האפליקציה שתחסוך לכם כסף, זמן וכאב ראש

עסקים וחברים עונים לשאלות בכל תחום

עסקים מקושרים דרך חברים ממליצים

רוצים לדעת כמה עולה תיקון מקרר? - AskIt!

לילד יש חום ואתם בעד טיפול טבעי? - AskIt!

מי מכיר טכנאי סלולרי אמין? - AskIt!

להורדת האפליקציה, לחצו כאן
טיפים בסיווג עיצוב פנים
חפש:   
סיווג:
טקסט חופשי:

טיפ תאורה: תעברו לתאורה חמה ( בקשו לד גוון אור 3000k ) והשתדלו בשעות הערב לא לשבת באור לבן...
אנחנו לא שמים לב לגוון התאורה שאנו יושבים בה במהלך היום והערב התאורה במהלך יום העבודה של רובנו היא אור לבן (5000k) גוון אור זה אינו נכון לשעות הערב ושעות שלפני השינה. רובנו גם טועים בהבנה שאור לבן הוא אור חזק יותר מאור צהוב ושוכחים שעוצמת האור הוואט (w) הוא המשפיע על חוזק האור, ולכן אם ניקח תאורת לד באותו תצורת גוף התאורה ובאותה העוצמה נקבל את אותו חוזק של אור בגוון חם או קר . למה נעדיף בשעות הערב תאורה חמה ? (3000k) גוון לד.. האור הלבן מפריש הורמון הנקרא מלטונין הוא הורמון שגורם לנו להשאר עירניים. מכאן גם אפשר להבין למה בבתי חולים האור הוא לבן...אז מה הטיפ שלי ...? השתמשו בבתים הפרטיים בתאורה חמה גוון אור צהוב או לפי 3000k גוון לד מומלץ !
נכתב ע"י שירלי בר מעצבת פנים בכירה ב 06 פברואר 2019 16:17

3 טיפים לזימון אהבה שיפור הזוגיות וחיי הנישואים
תורת הפנג שואי תורמת רבות לזימון אהבה שיפור הזוגיות וחיי הנישואים איך נזמן לחיינו אנרגיה של אהבה וזוגיות דרך חדר השינה? להלן 3 טיפים : מיקום המיטה חשוב מאוד יש למקם את המיטה במרכז כאשר לצידי המיטה נמקם חפצים בזוגות לדוגמא: זוג שידות ניתן להשתמש בסמלי הפנג שואי תמונות המסמלות זוגיות, זוג ברוווזוני מנדרין להקפיד על נקיון החדר טיהור האנרגיה ופינוי חפצים שבורים שימוש בצבעים הנכונים ובחינת כיוון שינה יביא לחייכם שינוי. אשמח להגיע ליעוץ ולסייע בתפנית לה אתם מצפים ❤️❤️
נכתב ע"י פנג שוואי באהבה ב 06 אפריל 2018 21:45

תו תקן לאריחים  
תו תקן רגיל, ישראלי, - אישור פשטני לאיכות האריח או מאשר תו תקן קיים על האריח.תו תקן מחמיר בודק בקפדנות ובדרישות גבוהות ביותר את איכות האריח ועמידותו לאורך שנים רבות.רוב האריחים המיובאים מאירופה, ספרד ואיטליה הינם נושאים תו תקו. בקשו מהיבואן שלכם להוכיח כי האריחים אותם אתם מתכוננים לרכוש הינם נושאים תו תקן מחמיר,"מדוע עליכם לדרוש תו תקן אירופאי וישראלי? תקן אירופאי: ייצור אריחים הינו תהליך מכני מהיר ואוטומטי, כמות הייצור הינה אדירה, תו התקן האירופאי הוא המחמיר ביותר ומוודא את איכות ונתוני האריח. בדיקת התקן משווה בין הנתונים אותם מציין ומפרסם היצרן על האריזה: חוזק ועובי ואטימות הגלזורה, חוזק ועובי האריח, נתוני שחיקה ושבירה: בבית, בעסק, והכל מקום, עמידות לקרינת השמש, אנטי סליפ ועוד ועוד. "זיכרו, אריחי ריצוף מחליפים פעם בחיים !!!
נכתב ע"י אברמוביץ קרמיקה - אריחי איכות מקוריים מספרד ואיטליה ב 14 אפריל 2016 8:5