האפליקציה שתחסוך לכם כסף, זמן וכאב ראש

עסקים וחברים עונים לשאלות בכל תחום

עסקים מקושרים דרך חברים ממליצים

רוצים לדעת כמה עולה תיקון מקרר? - AskIt!

לילד יש חום ואתם בעד טיפול טבעי? - AskIt!

מי מכיר טכנאי סלולרי אמין? - AskIt!

להורדת האפליקציה, לחצו כאן
מאמרים בסיווג אירוח
חפש:   
סיווג:
טקסט חופשי:

לצאת מהקופסה. תכנון לא שגרתי לבית קיים - חלק ראשון
מקצוע האדריכלות והעיצוב פנים הפך בשנים האחרונות לנחלת הכלל במיוחד בזכות תכניות טלויזיה ששם נראה הכל 'קל ופשוט'.הכתבה מראש למתכנן מה לעשות, כי הלקוח ..'יודע'...יכולה לחסום אדריכלים ומעצבים בראשית דרכם.
נכתב ע"י צברית שפאן - אדריכלות ועיצוב פנים ב 16 אוקטובר 2019 11:33

סידור מטבח
אנחנו לא רוצים רק בית מסודר. כשהחפצים שלנו מרגשים אותנו ומכניסים בנו שמחה, אנחנו חיים יותר בתשוקה ביתנו. חשוב מאד שנבחר בקפידה את הדברים שאנחנו מכניסים הביתה. יש להם השפעה מכרעת על הרגשות שלנו.
נכתב ע"י מירי סידור ישראלי ב 23 יוני 2019 20:4

הוצאות מוכרות בעסק
בפגישות שלי עם לקוחות תמיד עולה השאלה "אילו הוצאות אני יכול/ה לדרוש בעסק", במאמר הבא נשתדל לעשות קצת סדר.הבסיס שלנו לדרוש הוצאות הוא בפקודת מס הכנסה והתקנות המתירות לנכות מהכנסתו החייבת של אדם, הוצאות שיצאו כולן בייצור הכנסתו בשנת המס ולשם כך בלבד.כאשר העסק / בעל עסק עובד מביתו, הרי שיותר לו בניכוי רק חלק יחסי של ההוצאות שמתייחסות לביתו.כלומר, נקודת המוצא שלנו, היא שכל ההוצאות העסקיות מותרות בניכוי מלא, אלא אם נקבע אחרת בחוק או בתקנות כגון:
נכתב ע"י מסמינימלי ב 10 ינואר 2019 17:36

עוגות מעוצבות, עוגות בעיצוב אישי,עוגות בת/בר מצווה, עוגות יום הולדת מיוחדות ,עוגיות מרוקאית ,סדנאות זילוף,מגשי אירוח, קינוחים אישים
עוגות עוגיות
נכתב ע"י המתוקים של מירה ב 07 ינואר 2019 22:17

האם יש גיל שבו מפסיקים לקיים יחסי-מין? או מה קורה כשאחד מבני הזוג רוצה להפסיק לפני השני?
ד' ו- י' בני 68 הגיעו אלי בגלל מתח והתרחקות ביניהם בזמן האחרון. רק שניהם בבית, לכל אחד מהם עיסוקים בנפרד בפנסיה במשך היום, יש גם מעט פעילויות משותפות – מפגשים עם חברים, עם הילדים והנכדים, לפעמים הליכה משותפת בערב.
נכתב ע"י מרים ברנר - מטפלת מינית מוסמכת ב 14 יוני 2018 13:45

מתנות לטו בשבט, המתנות שמציגות את רוח החג מסרים ממותגים בעציצים
אחד החגים הנחמדים יותר של העם היהודי הוא טו בשבט, אנשים וגופים שרוצים להעניק מתנות בחג זה מתנות לטו בשבט שכדאי מאוד לחשוב עליו כהזדמנות לחזק את הקשרים האישיים והעסקיים. דרך מקסימה הזוכה ל-100% הצלחה! להעביר מסרים אישיים ללקוחות, לעובדים ולאורחים באירוע עסקי או פרטי עם מתנה אישית ממותגת. מסרים ממותגים בעציצים
נכתב ע"י מסרים ממותגים בעציצים ישראל רף ב 21 אוקטובר 2016 5:9

מתנות לטו בשבט
מתנות לטו בשבט, המתנות שמציגות את רוח החג, המון רעננות והמון חן, אפשרות מצוינת לחלק מתנה מרשימה, כל אחד ישמח לקבל לידיו את אחת מאותן מתנות לטו בשבט שנבחרה בקפידה ומחולקת בשמחה רבה.
נכתב ע"י מסרים ממותגים בעציצים ישראל רף ב 06 ינואר 2016 10:18

דברים שכדאי לדעת:
DELNICE (דלניצה)-העיר הקרובה, המתנשאת כ- 600 מטר גובה מעל אישבניצה. יש בה מסעדות, קבביות (צ'בבצ'יצ'י ), סופרמרקטים, חנויות וקונדטוריות מצוינות. הגעה: ביציאה מאישבניצה לכביש הראשי שמאלה, נוסעים עם הכביש עד דלניצה. לישכת התיירות ב Delnice נמצאת צמוד לחזית תחנת האוטובוסים בצד שמאל. (מבנה מעץ).
נכתב ע"י בית בכפר, קרואטיה ב 15 אפריל 2015 14:9

שירת הסירים
תארו לעצמכם ארוחת גורמה מדהימה, לפי תפריט שאת כולו אתם בחרתם, בלי שהנפתם אצבע וכל זה אצלכם בסלון או במטבח (ואפילו הכלים נשארים נקיים)....עכשיו תפסיקו לדמיין, פנו לשף ירון חן, שירת הסירים, ופנקו את עצמכם בערב בלתי נשכח בלי לצאת מהבית.*שף ירון חן, בעל ניסיון עשיר במטבחים מגוונים ומסעדות מובילות וביניהן "סרגוס", "מוזס", ו"קפה איטליה", מבשל ארוחות לפי תפריט בהתאמה אישית ומקיים סדנאות בישול לפי הזמנה (התמחויות: איטלקי, אסייתי, בשרים, אוכל בריא).
נכתב ע"י שירת הסירים ב 02 ספטמבר 2014 11:9

חופשת הקיץ הגיעה... יש טיול שיתאים לכל בני המשפחה
חופשה בקיץ היא חופשה שבה יוצאים כל בני המשפחה, שוב ושוב שמענו מאורחי הצימרים שלנו " הבקתות של ליאת " את אותה השאלה: יש טיול שיתאים לכל בני המשפחה ? אז יש ! במרחק נסיעה קצר ממושב אניעם נמצאת שמורת המג'רסה, שמורת המג'רסה או בשמה העברי " שפך נחל דליות " נמצאת בצפון מזרח הכינרת , מדובר בשמורת טבע בניהול רשות הטבע והגנים והכניסה למקום הינה בתשלום.
נכתב ע"י הבקתות של ליאת ב 10 יולי 2014 18:52

מטבחים – העתיד כבר כאן
כיום כבר כולם מבינים שיש שינוי בצורת החיים . צורת החיים המודרנית הפכה את המטבח למקום בילוי של ממש, אם פעם אנשים היו נכנסים למטבח רק כדי לבשל הרי כיום המצב שונה לחלוטין.
נכתב ע"י סידר - עיצוב מטבחים ודלתות מעץ מלא ב 09 יוני 2014 12:13