האפליקציה שתחסוך לכם כסף, זמן וכאב ראש

עסקים וחברים עונים לשאלות בכל תחום

עסקים מקושרים דרך חברים ממליצים

רוצים לדעת כמה עולה תיקון מקרר? - AskIt!

לילד יש חום ואתם בעד טיפול טבעי? - AskIt!

מי מכיר טכנאי סלולרי אמין? - AskIt!

להורדת האפליקציה, לחצו כאן
טיפים בסיווג יעוץ פנסיוני - ייעוץ פנסיוני
חפש:   
סיווג:
טקסט חופשי:

רכישת ביטוח בטלפון
רוב הלקוחות שהגיעו אליי רכשו פוליסות מסוגים שונים ע"י מוקדים של חברות הביטוח או מוקדים פרטיים ללא בירור צרכים וניהול סיכונים עפ"י תקציב הלקוח.רכישת ביטוח צריכה להתבצע בפגישה מסודרת עם איש מקצוע שמכיר את הלקוח ומבין את הצרכים שלו.בנוסף, איש מקצוע יטפל בצורה היעילה ביותר בתביעה מול חברת הביטוח.לכל שאלה ניתן לפנות אליי בטלפון 052-4423217.איתי ביטון, סוכן ביטוח ומנהל סיכונים.
נכתב ע"י סוכן ביטוח ומנהל סיכונים משפחתיים איתי ביטון ב 28 פברואר 2019 9:57

עדכון שנתי של התיק הביטוחי
כמו בחיים גם התיק הביטוחי צריך לעבור התאמות.אחת לשנה צרו קשר עם סוכן הביטוח שלכם לביצוע התאמת כיסויים ביטוחיים עדכניים.כמו כן, יש לבחון הורדה/הקטנה של כיסויים שלא רלוונטיים.למי שאין סוכן ביטוח יכול לפנות אליי.לכל שאלה ניתן לפנות אליי בטלפון 052-4423217.איתי ביטון, סוכן ביטוח ומנהל סיכונים משפחתיים.
נכתב ע"י סוכן ביטוח ומנהל סיכונים משפחתיים איתי ביטון ב 03 פברואר 2019 10:17

הפקדות לקרן השתלמות
שלום חבריםסוף השנה מתקרב ורבים מאיתנו משלמים כסף רב לרשות המיסים.קרן השתלמות היא מוצר מעולה שנותן לנו מקלט מס גם על ההפקדות וגם על רווחי ההון.לבירורים על גובה ההפקדה ניתן לפנות אליי בטלפון 052-4423217.איתי ביטון, סוכן ביטוח ומנהל סיכונים משפחתיים.
נכתב ע"י סוכן ביטוח ומנהל סיכונים משפחתיים איתי ביטון ב 19 דצמבר 2018 12:38

ביטוחי חיים
שלום חברים טיפ קטן. לקראת סוף שנה חברות הביטוח יוצאות במבצעים והנחות לכל החיים על ביטוחי החיים.ממש שווה לבדוק אם ניתן להוזיל את עלות ביטוחי החיים שברשותכם.
נכתב ע"י סוכן ביטוח ומנהל סיכונים משפחתיים איתי ביטון ב 26 נובמבר 2018 10:4

נכות בקרן פנסיה
נכות מלאה - עובד שאיבד לפחות 75% מכושרו לעבוד עקב מצב רפואי , זכאי לקבל קצבת נכות מקרן הפנסיה,בהנחה שאינו יכול לעבוד בעבודתו או בכל עבודה אחרת עפ"י השכלתו , הכשרתו או נסיונו.כלומר : לא מחייב שתקבל קצבת נכות אם אינך יכול לעבוד בעיסוק שלך לפני קרות מקרה האירוע שגרם לך לנכות
נכתב ע"י דורי כרמון -סוכן ביטוח ופיננסים ב 27 יוני 2018 20:1

ביטוח בריאות
היום הרפואה מתקדמת והטכנולוגיות מתפתחות במהירות שיא.מתי לאחרונה בדקתם את הכיסויים בביטוח הבריאות שלכם ושל ילדכם ?יתכן והכיסויים לא מעודכנים.
נכתב ע"י יעל מוצפי סוכנת ביטוח חיים, בריאות ופנסיוני ב 18 יוני 2018 14:56