האפליקציה שתחסוך לכם כסף, זמן וכאב ראש

עסקים וחברים עונים לשאלות בכל תחום

עסקים מקושרים דרך חברים ממליצים

רוצים לדעת כמה עולה תיקון מקרר? - AskIt!

לילד יש חום ואתם בעד טיפול טבעי? - AskIt!

מי מכיר טכנאי סלולרי אמין? - AskIt!

להורדת האפליקציה, לחצו כאן
טיפים בסיווג ניקיון - ניקיון כללי
חפש:   
סיווג:
טקסט חופשי:

ניקוי שנדלירים בלי לפחד
כשאתם מתכוננים להחליף נורות בשנדליר או לנקות, אף פעם אל תסובבו את השנדליר לאותו כיוון בזמן הניקיון.הדבר יכול לגוף התאורה להתברג יתר על המידה ולהתנתק ממקומו.לכן או שאתם תחסתובבו סביב השנדליר או שעל ידי סימון כלשהו תחזירו את השנדליר למצבו הראשוני.
נכתב ע"י קריסטלור-אומנות ניקיון תאורות קריסטלים ושנדילירים ב 30 יוני 2019 13:21

ניקוי שנדליר לקראת פסח  
קריסטלור ניקוי והברקת נברשות קריסטל ושנדיליריםבואו לראות איך אנו מנקים את הנברשות באמצעות מכשיר התזה מיוחד
נכתב ע"י קריסטלור-אומנות ניקיון תאורות קריסטלים ושנדילירים ב 13 יולי 2016 20:58

טיפ טיפ - TOP !
טיפ טיפ טופ:המכשיר הזה , הוא אחד המכשירים היעילים ושווי ההשקעה ביותר שיש.כשצריך לקרצף חלונות מכל מיני מגעילימים שנידבקים אליהם, כשנדבקים לאריחים כל מיני שלא רוצים לצאת מהם - אני שולפת אותו מהתיק, והבחור עושה ת'עבודה.אחד החברים היותר טובים שלי, בניקוי בתים - הסקרייפר
נכתב ע"י המנקה הלאומית ב 11 מרץ 2014 20:15

מניעת עובש באמבטיה  
רב המצבים בהם אני נקראת לטפל , נוצרים כתוצאה מאי-תחזוקה שוטפת.פעולות יומיומיות פשוטות תמנענה לא רק היווצרות רבדי בקטריות לא רצויים, אלא אף יכולות להוריד ב 70% ויותר, הצטברות אבנית משלל המשטחים הבאים במגע עם מיים, בביית.רוצים להימנע מהיווצרות עובש על פסי האיטום באמבטיה?דאגו לרסס את המקומות הרגישים לאחר שסיימתם להתרחץ, בתערובת של חומץ לבן (סינטטי) מדולל במיים והניחו לנוזל להתייבש.לפני שאתם נכנסים להתרחץ בפעם שאחרי או זמן מה לאחר הייבוש, היכנסו שנית לאמבטיה, לחחו מעט את המטלית או הסקוץ' במיים ושפשפו את המקומות המרוססים.
נכתב ע"י המנקה הלאומית ב 08 מרץ 2014 19:11

מדריך מקוצר לנקיון ב 20 דקות בערך
כדי לגרום לבית להיות ייצוגי, דרושות כ-20 דקות עבודה בממוצע לחדר. הכל מבוסס על חומרי ותכשירי ניקוי שכנראה כבר יש לכם בבית.לא תוכלו להשתמש בטיפים האלה בכל פעם שאתם מנקים, אבל תוכלו להשתמש בהם כדי להיחלץ מאי נעימות או לסגור עניינים בצורה אלגנטית לקראת חגים, שבתות ביתיות ולמהדרים - אפילו לפסח.1. תלו "שקיות סופר" על ידיות הדלת של כל אחד מהחדרים. השתמשו בהן כדי לאסוף את האשפה בחדר ובסביבתו. כשתסיימו, אספו יחד את השקיות והכניסו לשקית אשפה גדולה.2. רכזו מראש את חומרי הניקוי בהם תשתמשו, סמרטוטים, מטליות וכו', במקום נגיש ונוח. אינכם צריכים חומרי ניקוי מיוחדים לכל משימה – בקבוק אחד של "נוזל ניקוי כללי" בדרך-כלל מכסה את רוב הדברים, ואם יש לכם גם אקונומיקה אז אתם מסודרים.3. במטבח תמצאו כמה מצרכים שימושיים לניקיון, שיכולים להשלים את חומרי הניקוי שחסרים לכם. השתמשו בתמיסה של מים וחומץ (50/50) לניקוי כיורים וכלי סניטציה ואפילו לרצפת חדר האמבטיה. פשוט טבלו מטלית בתמיסה, נגבו, המתינו כמה דקות ושטפו.4. משטחים חלקים אפשר לנקות בתמיסה של מים ומיץ לימון, שגם מעניקה ריח נעים. משטחים עמידים לשריטות כמו כיריים, אפשר לנקות בתמיסה של סודה לשתייה ומעט מים.5. אם יש לכם מספיק אקונומיקה, ניקוי של כיורים, אמבטיות, מקלחונים ושירותים יהיה הרבה יותר קל. אם אפשר אל תתיזו את האקונומיקה – מרחו ושפשפו קלות בסמרטוט או סקוטש, תוך שימוש בכפפות חד פעמיות (יש היום כפפות לייטקס בכל סופר ומינימרקט שכונתי). חכו כמה דקות ושטפו. אם נשאר לכלוך, תוכלו להסיר אותו בקלות עם סקוטש.6. סבון כלים מדולל במים יספק לכם פתרון פשוט ויעיל למשטחים שעשויים מחומרים עדינים יותר.7. במקום לשטוף אפשר "להעביר סמרטוט", אבל בשביל זה הרצפה צריכה להיות נקייה. תחילה יש לטאטא אותה כראוי, ואז אפשר לחמם מים בקומקום החשמלי, ולשפוך מעט מהם על כתמים דביקים ולכלוך קשה.8. אם יש לכם שואב אבק, אפשר להשתמש בו גם לשאיבת הרצפה או לכל הפחות לשאיבת הלכלוך במקום לאיסופו עם יעה. קל יחסית לעבור עם שואב האבק על פינות החדרים ומתחת לרהיטים, וכך תאספו אבק ולכלוך שהמטאטא לא מגיע אליו.
נכתב ע"י המנקה הלאומית ב 08 מרץ 2014 3:31