SUPER-LOCK מנעולנים

מנעולנים ברמת גן

לוח עדכונים

לוח עדכונים
SUPER-LOCK מנעולנים עדכון חדש
מחזיר דלת רצפתי
מחזיר הדלת הרצפתי הוא אחד מכלי העזר החשובים ביותר בשימוש בדלתות זכוכית.
ולמה?
- ראשית המחזיר הדלת הרצפתי נושא עליו כמעט את כל כובד משקלה של דלת הזכוכית. לכן עליו להיות מתאים מבחינת מימדיה של הדלת לדלת עליה הוא מותקן.
- מחזיר הדלת הרצפתי אחראי לפעולת הסגירה האיטית והשקטה של דלת הזכוכית. במידה ומחזיר הדלת אינו תואם לגודלה ומשקלה של הדלת, הוא יתקלקל במהרה ויפסיק את פעולתו, מה שעלול לגרום לדלת להיגרר על הרצפה, להתחכך באחת מהקירות הצדדיים ואז עלולה הדלת להישבר. סיכון זה הוא כבד משקל, על אחת כמה וכמה כשנשברת הדלת בזמן פתיחתה או סגירתה על ידי אחד מהמשתמשים בדלת.
- שלישית – מחזיר דלת אשר אינו יכול לעמוד בעומס העבודה של דלת זכוכית אשר נפתחת ונסגרת לרב, יפסיק לעבוד ואז מתחילים הסיכונים.

מה עלינו לעשות בכדי למנוע צרות אלו בדלת הזכוכית?
- ראשית עלינו להציג בפני בעל המקצוע המגיע להתקין את הדלת, את תכנון מימדיה המדוייקים של הדלת ולדרוש ממנו מחזיר דלת רצפתי איכותי.
- שנית עלינו לתת לו צפי של שימוש בדלת הזכוכית. דלת כניסה לבניין דירות בן 8 דיירים, אינו דומה לדלת זכוכית המותקנת בבניין בן 40 או 100 דירות ובטח שונה מכניסה אל בניין משרדים בו למשתמשים בדלת אין זיקה לשמירת הדלת ופעמים רבות אנו רואים התנהגות ברברית וברוטלית של משתמשים בבנייני ציבור. לכן במקרים דוגמת אלה, עלינו לתכנן מראש את הכניסה לבניין, כך שתעמוד בכמות האנשים הנכנסת ובצפי התנהגותם.
- שלישית וחשוב ביותר – עלינו לדאוג לתחזוקה ראויה למחזיר הדלת הרצפתי, כיוון שבמידה ולא נדאג לו, ה"מחלה" העיקרית של מחזירים אלה הם ההחילדות שלהם, כיוון שהם ממוקמים ברצפה, בתוך בור, ובכל שטיפה עם מים, במידה ולא נדאג לזה, יכנסו מים אל בור, ישארו שם ויגרמו למחזיר הדלת הרצפתי להחלד ואז הנזק יהיה בלתי הפיך.

ישנם מספר דברים אותם ניתן לעשות בכדי למנוע או לפחות למזער את הנזק העתידי. אין ספק כי לא נעים להחליף כל שנה או אפילו פחות מחזיר דלת רצפתי בעלות של אלפי שקלים ושלא נדבר על הסיכון בהפעלתו במצב לקוי.

הראשון והחשוב ביותר הוא, לגרז את המחזיר הדלת והבור בו הוא מונח בגריז עד לחלקו העליון ממש. שמחזיר הדלת "יצוף" בגריז. הגריז דוחה מים ושומר על המחזיר ומעניק לו אריכות ימים.

השני הוא , לכוון את הדלת במידה והיא נוגעת ברצפה או בצדדים, או שהיא צנחה וקשה לנעול אותה. אחד הדברים הגרועים ביותר במצבם אלה, שהאחראים לדלת או משתמשיה מזיזים את הדלת שוב ושוב בחוזקה בכדי לפתוח או לסגור אותה ואז הורסים את הדלת, הצירים שלה או את מחזיר הדלת הרצפתי.

לכן, בכל מקרה בו אתם נתקלים בבעיה בתפעול דלת הזכוכית הזמינו מיד מנעולן המתמחה בדלתות זכוכית, אשר יפתור לכם את הבעיה מיידית.

בכל שאלה ניתן לפנות אלי בטלפון ישיר 050-5558419
או בדוא"ל nadimanor@gmail.com
או באתר מטה אשר יעניק לכן מידע מפורט אודות בעיות נוספות פתרונות שונים ועוד
כניסה לאתר סופר לוק מנעולן :
http://www.super-lock.co.il/index.php/2013-09-16-18-53-16/%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%A9%D7%A8%D7%93%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%91%D7%AA%D7%99-%D7%A2%D7%A1%D7%A7/187-%D7%AA%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%9F-%D7%93%D7%9C%D7%AA-%D7%96%D7%9B%D7%95%D7%9B%D7%99%D7%AA

MV6Yw1yaaE9arT/fsmWkAw==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות
SUPER-LOCK מנעולנים עדכון חדש
1w6wZYACClsZOWHui2B9uA==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות
SUPER-LOCK מנעולנים עדכון חדש
דלת זכוכית תקלות נפוצות

בדלתות זכוכית העדינות משאר הדלתות ומותקנות בצורה שונה מדלתות אחרות, ישנן מספר בעיות נפוצות הקורות עקב שימושן התכוף והתקנתן השונה מדלתות אחרות.
צירי דלתות זכוכית – הצירים אחר מחזיקים את הדלת ממוקמים אחד על התקרה, ואחד על גבי מחזיר הדלת הנמצא מתחתיו על הרצפה. צירים אלה מתלבשים על גבי אביזר נוסף המחבר בינם לבין דלת הזכוכית ומחוברים על דלת הזכוכית בלחץ של הברגה בין שתי חלקי הפלטות מכל צד של הדלת. באופן טבעי הברגות משתחררות עם הזמן, על אחת כמה וכמה כשיש תזוזה רבה של הדלת וכשרמת הזעזועים בסגירתה של הדלת היא רבה. בעיה זו גורמת לדלת ומכלוליה לעבוד בצורה לא תקינה, למשל אי יכולת לנעול את הדלת, הדלת נגררת על הרצפה ועוד.
נפילתה של דלת הזכוכית - כתוצאה מכך קוראת תופעה שהדלת "נופלת" כל כמה זמן ויש צורך להרימה ולחזק את ההברגות. במקרים קשים יותר, יש צורך להחליף את האביזר המחובר אל הציר או חלק מחלקיו כיוון שההברגות שלו נשחקו ואינן מחזיקות את הדלת יותר.
הברגות הגבהה והורדה של גובה מחזיר הדלת – למעשה הברגות אלה משמשות לאיזון המחזיר למצב מאוזן, אך אנו נעזרים בהם לפעמים בכדי להרים את הדלת במעט. גם אלה יכולים להישחק.
מחזיר דלת תחתון –מחזיר הדלת יוצר לעיתים בעיות רבות, בעיקר מכיוון שאיש אינו מתייחס אליו ומזניח את תחזוקתו, כגון שפיכת כמויות של מים אל הבור בו נמצא המחזיר וסביבתו, דבר היוצר חלודה רבה במחזיר הדלת ומשבית את פעולתו לחלוטין. ישנם טיפולים אשר ניתן למנוע באמצעותם את התחלואות הללו ולהקדים תרופה למכה . שאל אותי כיצד.
תקלות קטנות ההופכות לגדולות בדלתות זכוכית. הגעתי לא מעט פעמים למקומות בהם הייתי צריך לטפל בתקלה אשר נגררה הרבה זמן ועקב כך קילקלה מכלולים נוספים בדלת הזכוכית וחבלץ ברבע בו ראיתם כי ישנה בעיה בדלת הזכוכית, הזמינו איש מקצוע לטפל בבעיה ואל תזניחו אותה.
סגירה ופתיחה לא תקינות של הדלת – תפקידו של מחזיר הדלת הוא לדאוג כי דלת הזכוכית תיסגר ותיפתח במהירות הנכונה הניתנת לכיוון. במידה והדלת יצאה ממהירות הכיוון שלה אשר היה קיים עד היום, זאת אומרת שמחזיר הדלת יצא מכיוונו ויש צורך לכוונו שוב למהירות והעדינות הרצויים. חוסר התייחסות לבעיה זו עלול לגרום לקלקולם של חלקים אחרים ולעיתים אף לשבירתה של הדלת. שימו לב.
אל תתבישו תמיד ליצור עימי קשר בטלפו 050-5558419
או להיכנס לאתר וקבל מידע רב אודות שאלות ותשובות
על כך תוכלו לקרוא באתרנו.
http://super-lock.co.il/index.php/2013-09-16-18-53-16/%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%A9%D7%A8%D7%93%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%91%D7%AA%D7%99-%D7%A2%D7%A1%D7%A7/187-%D7%AA%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%9F-%D7%93%D7%9C%D7%AA-%D7%96%D7%9B%D7%95%D7%9B%D7%99%D7%AALDyg6oxJtRkLx9FJ3LSedg==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות
SUPER-LOCK מנעולנים עדכון חדש
/6kd6K2axJrcJWoke%2b7rdQ==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות
SUPER-LOCK מנעולנים הצטרפ/ה למערכת
מנעולן צוות SUPER-LOCK מנעולן מספקת את כלל שירותי המנעולנות הקיימים היום לבתים, עסקים, כלי רכב, ארגונים, חברות ניהול ואחזקה ועוד. השירותים אותם אנו מספקים כוללים: שירותי פריצה, התקנה, החלפה ותחזוקה של כלל רכיבי ואבזרי המנעולים הקיימים. התקנת מער...
XVIvQ/ILsNSusiY5AaoQJw==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות

מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים

SUPER-LOCK מנעולנים

מנעולן
צוות SUPER-LOCK מנעולן מספקת את כלל שירותי המנעולנות הקיימים היום
לבתים, עסקים, כלי רכב, ארגונים, חברות ניהול ואחזקה ועוד.
השירותים אותם אנו מספקים כוללים: שירותי פריצה, התקנה, החלפה ותחזוקה של כלל רכיבי ואבזרי המנעולים הקיימים. התקנת מערכות תקשורת, אבטחה ומיגון.
אנו פועלים 7 ימים בשבוע 24 שעות ביממה, ללא הפסקה.
הפריסה הגאוגרפית שלנו רחבה וכוללת את איזור השרון, המרכז, מודיעין וסביבתה, השפלה ואזור אשדוד.
מקצועיות, שירות ואמינות עומדים אצלנו בראש סדר העדיפויות, כשמדובר בלקוחותינו היקרים.
אנו מזמינים אותך להיוועץ בנו בכל בעיה או שאלה בטלפון 050-5558419

אדם העומד מול דלת ביתו, משרדו או רכבו, נמצא בחוסר אונים משווע.
בשבילנו, להגיע ולהציל את אותו אדם הנמצא בצרה, זוהי שליחות.
לראות את החיוך והרגשת ההקלה לאחר פריצת הדלת, זה הסיפוק הגדול ביותר בשבילנו.
אנחנו צוות מנעולנים ב super-lock, דוגלים בראש ובראשונה במתן שירות מהלב.
אנו מתחייבים להעניק לכם ייעוץ ראשוני חינם.
אנו מתחייבים להיות זמינים עבורכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
אנו מתחייבים להגיע אליכם מהר ככל הניתן, לקוחותינו הנאמנים.
אנו מתחייבים לספק לכם שירות מקצועי ומהיר לבעייתכם.
אנו מתחייבים לפתור את הבעיה בנזק המינימלי ביותר.
אנו מתחייבים להעניק לכם שקיפות מלאה בעבודה ובתהליכיה.
אנו מתחייבים לגבות מכם מחיר הוגן עבור השירות אותו אנו מבצעים עבורכם מכל הלב.
אנו מתחייבים להעניק לכם שירות עם חיוך רחב.

צרו עימנו קשר בטלפון 050-5558419 ונשמח לתת לכם שירות מכל הלב.


שם איש קשר: נדב מנור

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר