האפליקציה שתחסוך לכם כסף, זמן וכאב ראש

עסקים וחברים עונים לשאלות בכל תחום

עסקים מקושרים דרך חברים ממליצים

רוצים לדעת כמה עולה תיקון מקרר? - AskIt!

לילד יש חום ואתם בעד טיפול טבעי? - AskIt!

מי מכיר טכנאי סלולרי אמין? - AskIt!

להורדת האפליקציה, לחצו כאן
מאמרים
חפש:   
סיווג:
טקסט חופשי:

לבחור חיפויים וכלים סניטרים נכון
ללכת לאולמות תצוגה ולנסות לבחור ריצוף וחיפוי לבית החדש לא פשוט בכלל.
נכתב ע"י צברית שפאן - אדריכלות ועיצוב פנים ב 16 ספטמבר 2019 17:13

שעונים - הרבה יותר מספרות ומחוגים
שעון הוא פריט פונקציונאלי שבו משתמשים גם בשביל לדעת מה השעה וגם כדרך להעביר מסר אופנתי.
נכתב ע"י ג'וליאן שעוני מותגים ב 16 ספטמבר 2019 9:49

ובחרת-בחיים
דברים שצריכים חיזוק והתבוננות
נכתב ע"י רוח אש ומים- מרכז לרפואה הוליסטית ב 15 ספטמבר 2019 2:11

תוספת מרפסת בבית קיים - איך לחסוך בעלויות
סוף מעשה במחשבה תחילה... הדרך להוזיל עלויות
נכתב ע"י צברית שפאן - אדריכלות ועיצוב פנים ב 11 ספטמבר 2019 9:0

חשדתי במישהי בגניבה
מנהלת חנות חברתית, (מטופלת שלי לשעבר) פנתה אלי בדחיפות בעניין פריט חשוב, שנעלם מהעסק. "רק תבדקי לי אם זאת........ לקחה אותו!"
נכתב ע"י רוח אש ומים- מרכז לרפואה הוליסטית ב 05 ספטמבר 2019 16:3

תוספת מרפסת בבית מגורים קיים - התארגנות והתחלה
התארגנות דיירים לפרויקט משותף של תוספת מרפסת מצריכה מינוי נציג דיירים, בתשלום, כדי שיעבוד למען הדיירם לקידום הפרויקט.
נכתב ע"י צברית שפאן - אדריכלות ועיצוב פנים ב 13 אוגוסט 2019 14:5

מתנות לראש השנה, מסר של פריחה אישית ועסקית לפריחה כלכלית בעסק שלך
מתנות לראש השנה, מסר של פריחה אישית ועסקית לפריחה כלכלית בעסק שלך מוזמנים להעביר מסר אישי שלכם ממותג בעציץ לאנשים החשובים לכם מתנה עם מסר של פריחה אישית ועסקית נפלאה לשמירה על הקשר עם צוות העובדים ולהידוק הקשר עם הלקוחות והספקים. נשמח לעזור לכם להיכנס לתודעה שלהם ביומיום, עם חוויה ירוקה וצומחת בעציץ ממותג עם הרבה ערך ורגש.
נכתב ע"י מסרים ממותגים בעציצים ישראל רף ב 04 אוגוסט 2019 5:12

עציצים ממותגים מתנות לעובדים בראש השנה, יבטיחו לכם שנה עסקית מוצלחת
מתנות לעובדים, העובדים הם המנוע של העסק פנקו את העובדים ב עציצים ממותגים מתנות לראש השנה, ותקבלו מנוע טורבו עבור העסק שלכם. מסרים ממותגים בעציצים בערכים של העצמה, שגשוג, הצלחה, פריחה, בריאות, אהבה, אושר, שפע ועוד. בעציצי קרמיקה, בטון וזכוכית. אנו מציעים להעניק חוויה בלתי נשכחת ללקוחות, לספקים ולעובדים שלכם שתבטיח שנה עסקית מוצלחת.
נכתב ע"י מסרים ממותגים בעציצים ישראל רף ב 23 יולי 2019 7:50

מתנות לראש השנה, עציצים ממותגים לחיזוק הקשר עם העובדים והלקוחות
מתנות לחגים, ובעיקר כאשר מדובר על מתנות ממותגות לראש השנה, הופכות את המותג שלכם לא רק לזכיר אלא גם לאהוד ולאהוב, ומחברות אותו לערכים של צמיחה, טיפוח, שגשוג, נאמנות ומסירות. אנו מציעים לכם עשרות עציצים ממותגים, אשר יוכלו להעביר את ערכי המותג שלכם הלאה, ולהעניק חוויה בלתי נשכחת ללקוחות, לספקים ולעובדים שלכם.
נכתב ע"י מסרים ממותגים בעציצים ישראל רף ב 09 יולי 2019 10:58

מתנות לראש השנה, עציצי בטון במבצע, מתנות לעובדים והלקוחות
עציצי בטון במבצע מתנות לראש השנה, מתנות לעובדים, מתנות ללקוחות, ראש השנה זו הזדמנות נהדרת להעניק מתנה אישית נפלאה לשמירה על הקשר עם הצוות העובדים, לתרום להידוק הקשר עם הלקוחות והספקים, זה הזמן לפנות אלינו נשמח לעזור לכם
נכתב ע"י מסרים ממותגים בעציצים ישראל רף ב 07 יולי 2019 7:58

הפאזל המפיל עסקים
מקובל שכאשר מדברים על פאזל הרי מתכוונים ליצירת השלם מחיבור הרמוני של החלקים שלו. לעומת זאת, בתחום אבטחת מידע השאיפה היא להגיע למצב שהעבריין לא יצליח לחבר את פריטי הפאזל ע"מ לסכל את זממו להונות או לגנוב כספים ממערך התשלומים
נכתב ע"י ירימי משה - מע' שליטה לכספים ב 30 יוני 2019 22:36

קידום עסקי נכון.
היות וכולנו בעלי עסקים,ישנם מס' נקודות קריטיות עליהן נצטרך לשים דגש ולהפנות את מלוא תשומת הלב למען הצלחת העסק הפרטי שלנו.מקווה שתהנו מהמאמר 👌🏽
נכתב ע"י רותם מור -Mastermind ב 27 יוני 2019 13:21

שף איתן קיזלר
הנחה לחברי וריטיב
נכתב ע"י קיזלר'ס ב 25 יוני 2019 8:27

סידור הבית וההשפעה שלו עלינו
**הבלגן בבית שלנו הוא מראה לדימוי העצמי שלנו** הדבר המהותי שאולי אנחנו לא שמים לב אליו במודעות שלנו, בשונה מהבלגן בבית שלנו, הוא הדימוי העצמי שלנו. כשאנחנו חיים בבית מבולגן אנחנו למעשה בתוך תוכנו מזניחים את עצמנו. הבית שלנו הוא שיקוף מאד ברור לאיך אנחנו חושבים ורואים את עצמנו.תחשבו על זה רגע, כשאנחנו באמת אוהבים את עצמנו, אנחנו באופן טבעי גם מכבדים את עצמנו. אנחנו נדאג להרגיש טוב עם עצמנו ונפעל כדי שזה יקרה, כך אנחנו מבטאים כמה אנחנו חשובים לעצמנו. כשאנחנו חיים בבית עמוס ומבולגן אנחנו למעשה כבר כבולים בתוך הדימוי העצמי הנמוך שהולך אתנו לא מעט שנים. כשאנחנו נמצאים במקום הזה אנחנו לא תמיד מודעים למי שאנחנו ולמה שקורה סביבנו. בדיוק כמו הבלגן בבית שלנו.
נכתב ע"י מירי סידור ישראלי ב 23 יוני 2019 20:12

סידור מטבח
אנחנו לא רוצים רק בית מסודר. כשהחפצים שלנו מרגשים אותנו ומכניסים בנו שמחה, אנחנו חיים יותר בתשוקה ביתנו. חשוב מאד שנבחר בקפידה את הדברים שאנחנו מכניסים הביתה. יש להם השפעה מכרעת על הרגשות שלנו.
נכתב ע"י מירי סידור ישראלי ב 23 יוני 2019 20:4

סרטוני תדמית לעסקים
נגמרו החגים, נגמרו התירוצים, עכשיו! זה הזמן לסרטוניםזה הזמן סרטוני תדמית לעסק שלכם.ןאז איך עושים את זה נכון?הנה מספר טיפים שיעזרו לכם.ן להתכונן ולכוון את הצלם.ת וגם את עצמכם.ן
נכתב ע"י סטודיו אגוז ב 15 יוני 2019 22:20

מתנות לכנסים, עציצים ממותגים, שישדרגו את המותג והעסק שלך בצורה המיטבית
מסרים ממותגים בעציצים הם הפתרון האולטימטיבי, לרוצים להעמיק את זהות המותג בתודעת הצרכנים, הלקוחות והעובדים שלכם עם מתנה מקורית ובעלת ערך.אילו קבלתם עציץ ממותג עם ברכה אישית או עסקית, המתנה שקיבלתם תוצג אצלכם על השולחן במשרדכם זמן רב לאחר הכנס.
נכתב ע"י מסרים ממותגים בעציצים ישראל רף ב 13 יוני 2019 8:39

מתנות לסוף השנה, עציצים ממותגים מזכרת נפלאה, מתנות למורים ותלמידים.
מתנות לסוף השנה, עציצים ממותגים מזכרת נפלאה, מתנות למורים ותלמידים. מסר אישי שלכם ממותג בעציץ עם צמחים בעלי משמעות מיוחדת ממותגים לפי הזמנה.זוהי מתנה ייחודית, ערכית וחינוכית לשמירת הסביבה. מתנה שנשארת מזכרת לשנים רבות.
נכתב ע"י מסרים ממותגים בעציצים ישראל רף ב 02 יוני 2019 9:2

דרורית גלפז - יעוץ, גישור ופיתוח עסקים משפחתיים - אודות
עוזרת לבני משפחה שעובדים ביחד לנהל את העסק נכון ויעיל, לחיות בשלום בית וביחסים טובים ולהרוויח הרבה יותר.דרורית גל -פז, מבכירות המאמנים העסקיים והאישיים בארץ, מנחה ומאמנת למעלה מ-16 שנים בתחום האימון, ויוצרת תוכניות אימון רב- תחומיות- תואר שני, MSC בפסיכותרפיה קוגנטיבית – התנהגותית Cognitive Behaviour Teraphy –, משלבת כלים טיפוליים להאצת תהליכי שינוי כגון: דמיון מודרך, NLP -Neuro Linguistic Programming , EMDR ,מפתחת מתודולגיית mindtec , מתודולוגיה דינמית חווייתית לפריצת דרך אישית ועסקית. דרורית מומחית, במיפוי, פיתוח והעלאת יכולות אישיות וניהוליות. מיומנת במתן שיטות חדשניות ויצירתיות לרבות מתן כלים מעשיים להגברת הכושר למוח ולגמישות החשיבה.
נכתב ע"י דרורית גלפז - יעוץ, גישור ופיתוח עסקים משפחתיים ב 23 מאי 2019 10:30

השלוב המנצח
שילוב של מספר ערוצי שיווקאני תמיד ממליצה לשלב קמפיין של דיוור ישיר עם שיווק דיגיטלי (עם "שיווק מחדש" - שזה שיווק שרודף אחרי הלקוח ברגע שהוא נכנס לאתר שלך).מה דעתך לקרוא עוד?
נכתב ע"י סופר מייל המובילה בדיוור ישיר לעסקים קטנים ובינוניים ב 20 מאי 2019 12:44

