האפליקציה שתחסוך לכם כסף, זמן וכאב ראש

עסקים וחברים עונים לשאלות בכל תחום

עסקים מקושרים דרך חברים ממליצים

רוצים לדעת כמה עולה תיקון מקרר? - AskIt!

לילד יש חום ואתם בעד טיפול טבעי? - AskIt!

מי מכיר טכנאי סלולרי אמין? - AskIt!

להורדת האפליקציה, לחצו כאן
טיפים בסיווג מראות
חפש:   
סיווג:
טקסט חופשי:

כיצד לנקות מקלחון בקלות
האבנית מצויה בכל מערכות המים ולצערנו לא ניתן להימנע ממנה כליל, אך ניתן להפחית על ידי שימוש במסננים למיניהם. את האבנית ניתן לנקות במרבית החומרים הנמכרים ברשתות השיווק השונות. המלצתנו - מהלו חומץ 5% במעט מים חמים, החומץ יסיר את מרבית האבנית (בעזרת החומץ המהול, ניתן לנקות מוצרים נוספים בבית כגון - ברזים, קומקומים ועוד)
נכתב ע"י מעוז ונציה מקלחונים ב 07 ספטמבר 2016 12:40

תקן ישראלי למעקות
מהו גובה המעקה במפרסת? מהם המרווחים הנדרשים בין רכיבי המעקה?הנה תשובה:התקן הישראלי 1142 למעקים ומסעדים קובע שגובה המעקה במרפסת בניין יהיה 105 ס"מ לפחות. הגובה נמדד מהמפלס הסמוך ביותר למעקה, היכול לשמש כמדרך רגל, לכן חשוב לדעת מה מבנה המעקה וכיצד הוא מותקן. לגבי המרווחים - התקן קובע שהמרווחים בין רכיבי המעקה יהיו כאלה שכדור קשיח בקוטר 10 לא יוכל לעבור דרכם.* חברת דוקה גלאס לא מתפשרת על איכות, תקינות וביטחון בהתקנת המעקות.
נכתב ע"י דוקה גלאס ב 13 יוני 2016 17:9

כל מה שאתם צריכים לדעת בעת השיפוץ לפני התקנת מקלחון!
1. מטרת המקלחון, בין השאר, היא למנוע לחלוטין התזת מים לעבר הסביבה הסמוכה !2. מקלחון לא משמש כתחליף לשיפועים !3. יש להכין את השיפועים ברצפת חדר האמבטיה לפי גודל המקלחון הרצוי !4. מומלץ ליצור מסגרת בהתאם לגודל המקלחון וכן ליצור מגרעת של 2 עד 4 מ"מ (כל 1 מ"מ בשטח של 1 מ"ר אוגר ליטר מים .(5. על מנת להכין את השטח עליו יותקן המקלחון, יש לדעת ולוודא איזה מקלחון אתם מבקשים להתקין בחדר האמבטיה שלכם.6. אם בחרתם מקלחון בהתאמה אישית ללא פרופילים בדלתות פתיחה, חשוב להקפיד ולשמור מרווח של 3 ס"מ בין דלת המקלחון לאלמנט הקרוב, זאת על מנת לאפשר קיפול וסגירת הדלת . *מומלץ לקבוע פגישת יעוץ עם המומחה בעת השיפוץ (לפני הריצוף, כדי לעשות את השיפועים לפי הגודל של המקלחון) !לקביעת פגישת יעוץ חייגו: 0547637353
נכתב ע"י דוקה גלאס ב 14 מאי 2014 19:39

ניקיון זכוכית קל יותר  
זכוכית היא חומר נפוץ בסביבתנו, במשטחי עבודה, אלמנטים אדריכליים, מראות, מוצרי אלקטרוניקה ועוד. הזכוכית דורשת תחזוקה שוטפת, שכן היא צוברת לכלוך וזיהומים הנדבקים אליה כגון: עובש, אבנית, בקטריות ומלחים.כן! כן!! יש פיתרון!!!הקליקו על הקישור,*ניתן להזמין את החומר בטל': 0547637353
נכתב ע"י דוקה גלאס ב 23 מרץ 2014 8:9

הזמנת מוצרי זכוכית  
חשוב מאוד בטרם שתרכשו מקלחונים מזכוכית או אמבטיונים או כל מוצר אחר תוודאו שהזכוכית עשוייה בתהליך נאות ונכון והמקום מקפיד על התנאים האופטימליים ליצור הזכוכית תחת תו תקן מתאים. (תו תקן ישראלי).
נכתב ע"י דוקה גלאס ב 05 פברואר 2014 9:38