האפליקציה שתחסוך לכם כסף, זמן וכאב ראש

עסקים וחברים עונים לשאלות בכל תחום

עסקים מקושרים דרך חברים ממליצים

רוצים לדעת כמה עולה תיקון מקרר? - AskIt!

לילד יש חום ואתם בעד טיפול טבעי? - AskIt!

מי מכיר טכנאי סלולרי אמין? - AskIt!

להורדת האפליקציה, לחצו כאן
מאמרים בסיווג קרמיקה
חפש:   
סיווג:
טקסט חופשי:

עציצים ממותגים מתנות לעובדים בראש השנה, יבטיחו לכם שנה עסקית מוצלחת
מתנות לעובדים, העובדים הם המנוע של העסק פנקו את העובדים ב עציצים ממותגים מתנות לראש השנה, ותקבלו מנוע טורבו עבור העסק שלכם. מסרים ממותגים בעציצים בערכים של העצמה, שגשוג, הצלחה, פריחה, בריאות, אהבה, אושר, שפע ועוד. בעציצי קרמיקה, בטון וזכוכית. אנו מציעים להעניק חוויה בלתי נשכחת ללקוחות, לספקים ולעובדים שלכם שתבטיח שנה עסקית מוצלחת.
נכתב ע"י מסרים ממותגים בעציצים ישראל רף ב 23 יולי 2019 7:50

מתנות לראש השנה, תנו עציצים ממותגים מעוצבים למתנות, ותקבלו תוצאות מדהימות לשנים רבות לקידום עסקכם.
מתנות לראש השנה, רעיונות למתנות, עציצים ממותגים למתנות, עציצים מעוצבים, עציצים מיוחדים, בכלי קרמיקה יפים עציצים עם מיתוג של צמחים מיוחדים בעלי משמעות,בונסאי עץ האהבה, בונסאי עץ השפע, בונסאי עץ האושר, עץ המזל ,צמח הבריאות, אלוורה, קקטוס צבעוני, סוקולנטים קקטוסים ועוד.
נכתב ע"י מסרים ממותגים בעציצים ישראל רף ב 31 יולי 2016 8:25

עיצוב הבית - אריחים עכשוויים דמוי פרקט
אריחים דמוי פרקט - עיצוב חללי בנייה בעזרת ריצוף תואם קונספט.
נכתב ע"י אברמוביץ קרמיקה - אריחי איכות מקוריים מספרד ואיטליה ב 06 פברואר 2016 9:20

איטום גגות - גם סדק אחד מסוכן!
כל הגגות ללא יוצא מן הכלל עשויים מבטון וזאת כדי להבטיח עמידות וחסינות לבניין. אבל גם בטון זקוק לשכבת הגנה מפני החורף, וגם בו בהצפה של מים עלולים להיווצר שברים וסדקים עד לחלחול מים אל תוך הבית.דבר נוסף חשוב מאוד לפני ביצוע כל איטום גגות, זה לנקות את הגג משאריות של פסולת ואשפה, כולל את המרזב כדי שהמים יוכלו לזרום למטה בחורף הגשום, ולא יציפו את הגג ויגרמו לנזקים.
נכתב ע"י ארגמן איטום ב 29 ינואר 2015 12:46

איטום גגות - כמה שיותר גבוה יותר רטוב!
דירות ומבנים רבים בישראל נבנו לפני עשרות שנים ובסטנדרטים לא גבוהים ולכן סובלות רבות מבעיות רטיבות , נזילות , טפטוף מהגג ועד לשיטפון בימי הגשם החזקים . בעיות חלחול של מים יכולות לגרום לתופעות לא נעימות ואף לנזקים חמורים לטווח הרחוק ולכן איטום מבנים ואיטום של הקירות במיוחד לקראת עונת החורף היא פעולה חשובה שכל מבנה ישן הסובל מחלחול של מים או רטיבות צריך לעבור. חברת ארגמן איטום מציעה מספר טיפים לאיטום נכון ואיכותי של מבנים לקראת החורף.
נכתב ע"י ארגמן איטום גגות ב 03 נובמבר 2014 16:56

איטום גגות- זהירות הבניין קורס !!!
עם בוא החורף, לפני שהשמיים נפתחים לגשמים, יש להקפיד בכל בית ובניין על איטום גגות, שהם המקומות הרגישים ביותר בכל מבנה והכי מועדים לפורענות בתחום חלחול מים לתקרות, דירות ולמעטפת החיצונית של הבניין.
נכתב ע"י א.א.א איטום גגות ב 02 נובמבר 2014 12:54

מהפכה בתחום העיצוב!!!!!!
הדפסה על הזכוכית!!!כל תמונה / איור / רקע כל מה שתרצו!!!
נכתב ע"י דוקה גלאס ב 22 אוקטובר 2014 13:32

איך לתחזק בריכות שחייה?
בריכות שחייה הם חלק בלתי נפרד מהנושא שנקרא בפי כולם "החיים הטובים", לאחרונה, ניתן לצפות בלא מעט בעלי בתים פרטיים, פנטהאוזים ומרכזים שונים לטובת פתרונות ספא כאלה ואחרים,כמו בריכות שחייה בסגנונות שונים, ג'קוזי, בריכות מחומות, בריכות מחוממות וכיוצא באלה.
נכתב ע"י שמיים בריכות שחיה ב 14 ספטמבר 2014 13:29

נקיון המטבח לפסח - גירסת המקצוענים
תכל'ס את עיקר האנרגיה והכוחות שואב המטבח. כל הפרוייקטים ה"קטנים" שאנחנו מבטיחות לעצמנו שנעשה ושוכחות מהן - קיבלו את פסח על מנת לצאת לפועל.חוץ מפינוי החמץ או/ו אטימתו במקום אחד, כל הדברים הכתובים כאן, יפים גם לשאר ימות השנה, כל אחד ע"פ זמנו הוא:
נכתב ע"י המנקה הלאומית ב 08 מרץ 2014 3:45