הרשת שלי

האני המאמין שלי

אני מאמינה שנולדנו בעלי ערך – "אני שווה".

לכל אחד יש איכויות ייחודיות שאיתם הוא בא לעולם וכפי שנלסון מנדלה אמר: 

 "כאשר אנחנו נותנים לאור הפנימי שלנו לזרוח, אנחנו מעניקים, בלי מודע, רשות לאחרים לעשות זאת כמונו. כשאנחנו משתחררים מהפחדים שלנו, הנוכחות שלנו משחררת אחרים"

 

1. אני מאמינה שבאנו לעולם לחוות את המהות שלנו בפיזי מתוך שמחה ואהבה – ועלינו ליישם זאת.

 

2. אני מאמינה שאנחנו חלק משלם אחד גדול שהוא הרבה יותר מהנראה לעין וקיימת בינינו ערבות הדדית, המשולה לטיפות גשם על אגם רגוע כאשר כל טיפה יוצרת אדוות משלה ומשתלבת באדוות האחרות סביבה ויחד יוצרות רשת ענקית וחזקה.

יחד ניצור עולם נפלא 😊

 

3. אני מאמינה בגדולה של אנשים ושהדרך הקלה ביותר להגיע לתוצאות היא לפעול מתוך אותנטיות, קרי, מתוך ה"אני השווה" שנולדנו אתו – מהמהות שלנו.

 

4. אני מאמינה שכאשר אנו רותמים את הרגשות ועובדים איתם בצורה נכונה, אנו מאפשרים לעצמנו בחירה אמיתית, המובילה אותנו לחופש ויוצרת את השינוי הרצוי והמבורך בחיים.

קרולה מאור

052-3690444

תגובות


קרולה מאור - מאמנת אישית רגשית להצלחה

שמי קרולה מאור - מרצה, מאמנת מוסמכת ומאבחנת בשיטת התדר - אימון אישי ורגשי להצלחה. במקביל עוסקת בחשבונאות.

הרמתם גבה? שואלים את עצמכם איך זה מסתדר?

לפני כ-20 שנה, הבנתי שלמרות שהמקצוע מרתק אותי, אני צריכה לפתח את התשוקה הנוספת שלי – עבודה עם אנשים, בדגש על עזרה לאנשים.

רכשתי מיומנויות במגוון שיטות טיפול עד שהבנתי שמה שאני באמת רוצה זה לא לטפל באנשים, אלא ללמדם לקדם את עצמם.

מה הקשר? ואיך משתלבים 2 מקצועות אלו יחד?

כפי שבחשבונאות אני אוהבת את מציאת הפתרונות היצירתיים לבעיות המתעוררות ע"י בחינת הבעיה מכל הזויות, כך באימון אישי אני מדריכה את המתאמנים למצוא את השביל, את הזווית האחרת שלא ראו אותה קודם לסיטואציה מסוימת.

מציאת הזווית האחרת מאפשרת למתאמן לשנות גישה, לשנות פרשנות - מה שמאפשר לו לשנות את הרגש שחסם לו את ההתקדמות, בכך מתאפשר לו להתחבר לייחודיות שלו, לאיכויות המולדות שלו – ל"אני השווה" שלו , מה שמביא להתפתחות אישית ומימוש עצמי בכל תחומי החיים מתוך תחושת סיפוק, מלאות והנאה...

ואתם יודעים מה? גם ליהנות מהדרך

שם איש קשר: קרולה מאור

קבוצות נטוורקינג

סיווגים

וידאו: