האפליקציה שתחסוך לכם כסף, זמן וכאב ראש

עסקים וחברים עונים לשאלות בכל תחום

עסקים מקושרים דרך חברים ממליצים

רוצים לדעת כמה עולה תיקון מקרר? - AskIt!

לילד יש חום ואתם בעד טיפול טבעי? - AskIt!

מי מכיר טכנאי סלולרי אמין? - AskIt!

להורדת האפליקציה, לחצו כאן
טיפים בסיווג ניקיון
חפש:   
סיווג:
טקסט חופשי:

ניקוי שנדלירים בלי לפחד
כשאתם מתכוננים להחליף נורות בשנדליר או לנקות, אף פעם אל תסובבו את השנדליר לאותו כיוון בזמן הניקיון.הדבר יכול לגוף התאורה להתברג יתר על המידה ולהתנתק ממקומו.לכן או שאתם תחסתובבו סביב השנדליר או שעל ידי סימון כלשהו תחזירו את השנדליר למצבו הראשוני.
נכתב ע"י קריסטלור-אומנות ניקיון תאורות קריסטלים ושנדילירים ב 30 יוני 2019 13:21

למה כדאי לשווק דרך הדואר
שיווק באמצעות הדיוור הישיר הוא אחד מערוציי השיווק הפופולריםלקמפיין דיוור ישיר יש פוטנציאל עצום לגיוס לקוחות, שימור לקוחות והגדלת המכירות.אבל זה רק בתנאי שעושים את זה נכון . עם מסר מדויק, לקהל היעד המתאים בפניה נכונה ובתדירות המתאימה. קהל היעד חשוב מאד לפלח את קהל היעדבשיווק ובכלל בדיוור הישיר הכלל הזה הוא תמיד נכון, פילוח נכון של קהל היעד יבטיח שכל אחד יקבל את מכתב /הגלויה הרלוונטית * גורם סקרנותביטוי מעורר סקרנות, כמו למשל: "חדש!", "רצינו להזכיר לך ש..", או למשל מה עושות המזכירות בלילות? ישנות!!! * חשוב להציג את עצמכם לספר עליכם , לגעת בכאב שלו (גם זה חשוב לפעמים) ואז להציע את התועלות שבשירות , במוצר שלכם* לשלוח מכתב עם חדשות טובותלדוגמא• קופון הנחה למוצר או לשירות שלכם , ברכת יום הולדת עם הטבה , הזמנה לכנס/סדנה עם אישור הגעה בקליק , חשיפה למוצר חדש , תזכורת לחידוש מנוי/להגיע לטיפול תקופתי ועוד* המטרה של המכתב/הגלויה כמו בכל מגע עם הלקוח הפוטנציאלי שלכם, היא לגרום לו לבצע פעולה. וכדי שזה יקרה תרצו לקרוא לו לעשות אותה לכן אל תשכחו לכלול בהודעה שלכם קריאה מפורשת לפעולה.* להפחית התנגדות, חשוב לזכור שהקריאה לפעולה עצמה יכולה, בצורה לא מודעת, לעורר אצל הקורא התנגדות.למה? כי היא מעבירה את הכדור אליו ומבקשת ממנו לנקוט עמדה ולבצע פעולה. סוג של אחריות שהוא לא תמיד רוצה לקחת.לכן כדי להפחית את ההתנגדות או החשש שלו, אל תשתמשו במילים עם המעוררות התנגדות : למד, קנה, חפש.במקום זאת כדאי להשתמש במילים שמעוררות הזדמנות לפעול . למשל: גלה, קבל, תיהנה. לעורר תחושת דחיפותהרעיון הוא להמריץ את הלקוח ע"י לחיצה על החשש המובנה שקיים בכל אחד מאיתנו: החמצה של הצעה טובה.ואת זה ניתן לעשות ע"י הגבלה בזמן (ציינו הודעת תאריך תפוגה) , בכמות (רק 50 שוברים ל- 50 משתתפים), לצרף קישור קצרהצגת קישור קצר, שגם שומר על ניקיון ואסתטיות של המודעה וגם משאיר מקום לעוד טקסט חשוב. לסיכום..היכולת לשלוח מכתב /גלויה ללקוח פוטנציאל היא פריבילגיה בשבילכם, אבל חשוב להתשמש בה בצורה חכמה.אם ההודעות נשלחות לעיתים קרובות מדי, לא רלוונטיות או לא מועילות, אז זה כבר יותר ספאם משיווק לגיטימי.הודעה טובה היא הודעה אישית, קצרה ובגובה העיניים, כזאת שהלקוח שלך יכעס על עצמו אם יפספס אותה.אשמח ליעעץ לך איך לשלוח הכי יעיל והכי זזולרונית שפירא סופר מייל המובילה בעיטוף ודיוור ישיר לעסקים קטנים ובינוניים טלפון ישיר 0522751483
נכתב ע"י סופר מייל המובילה בדיוור ישיר לעסקים קטנים ובינוניים ב 10 פברואר 2019 10:34

ד ח י י נ ו ת!!!
דחיינות ותוצאותיה!!!רוב האנשים שאני מכיר מעדיפים לדחות את הטיפול בבבעיות שלהם -וגם של המחשב .אז חברים/ות ,בואו נדבר על הפיתרון האמיתי.איך באמת עושים סדר וניקיון?תוכנות שלא דרושות וקבצים מיותרים מסיריםפתיחת המחשב וניקוי אבק בפנים (למי שלא בטוח מומלץ ע"י טכנאי מוסמך).המחשב רועש/ זוחל/ מציג שגיאות ?לא לחכות למחר, תתחילו מהיום כבר היום תגבו מידע ותתאמו איתי.למה???? מהסיבה שמחר הבעיות רק יחריפו ויגרמו למחשב בכלל לא להידלק.כשמחשבים מגיעים אליי הם בד"כ כבר חצי "מתים" והתיקון עולה הרבה יותר ממה שיכול היה לעלות אם היו פונים אליי לפני.
נכתב ע"י קומפיוטר מאסטר- אורי בן דב ב 07 אוגוסט 2018 10:24

ניקוי שנדליר לקראת פסח  
קריסטלור ניקוי והברקת נברשות קריסטל ושנדיליריםבואו לראות איך אנו מנקים את הנברשות באמצעות מכשיר התזה מיוחד
נכתב ע"י קריסטלור-אומנות ניקיון תאורות קריסטלים ושנדילירים ב 13 יולי 2016 20:58

שמירה על ידיים מטופחות גם בנקיונות
בימי הניקיונות הרציפים, יש להימנע ממגע ישיר עם חומרי הניקוי, הם פוגעים בעור. יש צורך לשטוף את הידיים מספר פעמים ,ובסוף היום למרוח קרם הזנה .
נכתב ע"י נייל סטודיו תל אביב ב 31 מרץ 2016 23:9

ניקוי קומקום חשמלי עם סודה לימון
פשוט לחמם את המים ולהוסיף את הסודה לימון לתוכו אבל איזה 3 כפות לא יותר מזה, ולאחר שהקומקום רתח מקררים עם מים קרים ישר ושטיפה ידנית בסבון כלים, וזהו תוכלו לראות תוצאות במקום.
נכתב ע"י הברקה חברת ניקיון ב 17 נובמבר 2014 17:42

הברקת מרצפות בשיטת עשה זאת בעצמך
פשוט לשטוף עם סנו סופר פוליש את המרצפות ומיד תוכלו להבחין בהברקת מרצפות באיכות גבוהה
נכתב ע"י חברת ניקיון בתים - הבית המבריק ב 26 אוקטובר 2014 21:44

איך לבחור חברת ניקיון למשרד  
אין מה לחפש, צרו איתנו קשר עוד היום
נכתב ע"י חברת ניקיון - לאמור בע"מ ב 21 אוגוסט 2014 12:31

10 טיפים לטיפול נכון במחשב
כמו דברים רבים בחיים, אם לא מתחזקים אותם כראוי- אנחנו לא יכולים למצות את מלוא הפוטנציאל הגלום בהם. הזנחת הטיפול הנדרש גובה מאתנו מחיר. בתחום המחשבים ניתן להיווכח בכך באופן מוחשי ומובהק.להלן 10 טיפים לטיפול נכון במחשב. אם תיישמו אותם, תגבירו את הסיכוי שלכם להפיק ולמצות מהמחשב את המרב ואת המיטב.הסירו את האבק מחלקיו הפנימיים של המחשב. הצטברות אבק גורמת לפעילות אטית של מערכות המחשב ואף עלולה לגרום לקריסתו: שכבה עבה של אבק גורמת להתחממות חלקים חשובים במחשב ועלולה לגרום קצר, אשר התוצאה שלו- השלכת המחשב לפח.התקינו תוכנות אנטי וירוס וחיסול רוגלות ( Spybot) העדר הגנה מפני וירוסים ורוגלות עלול לגרום להשבתת המחשב ולפני כן להפצת פרטים אישיים על אודותיכם כגון מספר כרטיס האשראי, סיסמאות שונות וגניבת מידע חשוב.עשו סדר. מדי פעם רצוי לאחות קבצים על מנת לאפשר למחשב גישה מהירה אל הקבצים המסודרים.לרוקן את האשפה. לשם כך ניתן להסתייע בתכנה חינמית CCleaner שבאמצעותה מתבצע ניקיון מקיף ויסודי למחשב.הסירו תוכנות שאין לכם שימוש בהם. מדי פעם מומלץ לבדוק מה הן התוכנות שאין לכם צורך בהן וייתכן כי אינכם זוכרים שהתקנתם אותן במחשב, כמו גם תוכנות שעולות באופן אוטומאטי עם אתחול המחשב. (טיפ בתוך טיפ: ודאו כי אכן מדובר בתוכנה בלתי חיונית. אם אינכם בטוחים- פנו לטכנאי מחשב מקצועי).נקו את הרג'יסטרי – המהווה את בסיס הנתונים המכיל את כל ההגדרות של המחשב. עם הזמן עלולים להצטבר בה נתונים ישנים ושגויים, המאטים את פעילות מערכת ההפעלה ועלולים לפגום ביציבותה.על מנת להאיץ מחשב אטי ניתן להשתמש בתוכנה חינמית (IObit Toolbox) המכילה כלים לשיפור ושדרוג ביצועי המחשבערכו גיבוי לחומרים החשובים לכם על דיסק קשיח חיצוני, דיסק און קי ובכל אמצעי שהמידע החיוני עשוי להישמר בו גם אם המחשב קורס או נגנב.שאלו שאלות. אם אתם לא בטוחים אם יש לבצע פעולה מסוימת או להימנע ממנה- אל תהססו ופנו אל טכנאי מחשבים שינחה וידריך אתכם, יסיר ספקות ויאפשר לכם להשתמש במחשב באופן בטוח ובטיחותי.חשוב, כמובן, לטפל היטב במחשב אבל לא פחות חשוב ( מן הסתם אף יותר…) לטפל גם בעצמכם. עזבו מעת לעת את המחשב. יש גם חיים מחוץ לו…
נכתב ע"י tech-pc solutions (פתרונות מחשוב ורשתות תקשורת) ב 16 יוני 2014 11:26

ניקיון זכוכית קל יותר  
זכוכית היא חומר נפוץ בסביבתנו, במשטחי עבודה, אלמנטים אדריכליים, מראות, מוצרי אלקטרוניקה ועוד. הזכוכית דורשת תחזוקה שוטפת, שכן היא צוברת לכלוך וזיהומים הנדבקים אליה כגון: עובש, אבנית, בקטריות ומלחים.כן! כן!! יש פיתרון!!!הקליקו על הקישור,*ניתן להזמין את החומר בטל': 0547637353
נכתב ע"י דוקה גלאס ב 23 מרץ 2014 8:9

טיפ טיפ - TOP !
טיפ טיפ טופ:המכשיר הזה , הוא אחד המכשירים היעילים ושווי ההשקעה ביותר שיש.כשצריך לקרצף חלונות מכל מיני מגעילימים שנידבקים אליהם, כשנדבקים לאריחים כל מיני שלא רוצים לצאת מהם - אני שולפת אותו מהתיק, והבחור עושה ת'עבודה.אחד החברים היותר טובים שלי, בניקוי בתים - הסקרייפר
נכתב ע"י המנקה הלאומית ב 11 מרץ 2014 20:15

מניעת עובש באמבטיה  
רב המצבים בהם אני נקראת לטפל , נוצרים כתוצאה מאי-תחזוקה שוטפת.פעולות יומיומיות פשוטות תמנענה לא רק היווצרות רבדי בקטריות לא רצויים, אלא אף יכולות להוריד ב 70% ויותר, הצטברות אבנית משלל המשטחים הבאים במגע עם מיים, בביית.רוצים להימנע מהיווצרות עובש על פסי האיטום באמבטיה?דאגו לרסס את המקומות הרגישים לאחר שסיימתם להתרחץ, בתערובת של חומץ לבן (סינטטי) מדולל במיים והניחו לנוזל להתייבש.לפני שאתם נכנסים להתרחץ בפעם שאחרי או זמן מה לאחר הייבוש, היכנסו שנית לאמבטיה, לחחו מעט את המטלית או הסקוץ' במיים ושפשפו את המקומות המרוססים.
נכתב ע"י המנקה הלאומית ב 08 מרץ 2014 19:11

מדריך מקוצר לנקיון ב 20 דקות בערך
כדי לגרום לבית להיות ייצוגי, דרושות כ-20 דקות עבודה בממוצע לחדר. הכל מבוסס על חומרי ותכשירי ניקוי שכנראה כבר יש לכם בבית.לא תוכלו להשתמש בטיפים האלה בכל פעם שאתם מנקים, אבל תוכלו להשתמש בהם כדי להיחלץ מאי נעימות או לסגור עניינים בצורה אלגנטית לקראת חגים, שבתות ביתיות ולמהדרים - אפילו לפסח.1. תלו "שקיות סופר" על ידיות הדלת של כל אחד מהחדרים. השתמשו בהן כדי לאסוף את האשפה בחדר ובסביבתו. כשתסיימו, אספו יחד את השקיות והכניסו לשקית אשפה גדולה.2. רכזו מראש את חומרי הניקוי בהם תשתמשו, סמרטוטים, מטליות וכו', במקום נגיש ונוח. אינכם צריכים חומרי ניקוי מיוחדים לכל משימה – בקבוק אחד של "נוזל ניקוי כללי" בדרך-כלל מכסה את רוב הדברים, ואם יש לכם גם אקונומיקה אז אתם מסודרים.3. במטבח תמצאו כמה מצרכים שימושיים לניקיון, שיכולים להשלים את חומרי הניקוי שחסרים לכם. השתמשו בתמיסה של מים וחומץ (50/50) לניקוי כיורים וכלי סניטציה ואפילו לרצפת חדר האמבטיה. פשוט טבלו מטלית בתמיסה, נגבו, המתינו כמה דקות ושטפו.4. משטחים חלקים אפשר לנקות בתמיסה של מים ומיץ לימון, שגם מעניקה ריח נעים. משטחים עמידים לשריטות כמו כיריים, אפשר לנקות בתמיסה של סודה לשתייה ומעט מים.5. אם יש לכם מספיק אקונומיקה, ניקוי של כיורים, אמבטיות, מקלחונים ושירותים יהיה הרבה יותר קל. אם אפשר אל תתיזו את האקונומיקה – מרחו ושפשפו קלות בסמרטוט או סקוטש, תוך שימוש בכפפות חד פעמיות (יש היום כפפות לייטקס בכל סופר ומינימרקט שכונתי). חכו כמה דקות ושטפו. אם נשאר לכלוך, תוכלו להסיר אותו בקלות עם סקוטש.6. סבון כלים מדולל במים יספק לכם פתרון פשוט ויעיל למשטחים שעשויים מחומרים עדינים יותר.7. במקום לשטוף אפשר "להעביר סמרטוט", אבל בשביל זה הרצפה צריכה להיות נקייה. תחילה יש לטאטא אותה כראוי, ואז אפשר לחמם מים בקומקום החשמלי, ולשפוך מעט מהם על כתמים דביקים ולכלוך קשה.8. אם יש לכם שואב אבק, אפשר להשתמש בו גם לשאיבת הרצפה או לכל הפחות לשאיבת הלכלוך במקום לאיסופו עם יעה. קל יחסית לעבור עם שואב האבק על פינות החדרים ומתחת לרהיטים, וכך תאספו אבק ולכלוך שהמטאטא לא מגיע אליו.
נכתב ע"י המנקה הלאומית ב 08 מרץ 2014 3:31