מהי בינה עסקית ולמי היא מיועדת?

בינה עסקית – לא רק לגדולים.
גם עסקים קטנים וזעירים חייבים לאסוף ולנתח נתונים לצורך התייעלות והגברת הרווחיות. בינה עסקית (באנגלית: Business intelligence, בראשי תיבות: BI) היא תחום בטכנולוגיית המידע העוסק בבניית מערכות העוזרות לארגון להפיק מידע משמעותי מבחינה עסקית מתוך מכלול הנתונים הנאספים על ידיו.

 

בינה עסקית (באנגלית: Business intelligence, בראשי תיבות: BI) היא תחום בטכנולוגיית המידע העוסק בבניית מערכות העוזרות לארגון להפיק מידע משמעותי מבחינה עסקית מתוך מכלול הנתונים הנאספים על ידיו.
מערכות הבינה העסקית מספקות מידע היסטורי, מידע עכשווי ותחזיות בנוגע לפעילות העסקית, ובעזרתן ניתן לאתר דפוסים משמעותיים לניהול של ארגון, וליצור דוחות התראות ואיתותים לצורך קבלת החלטות ניהוליות." (ויקיפדיה)

בינה עסקית BI מתקשרת בעינינו עם תאגידים, חברות ענק, חברות בינלאומיות וחברות ממשלתיות אך מדובר להלכה בתהליך של ניתוח נתונים קיימים והסקת מסקנות לשיפור ולייעול ההתנהלות העסקית. כל עסק, גם עסק של אדם אחד, מייצר כמות גדולה של נתונים.  הנתונים עצמם, גם אם חשובים, אינם מנוצלים במלואם עד שלא ורותמים את המידע שניתן להפיק מהם לשיפור ולייעול העסק. לעסקים קטנים ובינוניים, אין צורך בבניית מערכות מיוחדות ל"כריית נתונים" ל"מחסני נתונים" ולמאגרי נתונים מיוחדים.

קרא עוד...

 

ג'וד ברק -  "תותחית אקסל"

שירותי מומחה אקסל לעסקים קטנים ובינוניים

תגובות


תמונת כיסוי של ג'וד ברק -  תותחית אקסל

ג'וד ברק - תותחית אקסל

מחפשים מומחה אקסל? הגעתם למקום הנכון.

משרד תותחית אקסל ExcelLeader, מייסודה של ג'וד ברק - הוקם במטרה לספק כלים אוטומטיים מתקדמים לבעלי עסקים קטנים ובינוניים הרוצים לקצר את דרכם להצלחה כלכלית ועסקית.

משרדנו מתמחה בתחום בינה עסקית - טכנולוגיית מידע ( BI - Business intelligence) אפיון, תכנות דוחוח אקסל, פיתוח, בנייה והטמעה של מערכות המשמשות הן כמאגר לאחסון הנתונים שהעסק מייצר ואוסף והן לניתוחם - כל מה שמוגדר בתחום עיסוקו של מומחה אקסל, Excel Expert.

ממשקי עבודה, מערכות, אפליקציות ויישומים מבוססי אקסל מאפשרים לעסק הקטן והבינוני להפיק מידע עסקי וכלכלי משמעותי מאוסף הנתונים שמיוצר ונאסף אצלו, ולשלוף אותו במהירות רבה.

כלי העבודה שאנו מפתחים ומתאימים לעסק הקטן והבינוני חוסכים לו זמן וכסף רב, בזכות היותם אוטומטיים, קלים ונוחים מאוד לשימוש.

הפתרונות שלנו גם תורמים לשיפור רווחיותו של העסק שלכם כתוצאה מארגון, מיון וניהול מיטבי של מידע ונתונים הנאספים אצלו.

בשוטף, ג'וד ברק הינה יזמת ומנהלת פרויקטים שהקימה את המשרד לאחר עבודה מעשית רבת שנים בשטח בעבודה עם מגוון עולמות תוכן - תעשייה, תיירות, ניהול מלאי, שירותים, אינטרנט. בעלת ידע וניסיון רב בפיתוח והטמעת מערכות מחשוב ואוטומציה מבוססות אקסל.

****************************************************************************
פתרונות אקסל מתקדמים שמשפרים את רווחיות העסק הקטן והבינוני
****************************************************************************
# ייעול העבודה השוטפת של העסק ושלכם - אנו תופרים לכם בהתאמה אישית פתרונות אוטומטיים שמאפשרים לכם בהקלקת כפתור להגיע בקלות ולעקוב אחרי הניירת המשרדית, לארגן ולנהל את המידע והנתונים בעסק ולמצוא כל מה שאתם צריכים.

# הקמת מאגרי מידע ונתונים כדי להפיק את המקסימום בהקלקת כפתור - אנו נבנה לכם מערכת אוטומטית המאפשרת לכם לאסוף מידע ונתונים, לרכז אותם במסודר במקום אחד ולנתח אותם. את המידע תוכלו לשלוף בהקלקת כפתור פשוטה.

# הפקת טפסים דוחות וסטטיסטיקות בכל נושא ופילוח שאתם רוצים - כשכל המידע והנתונים בהישג יד אתם יכולים לקבל החלטות מושכלות יותר, אתם יודעים בדיוק היכן אתם עומדים בכל רגע נתון, ואתם יכולים להתכונן טוב יותר לעתיד.

# תמיכה בעבודה על-פי תקני ISO 9000

# פתרונות ניהול מלאי

****************************************************************************
תהליך העבודה עם ג'וד ברק
****************************************************************************
צעד 1: נתאם פגישת הכרות ונבין בדיוק מה אתם צריכים ורוצים.

צעד 2: נאפיין את הפתרון המתאים אישית לכם ולעסק שלכם ונתרגם אותו לתוכנית עבודה מסודרת הכוללת לוחות זמנים ברורים לביצוע.

צעד 3: נפתח את הפתרון שנבחר בהתאמה מלאה לאפיון.

צעד 4: נטמיע את הפתרון בעסק שלכם ונדריך אתכם כיצד לעשות שימוש מיטבי במערכת שנבנתה עבורכם.

****************************************************************************
לקוחות משרד תותחית אקסל - ExcelLeader ג'וד ברק
****************************************************************************
משרדנו נותן שרות למגוון לקוחות בארץ ובחו"ל: עסקים בתחילת דרכם, עסקים המנהלים ספקים, לקוחות ועובדים, עסקים המנהלים מלאים, עסקים העובדים עם כלי אקסל ורוצים לשדרג אותם.


שם איש קשר: ג'וד ברק

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר