האפליקציה שתחסוך לכם כסף, זמן וכאב ראש

עסקים וחברים עונים לשאלות בכל תחום

עסקים מקושרים דרך חברים ממליצים

רוצים לדעת כמה עולה תיקון מקרר? - AskIt!

לילד יש חום ואתם בעד טיפול טבעי? - AskIt!

מי מכיר טכנאי סלולרי אמין? - AskIt!

להורדת האפליקציה, לחצו כאן
מאמרים בסיווג יעוץ עסקי - יעוץ לחברות
חפש:   
סיווג:
טקסט חופשי:

בידול עסקי
כאשר אתה כמו האחרים – אין סיבה שהלקוח ייבחר דווקא בך
נכתב ע"י ברוך בסה יועץ עסקי ב 09 פברואר 2020 10:59

למשוך מכירות אלייך
לאנשי המכירות הטובים ביותר שעוברים את יעדי המכירה שלהם אין צורך למכור. במקום זאת, הם מושכים אליהם מכירות. כפי שתראו בסיפור הזה, כוחם של שאלות, סקרנות אותנטית, רדיקלית ואימון לקוחותיכם להצליח ולהפוך לאלופים במכירות.
נכתב ע"י ברוך בסה יועץ עסקי ב 02 דצמבר 2019 16:55

תזרים מזומנים
תזרים מזומנים זה הכלי החשוב לכל עסק ואין לזלזל בו גם כשאת/אתה עסק קטן.התהגות תזרימית נכונה תאפשר לעסק לצמוח!
נכתב ע"י ליאור שרון משרד להנהלת חשבונות וראיית חשבון ב 07 מרץ 2019 23:50

טיפ היום: טעות נפוצה בהקמת עסק חדש או בהרחבת עסק קיים
מדוע כדאי לגייס אשראי לפני הרחבת עסק או פתיחת עסק חדש אפילו שברשותכם הון עצמי מספק?
נכתב ע"י צמיחה פיננסית ב 11 פברואר 2018 8:41

תאום מס מי חייב לבצע ולמה?
תאום מס חייב לבצע כל מי שנוצרה לו בשנת המס יותר מהכנסה אחת ממשכורת, פנסיה או קיצבה המשולמת באופן קבוע כל חודש.מטרת תאום המס היא לאפשר למס הכנסה לגבות את המס הנכון, כאשר יש לשכיר כמה מקורות הכנסה חודשיים המשולמים באופן קבוע במהלך השנה והמשלמים אינם מודעים להכנסתו הנוספת של השכיר משאר המקומות מלבדם.אחוז תאום המס הינו אומדן ולרוב המס הנגבה מכל מקומות העבודה גבוה מסכום המס המתברר בסוף השנה. מה היוצר כדאיות לבצע בדיקת זכאות להחזרי מס מרשות המיסים.
נכתב ע"י הראל בן אליהו TAX PRICE ב 11 ינואר 2018 16:28

חובת הפקדה לפנסיה לעצמאים החל מ 2017
במטרה לעודד חסכון לאפיקי הפנסיה, החל משנת 2017חל חוק פנסיית חובה לעצמאים.בקצרה (ניתן לקבל פרטים נוספים בפנייה אלינו):עצמאי שבשנת המס צמח לו רווח בעסק, חייב להפקידלקופת פנסיה לפי השיעורים שנקבעו.
נכתב ע"י הראל בן אליהו TAX PRICE ב 11 נובמבר 2017 17:16

תוכנית עסקית מבנה עקרוני ומטרות
כללי: תוכנית עסקית כשמה כן היא, תוכנית שמטרתה לשרטט את התפתחות העסק הקיים או העסק החדש על סמך נתוני העבר, נתוני השוק ואמדן התפתחות הענף או העסק בשנים הקרובות.לתוכנית העיסקית יש כמה מטרות: לסייע לבעל העסק או מקימו לתכנן את צרכיו בשנים הקרובות ולסייע בידיו לפעול באופן מושכל. בדיקת היתכנות של עסק או מיזם חדש ובדיקת כדאיותו. לסייע בגיוס הון, שותפים או לשכנע נותן אשראי להעניק אשראים להרחבת העסק או להקמתו.
נכתב ע"י אורבר שירותי ניהול ב 15 יוני 2014 12:30

דגשים לניהול פיננסי
הנושא הפיננסי בניהול העסק, הוא נושא הדורש מקצועיות וניסיון. במאמר זה נשרטט דגשים לתשומת לב שייסיעו למנהל הפיננסי לשפר את ביצועיו ולסייע לעסק.
נכתב ע"י אורבר שירותי ניהול ב 15 יוני 2014 12:10

סימני אזהרה לעסק הנמצא בסכנת התדרדרות
לעסק המתחיל להתדרדר יש כמה מאפיינים , כאשר אם נאתר אותם במועד ונפעל בהתאם נוכל לעצור ההתדרדרות ואף לחזור לצמיחה ולגידול.את המאפיינים ניתן לחלק לכמה קבוצות :מאפיינים פיננסיים ומאזניים:.מאפיינים תפעוליים/ אנושיים:מאפיינים במצב השוק והלקוחות:.
נכתב ע"י אורבר שירותי ניהול ב 27 מרץ 2014 15:24

חשיבות ייעוץ עסקי לעסקים
ייעוץ עסקי הוא צורך של כל עסק ולאו דווקא של עסק מתחיל אפילו של עסק דרך זכיינים. ישנן מגוון סיבות בגינן בעל עסק קטן יבקש ייעוץ עסקי לעסקים קטנים ובכלל זה: עסק שנקלע למשבר נקודתי ומבקש למצוא דרך יעילה לצאת ממנו עסק אשר מבקש לייעל את ההתנהלות השוטפת שלו עסק אשר מתנהל באופן תקין אך מסיבה כלשהי אינו מצליח לייצר צמיחה משמעותית עסק מתחיל אשר מבקש לפתוח ברגל ימין העל עסק המצליח לנהל את העסק שלו באופן חסר דופי אך במחיר אישי כבד של אובדן חופש מוחלט וצורך בניהול אישי של כל עובד ופרט בעסק יבקש לעיתים אסטרטגיות ניהוליות טובות יותר לבסוף גם עסק אשר מצליח יפה והפעילות העסקית שלו מותירה לו תזרים מזומנים נאה יוכל לבקש ייעוץ עסקי על מנת לדעת היכן להשקיע כספים נוספים במינוף העסק שלו.
נכתב ע"י ייעוץ עסקי - Foward ב 22 מרץ 2014 10:52

איזה סוג עוסק אתה רוצה להיות?
פתחת עסק חדש ואתה מתלבט בין עוסק פטור לעוסק מורשה?מהם חובות הדיווח לרשויות בכל אחד מסוגי העוסקים, מהן ההגבלות על סוג העוסק והאם מתאפשר מעבר מעוסק פטור למורשה או ההיפך? על שאלות אלה אנסה לענות במאמר זה.
נכתב ע"י הראל בן אליהו TAX PRICE ב 05 ינואר 2014 18:3