האפליקציה שתחסוך לכם כסף, זמן וכאב ראש

עסקים וחברים עונים לשאלות בכל תחום

עסקים מקושרים דרך חברים ממליצים

רוצים לדעת כמה עולה תיקון מקרר? - AskIt!

לילד יש חום ואתם בעד טיפול טבעי? - AskIt!

מי מכיר טכנאי סלולרי אמין? - AskIt!

להורדת האפליקציה, לחצו כאן
מאמרים בסיווג עיצוב שיער ומספרות
חפש:   
סיווג:
טקסט חופשי:

החלקת קראטין - בביטחון גמור!
בתחום הזה של החלקות, אין כמו ניסיון. ואם אתם רוצים לעשות החלקת קראטין, כדאי מאוד שתפנו למספרה שיש לה קהל לקוחות גדול ומרוצה שעשה אצלה החלקות קראטין, ואל תהססו לבקש מהם גם המלצות. יתכן שיהיו להם גם תמונות כי לעיתים עושים תמונות של לפני ואחרי, ואז תוכלו לראות לאיזה הישג של החלקה תוכלו להגיע במספרה הזו.
נכתב ע"י רוברט ב 28 ינואר 2015 17:0

תוספות שיער טבעי קוויקיס
תוספות שיער טבעי במדבקה
נכתב ע"י רוברט ב 08 ינואר 2015 17:10

הגורמים לשיער דליל והפתרון
Hairdreams מותג היוקרה המוביל בעולם בתחום התוספות שיער, מציע פתרון אמיתי לנשים הסובלות מדלילות שיער: שיטת הווליום פלוס – ללא גילוח וללא דבק!
נכתב ע"י רוברט ב 08 ינואר 2015 17:10

מייחלת לשיער עבה יותר?
עיבוי שיער באמצעות תוספות שיער טבעי היירדרימס הוא הפתרון האידיאלי והשיטה הטובה ביותר להענקת מראה סמיך ושופע לשיער דק וחסר נפח באורכים ובקצוות.
נכתב ע"י רוברט ב 08 ינואר 2015 17:9

מהי הארכת שיער בשיטת היירדרימס?
שיער ארוך ומטופח היטב היה מאז ומתמיד סמל ליופי נשי. השיער שחלמת עליו עכשיו בהישג ידך- הרבה יותר מהר וללא כל מאמץ. תוספות שיער היירדרימס זמינות בשמונה אורכים סטנדרטיים הנעים מ- 20 ועד 55 ס”מ.
נכתב ע"י רוברט ב 08 ינואר 2015 17:7

החלקת קראטין כהחלקה משקמת
החלקת קראטין היא החלקת שיער המיועדת לשיער שעבר הבהרה ושיער פגום והיא מומלצת ביותר לשיקום השיער בצורה היעילה והמהירה ביותר.
נכתב ע"י רוברט ב 08 ינואר 2015 17:6

תוספות שיער - שיער מלא וארוך גם אצלך!
תוספות שיער הינן תוספות לשיער הטבעי באמצעות טכנולוגיות הדבקה מתקדמות המיוחדות לשיער, התוספות יכולות להיות משיער סינטטי וכן משיער טבעי, כמובן שהתוצאות נראות טבעיות ויפות הרבה יותר כאשר השיער הינו אמיתי וטבעי.
נכתב ע"י רוברט ב 10 דצמבר 2014 13:23

מהי החלקת קראטין על בסיס אורגני?
שיטת החלקת השיער הנפוצה היום היא החלקת קראטין. החלקת קראטין הינה דרך מתקדמת ומודרנית להחלקת שיער, זאת בניגוד לשיטות החלקת שיער ישנות שעשו שימוש במוצרי שיער שהזיקו לשיער והפכו אותו במשך השנים לשיער פגום עקב חומרים רעילים ומסוכנים.
נכתב ע"י רוברט ב 10 דצמבר 2014 13:22

מי אמרה שיער חלק ולא קיבלה?
כיום, יותר ויותר נשים מחפשות פתרון קבוע לשיער שלהן, פתרון אשר יגרום לשיער שלהן להיות חלק וישר לאורך זמן ויחסוך מהם את הטרחה בללכת כל שבוע להחלקה מחודשת, את הפתרון הזה נותנות להן ההחלקות השונות, כאשר אחת הדומיננטיות ביותר שבהן עקב האיכות והיתרונות שלה היא החלקת קראטין.
נכתב ע"י רוברט ב 10 דצמבר 2014 13:21

החלקת קראטין ותוספות שיער - כל מה שבראש שלך!
השיטה הכי פופולרית היום להחלקת שיער היא החלקת קראטין. קראטין זהו סוג של חלבון המשמש בפורמולות מסוימות להחלקת שיער. בהחלקת קראטין נצמדת הפורמולה לשיער, מקבעת אותו ויוצרת החלקה עמידה וקבועה.
נכתב ע"י רוברט ב 10 דצמבר 2014 13:20

טיפים לכלה
ישנן כלות שיום החתונה בשבילן הוא יום לחוץ ומלחיץ. מה הטעם? שנה שלמה של תיזוזים את מחכה, מתעסקת ונושמת חתונה ועד שהיום המיוחל הגיע מרוב ריבוי מטלות את מגיעה תשושה, לחוצה ועצבנית ועוד לפני שהתחיל את מחכה שיגמר.
נכתב ע"י חוף גרין בכנרת ב 03 מרץ 2014 12:37