האפליקציה שתחסוך לכם כסף, זמן וכאב ראש

עסקים וחברים עונים לשאלות בכל תחום

עסקים מקושרים דרך חברים ממליצים

רוצים לדעת כמה עולה תיקון מקרר? - AskIt!

לילד יש חום ואתם בעד טיפול טבעי? - AskIt!

מי מכיר טכנאי סלולרי אמין? - AskIt!

להורדת האפליקציה, לחצו כאן
טיפים בסיווג קידום עסקים במדיה חברתית - פייסבוק
חפש:   
סיווג:
טקסט חופשי:

טיפ לתחילת שבוע
שבוע טוב, שבוע של שגרה....בזמן שגרה, חשוב להקפיד על סדר יום, ולהתחיל את היום בניקוי שולחן, דברים שנשארו מיום העסקים האחרון, ולהתחיל יום עבודה פרודוקטיבי, מלא עשייה!
נכתב ע"י ברוך בסה יועץ עסקי ב 07 יוני 2021 8:45

משפך שיווקי - דברים שכדי לדעת
בבניית המשפך השיווקי, חשוב מאוד לדעת ולהתאים ליכולות העסק, לתנאים בשוק, להכיר את קהל היעד, ובהתאם לגזור את היעדים והמטרות שאותם תרצו לראות בסוף התהליך.דוגמא למדדים של משפך שיווקי: 50,000 חשיפות למודעה1,000 כניסות לאתר200 נרשמים לניוזלטר בחינם50 אנשים רוכשים מוצרי דיאטה5 אנשים רוכשים פגישה ותכנון תפריט בהתאמה אישית
נכתב ע"י ברוך בסה יועץ עסקי ב 27 דצמבר 2020 12:41

בידול עסקי - איך מוצאים אותו?
אין עסק או בעל עסק שלא היה רוצה שהעסק שלו יהיה מבודל.כדי למצוא את הבידול נוכל לשאול 2 שאלות מרכזיות:1) איך אני נתפס בעיני הלקוח?2) איזו בעיה העסק שלי פותר ללקוח?לא על כל החסרונות השוק אנחנו נוכל לתת פתרונות. אבל אם נתמקד בחסרון מסוים בשוק ונציב בו יתרון יחסי – יש לנו אפשרות לבלוט ולמצוא לעצמנו בידול.
נכתב ע"י ברוך בסה יועץ עסקי ב 23 דצמבר 2020 12:33

מי רוצה להגדיל את מחזורי המכירות שלו?
בין כל ערוצי השיווק שיש לעסקים כיום, ישנו ערוץ שיווק אחד, שהתועלת שלו ביחס להשקעה היא הכי גבוהה!קוראים לערוץ השיווק הזה נטוורקינג, ומחקרים מלמדים שמחזורי המכירות גדלים בכ - 30% לעוסקים בדבר.לא להתבלבל, זהו ערוץ שיווק לכל דבר, וגם אותו צריך לטפח, להשקיע בו, להתמיד בו, ותוצאות כמובן יגיעו.אצלנו בוריטיב יש כבר מעל 2500 עסקים רשומים, ו 10 קבוצות ברחבי הארץ...אצלנו בוריטיב העסקים מקבלים כלים להצלחה, ונפגשים עם אנשים בקבוצות שרוצים בהצלחתם...אצלנו בוריטיב כל עסק מקבל כרטיס ביקור דיגיטלי, מהמשובחים שיש לשוק להציע, עמוד עסקי שנסרק בגוגל בצורה אורגנית, אשר דואג לזרימת לקוחות מגוגל, וכמובן חשיפה לכ 15,000 איש נכנסים מידי חודש לאתר שלנו, ומחפשים נותני שירותים ובעלי מקצועות...אצלנו בוריטיב - מקבלים עבודה! נקודה.איך זה אצלך?
נכתב ע"י ברוך בסה יועץ עסקי ב 21 ינואר 2019 16:56