איך להגיע למקסימום לקוחות בתוך כל הרעש הפרסומי?
רוצה לשמוע איך אפשר להגיע למקסימום לקוחות , עם מינימום הוצאות?
נכתב ע"י סופר מייל המובילה בדיוור ישיר לעסקים קטנים ובינוניים ב 20 מאי 2019 12:39

טיפול בעובש
עובש סכנה ממשית
נכתב ע"י איטום הגליל אליהו כהן 0509285188 ב 13 מאי 2019 0:33

עובש סכנה
עובש סכנה ממשית לחיי אדם
נכתב ע"י איטום הגליל אליהו כהן ב 12 מאי 2019 22:15

א ב י אינסטלציה - אינסטלטור באשדוד
א ב י אינסטלציה - אינסטלטור באשדודשרברב באשדודפתוח עד חצות ביום שישיהתקשר אל 052-912-2318
נכתב ע"י א ב י אינסטלציה - אינסטלטור באשדוד ב 08 מאי 2019 12:50

היטל השבחה - מה זה?
כל מי שמוכר נכס מקרקעין נדרש להציג אישור כי לא חל חיוב של היטל השבחה על הנכס.מה זה היטל השבחה?איך אפשר להפחית את החיוב?המשיכו לקרוא.
נכתב ע"י שי אברהם שמאי מקרקעין ב 16 אפריל 2019 14:34

דני המנעולן - מנעולן ברמת גן
מנעולן ברמת גן – פורץ מנעולים אמין ומקצועיתארו לעצמכם את הסיטואציה הבאה –אתם שבים הביתה במרכז הארץ באישון ליל לאחר שהשתתפתם באירוע אי שם בצפון. אתם חייבים להספיק לישון כמה שעות בטרם יעלה השחר ויקיץ אתכם ליום הבא. כאשר אתם כבר נמצאים סוף סוף בפתח הדלת ומנסים למשוך את המפתח מהכיס, אתם מגלים לחרדתכם חור גדול ועמוק שכנראה גם שאב אתו את המפתח בנקודה כלשהי על אם הדרך. מה עושים? אין ברירה! חייבים איש מקצוע ועכשיו.מנעולן ברמת גן מבטיח הגעה מהירה תוך זמן קצר ביותר מרגע הקריאה, בכל עת ובכל שעה ביממה. גם כאשר נתקעתם מחוץ לבית באישון ליל, וגם כאשר המכונית שלכם עושה בעיות ואתם זקוקים לסיוע מידי.מנעולן ברמת גן יגיע אליכם עם כל הציוד וכל המכשור המקצועי על מנת לפתור עבורכם את הבעיה במהירות הגבוהה ביותר תוך שמירה מקסימלית על רכושכם.
נכתב ע"י דני המנעולן ב 15 אפריל 2019 11:30

treatment can't beat lifestyle
לא מספיק לגזום את הענפים.צריך לעקור את הבעיה מהשורש!
נכתב ע"י בועז לזניק - SPORT & THERAPY ב 10 אפריל 2019 18:26

מתנות לפסח, עציץ ממותג, מתנה קטנה שתגרום לשדרוג היחסים עם הלקוחות והעובדים לאורך כל השנה
אתם משקיעים מחשבה ומשאבים רבים במציאת מתנות לפסח שהלקוחות והעובדים יצאו מרוצים והקשר ביניכם יתהדק.מתנה לחג הפסח, עציץ ממותג, עם מסר אישי, שמרחיב את הלב ומעלה חיוך תיצור אווירה נפלאה לשמירה על הקשר עם הלקוחות, צוות העובדים, הספקים, ונותני השירות.
נכתב ע"י מסרים ממותגים בעציצים ישראל רף ב 10 אפריל 2019 9:1

פייסבוק וגוגל יכולים להכיל הונאה בסך 121 מ' דולר. ומה אתכם, האם העסקים שלכם ישרדו הונאות כספיות?
למרות המשאבים הרבים המושקעים באבטחתם של תהליכי התשלומים, נתברר שגם המערכות הכספיות של גוגל ופייסבוק חשופות לפרצות שנוצלו ע"י נוכלים למילוי הכיסים שלהם במזומנים שגנבו מחב' ענק אלו. המסקנה: ארגונים החפצים בהישרדות חייבים לעבות את מערך האבטחה ע'מ לא להותיר שום אפשרות לפרצה כלשהי העלולה להיות מנוצלת לרעה ע'י נוכלים ברשת
נכתב ע"י ירימי משה - מע' שליטה לכספים ב 04 אפריל 2019 23:1

טיפול רגשי למבוגרים ולילדים
אנחנו אנשים בוגרים. יודעים להתמודד. מכירים את החיים. עובדים נאמנים. הורים טובים. בני זוג אחראיים. שכנים שקטים....מתחשבים....אבל לבפנים שלנו, לא תמיד אנחנו נותנים מקום. לא תמיד מקשיבים למה שמחולל אצלינו. ממהרים הלאה, שוכחים את עצמנו מאחור.זה לא אומר שהכל בסדר. מומלץ לעצור ולראות אם צריך עזרה, כמו הכנה לטסט בזמן, כמו בדיקה אצל רופא שיניים, או בדיקות דם אחת ל...
נכתב ע"י רוח אש ומים- מרכז לרפואה הוליסטית ב 24 מרץ 2019 1:24

סיכול מעילות כספים או רכישת ביטוח לכיסוי נזקי מעילות, מה עדיף?
לא נעים לראות קופה ריקה שאחד העובדים דאג למלא את כיסיו במזומנים וברח ליעד לא ידוע. מכאן, מובן מדוע גורם אחראי שאינו מוכן ליטול סיכונים דואג לבטח את עסקו מפני נזקי מעילות. אך לאחר תהליך מסורבל שבסיומו נתקבלו כספי הביטוח, שבד"כ אינם מכסים את מלא הנזקים, צפה ועולה השאלה מדוע שלא להקדים תרופה מכה? ואכן, אם היו משקיעים במנגנונים לסיכול מעילות במערך התשלומים לא היו נחשפים לחוויה של קופה ריקה
נכתב ע"י ירימי משה - מע' שליטה לכספים ב 21 מרץ 2019 20:43

תזרים מזומנים
תזרים מזומנים זה הכלי החשוב לכל עסק ואין לזלזל בו גם כשאת/אתה עסק קטן.התהגות תזרימית נכונה תאפשר לעסק לצמוח!
נכתב ע"י ליאור שרון משרד להנהלת חשבונות וראיית חשבון ב 07 מרץ 2019 23:50

איך זה יימשך בלי המתמשך?
האם אתם מודאגים לגבי העתיד שלכם?מי ינהל את עניינכם במקרה בו לא תוכלו לקבל עוד החלטות עבורכם?כנסו וקראו כיצד מסדירים שקט נפשי לעתידמאת: עורכת דין ליאת עזריאל
נכתב ע"י עורכת דין ליאת עזריאל ב 24 פברואר 2019 10:50

היי, שמי בועז לזניק. אני מתקן אנשים וגורם להם שוב לחייך.
מתקן אנשים???מה אתה פסיכולוג, אורתופד, נגר???
נכתב ע"י בועז לזניק - SPORT & THERAPY ב 22 פברואר 2019 7:7

מתנות לפסח, עציצים ממותגים, ליצירת אווירה חיובית ולחזק את הקשר עם צוות העובדים והלקוחות
לחג הפסח תנו מתנה קטנה ממותגת ומרגשת עם מסר אישי ממותג בעציץ בנוסף למתנה שבחרתם לחיזוק הקשר עם צוות העובדים והלקוחות ליצירת אווירה חיובית לשנה הצלחה שגשוג ופריחה בעזרת עציצים ממותגים. מסרים ממותגים בעציצים
נכתב ע"י מסרים ממותגים בעציצים ישראל רף ב 22 פברואר 2019 6:0

"נעצר מנהל בכיר בחשד למעילה בכספי החברה בהיקף של 3 מ' ₪"
למרות שפע הבקרות שנוקטים הארגונים במטרה להגן על המזומנים שלהם מפני נזקי הונאות ומעילות, וישנם אף ארגונים שדואגים לרכוש פוליסות ביטוח ע'מ לצמצם את נזקי המעילות וההונאות. מדוע, אם כן, אנחנו נחשפים לכותרות מכאיבות כאלו?מבדיקת תהליך התשלומים מתברר שעדיין נותרו פרצות שמנוצלות, למצער, ע"י 'חפרפרת' מעובדי הארגון (ברובם בכירים) למעול בכספי הארגון ולהסתלק מיידית עם שללם למקומות עלומיםלאחר בדיקה מדוקדקת של תהליך התשלומים בארגון וגילוי הפרצות, מספק אני אוסף של פתרונות למניעת תרחישי מעילות בתהליך מכאן ולהבא כטיפול מונע
נכתב ע"י ירימי משה - מע' שליטה לכספים ב 19 פברואר 2019 21:58

מכתב תודה ממטופלת
אני ומשפחתי, אחיי ואבי רוצים להודות לך על הטיפול המסור והמקצועי ביותראתה בהחלט מרפא תחלואות, ולא פחות חשוב שאתה נחמד ונעים והלוואי שהרבה רופאים היו יודעיםלהיות יותר רגישים ונחמדים למטופליהם, כפי שאתה, ישר כוח!!!...אנחנו מאחלים לך בהצלחה ושתמשיך לרפא עוד הרבה שנים אנשים וילדיםבאהבה ובהערכה גדולה מאיתנו משפחת בן-צבי ומשפחת אורן
נכתב ע"י הומאופת בדרום ב 17 פברואר 2019 17:25

הנתונים שלנו
"מה יקרה עם הנתונים מההארדיסק שלי?" שאלה אותי לקוחה שהמחשב של הבת שלה (המחשב היחיד בבית) קרס מסיבה לא 100% ברורה.כנראה שעדכון או קובץ שהגיע למחשב גרם לוינדוס לחדול.מי כל מה שנרשם כאן רק משפט אחד משנה באמת ללקוחה: "מה יקרה עם הנתונים מההארדיסק שלי?" למה זה הכי חשוב לה באמת ולא מצב ההארדיסק או המחשב בו השקיעה ממיטב כספה?
נכתב ע"י קומפיוטר מאסטר- אורי בן דב ב 16 פברואר 2019 1:15

מתנות לחג הפסח, עציצים ממותגים מתנות בלתי נשכחות לעובדים והלקוחות
מתנות לחג הפסח, עציצים ממותגים מתנות בלתי נשכחות לעובדים והלקוחותפסח בא! האביב בפתח, ועמו מתחילה עונת הפריחה והלבלוב זה הזמן האידיאלי לחבר את לקוחותיכם וצוות העובדים שלכם אל הטבע, כיצד? באמצעות עציצים ממותגים מתנות לפסח.מתנות ממותגות לפסח לא רק מעמיקות את הקשר עם הלקוחות שלכם, תורמות לשיווק שלכם ולזכירת המותג שלכם. בעזרת מסרים ממותגים בעציצים
נכתב ע"י מסרים ממותגים בעציצים ישראל רף ב 14 פברואר 2019 5:11

איך שווה לשווק דרך הדואר ללא אכזבה?
יש לך לפעמים הרגשה שהשיווק שלך פשוט לא עובד?מניסיון של עבודה עם עסקים, עוד לא פגשתי בעל עסק שלא חווה אכזבה בשיווק.
נכתב ע"י סופר מייל המובילה בדיוור ישיר לעסקים קטנים ובינוניים ב 11 פברואר 2019 14:25

+ טען תוצאות נוספות