוי וניהול הזמן. הכל בסדר, מותר לי.

ורגע לפני שעולים בי רגשות האשם, המחשבות שאני לא מושלמת, שאני עושה טעויות, שאני רוצה גם זמן, גם פנאי וקצת בילוי לעצמי, לעצור שניה ולהיזכר, את האימא הכי טובה כמו שאת.
בחדר האימון, אני פוגשת לא מעט נשים שמתהלכות בתחושה שהן אימהות לא מספיק טובות. בפגישות שלנו אנחנו מחדדות לעצמנו את המושג הזה. אנחנו מסכימות שלהיות אימא טובה זו תחושה של כל אחת ואחת. שמה שהיא עושה זה הכי טוב שהיא יכולה וזה מספיק.
וגם אני, כעצמאית ואימא לפעוט, מתרגלת ומתאמנת כל יום, אני אימא טובה, אני מבקשת ומקבלת עזרה ותמיכה, הכל אפשרי עבורי ואני צומחת וגדלה וגם אריאלי הרי יגדל.
אם גם את חווה אתגרים מהסוג הזה, אם גם את מעוניינת לאמץ גישה חדשה, אני מזמינה אותך לפנות אליי, עכשיו זה הזמן שלך. 💛

#אימוןאישי #העצמה #שינומובילשינויי##coaching
#צמיחה #דיוק #התפתחותאישית#
#משפחהועבודה #אמאטובהדייה

rT%2bqB8Etzr6dDqiZD1B7YQ==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות

מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים

שירה ברונפמן -שינוי מוביל שינוי

אימון הינו תהליך למידה מודרך מוכוון מטרה שתכליתו להעצים ולשכלל את הפוטנציאל האישי שלך ולפתח את יכולות החשיבתיות והרגשיות. ניתן להשיג את מטרה באמצעות שיפור הביצועים וההישגים בחייך האישיים והמקצועיים.
באימון נכנסים לתהליך חשיבה ממוקד ומותאים אישית.
נשים: כל אחת צריכה מידי פעם צריכה ליטוש קטן כדי לזכור /להכיר לעומק את החוזקות ועוצמות ולשם כך אני כאן.
ילדים ונוער: ”כל מה שילד צריך, זה מבוגר אחד שיאמין בו“ ( הרב שלמה קרליבך) . באמונתי אין ”ילד רע יש ילד שרע לו“. אני חושבת שאנחנו ההורים רוצים אך ורק את טובתם של הילדים ולפעמים כל מה שנדרש זה רק הכוונה או מישהו חיצוני שיקשיב ויתן כלים ויכוון למקום הנכון ביותר את היקר לכם מכל.
”מאחורי כל ילד שמאמין בעצמו עומד מבוגר שהאמין בו קודם“.(מתיו יעקובסון)10% הנחה לחברי הרשת שלי.


שם איש קשר: שירה ברונפמן

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר