תיקוני מחשב

עבור רבים מאתנו מחשב הוא לא רק כלי העבודה וסביבת עבודה - הוא הקשר הישיר אל העולם. לא אחת, כאשר הוא מתקלקל  אנחנו עלולים לחוש כאילו מישהו כרת לנו איבר חיוני מהגוף והותיר אותנו גידמים, פיסחים, צולעים...

Dr Com מעניק לכם, לקוחות פרטיים ועסקים, שירותי תמיכה  נדרשים וחיוניים ומתן פתרונות מחשוב שוטפים הן למחשבים שולחניים והן למחשבים ניידים.

 השירות כולל: איתור ותיקון תקלות במערכת ההפעלה והחומרה של מחשבי PC  ותואמיהם, שדרוג תוכנות ו/או חומרות והתקנת תוכנות חדשות, תמיכה(השתלטות) מרחוק, התקנת אבטחה מפני וירוסים, ספאמים, האקרים ותוכנות ריגול (שלא תדעו!) וגיבויים.

כאשר אתם מזמינים ומקבלים שירות תיקוני מחשב אתם זוכים גם לערך מוסף: אתם נהנים ממתן מידע חיוני, מייעוץ ומהסבר- ככל שנדרש או מתבקש – העשויים לסייע לכם ליהנות  ממלוא הפוטנציאל הגלום במחשב ולהשתמש בו, לצרכים השונים, באופן שוטף.

אני מזמין אתכם לשמור אצלכם במקום בולט ונגיש את פרטי ההתקשרות עמי, כדי שבשעת צורך לא תצטרכו לבזבז זמן על חיפוש כתובת של טכנאי מחשבים שיושיע אתכם בעודכם קלועים בלב לבה של צרה צרורה, כשהמחשב מתחיל לגמגם או לפגר או ללקות באחת מהרעות החולות שמחשבים לוקים בהם מדי פעם.

אתם מוזמנים ליצור קשר בטלפון 054-8092087 או, לחלופין, באמצעות הטופס המקוון 'צור קשר' המופיע באתר. לרשותכם ולשירותכם Dr Com- טכנאי מחשבים מוסמך ( מורשה מייקרוסופט) המעניק שירות תיקוני מחשב  ומכירת מחשבים וציוד היקפי ישירות לביתכם.

תגובות


מאמרים נוספים

תמונת כיסוי של Dr-Com - פתרונות מחשוב
בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר