האפליקציה שתחסוך לכם כסף, זמן וכאב ראש

עסקים וחברים עונים לשאלות בכל תחום

עסקים מקושרים דרך חברים ממליצים

רוצים לדעת כמה עולה תיקון מקרר? - AskIt!

לילד יש חום ואתם בעד טיפול טבעי? - AskIt!

מי מכיר טכנאי סלולרי אמין? - AskIt!

להורדת האפליקציה, לחצו כאן
טיפים בסיווג בריכות שחיה
חפש:   
סיווג:
טקסט חופשי:

תקן ישראלי למעקות
מהו גובה המעקה במפרסת? מהם המרווחים הנדרשים בין רכיבי המעקה?הנה תשובה:התקן הישראלי 1142 למעקים ומסעדים קובע שגובה המעקה במרפסת בניין יהיה 105 ס"מ לפחות. הגובה נמדד מהמפלס הסמוך ביותר למעקה, היכול לשמש כמדרך רגל, לכן חשוב לדעת מה מבנה המעקה וכיצד הוא מותקן. לגבי המרווחים - התקן קובע שהמרווחים בין רכיבי המעקה יהיו כאלה שכדור קשיח בקוטר 10 לא יוכל לעבור דרכם.* חברת דוקה גלאס לא מתפשרת על איכות, תקינות וביטחון בהתקנת המעקות.
נכתב ע"י דוקה גלאס ב 13 יוני 2016 17:9

סנפירים כמכשיר לתחזוקה של עמוד השדרה
כולם מכירים את הסנפירים כמכשיר המקל על השחייה. אצלנו בגלגל הצלה מתייחסים ליכולת השיקומית של הסנפיר.כאשר המטופל שוכב על הגב, ומניע את רגליו מתחת לפני המים, הוא משיג חיזוק של שרירי הבטן, משפר את תיפקוד עמוד השדרה, ולא ייפלא, שבגלגל הצלה משתמשים בסנפירים בתהליך השיקומי של שלד ושדרה.על מנת לפתור בעיות בחוליות עמוד השדרה, השימוש בסנפיר מגמיש את תנועת הגו, מאפשר הפרדת חלקים של השלד וחסכון בכוח לצורך תנועה. בתהליך השיקומי יש ללמד את המטופל את השימוש הנכון בשריר ובמפרק. הפרדת איזורי הכאב, באמצעות תנועת הסנפיר, תאפשר חיזוק והגמשה של המפרק הפגוע בדרך לשיקום מוצלח.רק בשלב התחזוקה נשתמש בסנפיר עת אנו מקדים את מיומנות השחייה השיקומית. שימוש מוקדם במכשירים אקוואטים יכול לגרום נזק בלתי הפיך.
נכתב ע"י גלגל הצלה ב 19 מרץ 2015 13:32

מצופים כמכשיר למבוגרים
מקובל לחשוב, שהמצופים מיועדים לילדים בתהליך לימוד השחייה, בגלגל הצלה חושבים אחרת, וכמו בכל יתר המכשירים, שמצאו להם שימוש שיקומי, השחילו מקל במצופים, והפכו אותם למשוט צף. החזקת המשוט, כשהרגליים על הרצפה, ותרגול מגוון של הרגליים בכל מישורי התנועה, יאריך את שרירי הגפיים התחתונות, ויחזק אותם, על מנת ליצור גוף עם שיווי משקל אך מעוצב היטב. בבואנו לטפל בבעיות גמישות, בעיקר של גברים, המשוט משמש אותנו בידידות מרובה, תוך התאמה עצמית של רמת הגמישות של המטופל לתרגיל. באמצעות המשוט ניתן לשפר את יכולת הציפה של הגוף, כי הישענות עליו מאפשרת מנחים הוריזונטליים, שמטפלים בכל היקף הגוף. גם תחזוקה מעיינינת משולבת עם המצוף, כשהמטופל שוחה רגליים בלבד ונשען עליו, או מטפל ביד אחד ושוחה ביד
נכתב ע"י גלגל הצלה ב 16 מרץ 2015 22:9