האפליקציה שתחסוך לכם כסף, זמן וכאב ראש

עסקים וחברים עונים לשאלות בכל תחום

עסקים מקושרים דרך חברים ממליצים

רוצים לדעת כמה עולה תיקון מקרר? - AskIt!

לילד יש חום ואתם בעד טיפול טבעי? - AskIt!

מי מכיר טכנאי סלולרי אמין? - AskIt!

להורדת האפליקציה, לחצו כאן
מאמרים בסיווג אדריכלים
חפש:   
סיווג:
טקסט חופשי:

פיצול דירות להפוך לחוקי.
זה הזמן להפוך את הפיצול לחוקי!
נכתב ע"י צברית שפאן - אדריכלות ועיצוב פנים ב 26 דצמבר 2019 10:15

אורחים לא קרואים אצלי במרפסת - המלחמה
ניצחתי את הפולשים.
נכתב ע"י צברית שפאן - אדריכלות ועיצוב פנים ב 18 נובמבר 2019 16:44

לצאת מהקופסה. תכנון לא שגרתי לבית קיים - חלק ראשון
מקצוע האדריכלות והעיצוב פנים הפך בשנים האחרונות לנחלת הכלל במיוחד בזכות תכניות טלויזיה ששם נראה הכל 'קל ופשוט'.הכתבה מראש למתכנן מה לעשות, כי הלקוח ..'יודע'...יכולה לחסום אדריכלים ומעצבים בראשית דרכם.
נכתב ע"י צברית שפאן - אדריכלות ועיצוב פנים ב 16 אוקטובר 2019 11:33

לבחור חיפויים וכלים סניטרים נכון
ללכת לאולמות תצוגה ולנסות לבחור ריצוף וחיפוי לבית החדש לא פשוט בכלל.
נכתב ע"י צברית שפאן - אדריכלות ועיצוב פנים ב 16 ספטמבר 2019 17:13

תוספת מרפסת בבית קיים - איך לחסוך בעלויות
סוף מעשה במחשבה תחילה... הדרך להוזיל עלויות
נכתב ע"י צברית שפאן - אדריכלות ועיצוב פנים ב 11 ספטמבר 2019 9:0

תוספת מרפסת בבית מגורים קיים - התארגנות והתחלה
התארגנות דיירים לפרויקט משותף של תוספת מרפסת מצריכה מינוי נציג דיירים, בתשלום, כדי שיעבוד למען הדיירם לקידום הפרויקט.
נכתב ע"י צברית שפאן - אדריכלות ועיצוב פנים ב 13 אוגוסט 2019 14:5

הדבר הבא בחדרי הרחצה: משטחי קוריאן בגימור ובעיצוב אישי
משטחים בשילוב כיור אנטגרלי ייצוק במראה חדשני ויוקרתי משדרגים את המראה של כל חדר רחצה. הקוריאן מבית ארקדה עמיד מאוד מפני לכלוך ואבנית וניתן להזמנה אישית בגדלים שונים, מה שהופך אותו למוצר המושלם עבור חדר רחצה
נכתב ע"י ארקדה ב 31 ינואר 2017 14:4

הדמיות פנים
הטכנולוגיה המתקדמת בתחום של הדמיות הפנים מאפשרת לספק תמונה ריאליסטית לחלוטין המאופיינת עם איכות גבוהה ועם כניסה לדקויות. הדמיות פנים ממוחשבות מהוות כלי יעיל ושימושי לשיווק פרויקטים מכל סוג ובכל סדר גודל החל בבניין פרטי, דרך שכונות מגורים ותמ"א 38 ועד לפיתוח שטח או נוף.
נכתב ע"י דניאל מיכאלי עיצוב פנים והדמיות אדריכליות ב 23 יולי 2016 9:9

עיצוב פנים
שירותי עיצוב הפנים מטעם סטודיו דניאל מיכאלי ניתנים בליווי הדמיות תלת ממדיות ומאפשרים לכם לדעת, להבין, לראות ולחוות איך יראה החלל, עד לרמת הפרט הקטן ביותר. אתם תוכלו לראות את התמונה הכללית כבר בהתחלה ולא כשיהיה כבר מאוחר מדי לבצע שינויים וכך לזכות לחיסכון מרבי הן בעלויות והן בזמנים.
נכתב ע"י דניאל מיכאלי עיצוב פנים והדמיות אדריכליות ב 23 יולי 2016 9:6

לבן - הקשר בין שבועות לפנג שוואי
מה המקשר בין הצבע הלבן חג השבועות ופנג שוואי?בחג השבועות אנחנו נוהגים ללבוש בגדים לבנים ולאכול מאכלי חלב ולשחק במשחקי מים…בילדותי קראנו לזה חג המים, חג ביכורים, חג הקציר, מוכר לכם?עפ"י היהדות מכנים את חג השבועות חג מתן תורה.אלו מנהגים שהושרשו בנו עוד מילדותינו, מבית הורינו וחלקנו אף נעביר לדורות הבאים, לילדינו היקרים.אחד ממנהגי היהודות, בחג השבועות לובשים לבן שמייצג טוהר המידות, ניקיון וחיבור לבורא עולם.
נכתב ע"י פנג שוואי - עיצוב לחיים בהרמוניה ב 11 יוני 2016 10:29

יריעות ביטומניות ? לא מה שחשבתם !!!
מאמר זה עוסק ביישום יריעות ביטומניות על גגות והבעייתיות הרבה שיש בטכנולוגיה הזו.לחברת WINKLER יש חלופה:1. ידידותית לסביבה- על בסיס מים2. מהירה וקלה ליישום
נכתב ע"י Winkler Israel - חומרי איטום ב 30 אוקטובר 2015 18:8

מהפכה בתחום העיצוב!!!!!!
הדפסה על הזכוכית!!!כל תמונה / איור / רקע כל מה שתרצו!!!
נכתב ע"י דוקה גלאס ב 22 אוקטובר 2014 13:32

אוורור בייתי– כיצד ?
אוורור בייתי– כיצד ?מאת: אורי ציוניפורסם במגזין התעשייה ומיזוג האויר: CoolAir (יוני 2009)אוורור בייתי. לכאורה, מה יותר פשוט מזה ?אז זהו. שלא.לא פשוט לאוורר בצורה יעילה ונכונה כלל וכלל.כולם יודעים לשלוח יד למדף ולמכור ונטה – אך מעטים יודעים לשלוח את היד למדף הנכון ...אוורור נכון, אפילו של חדר שירותים / מקלחת (ולא מדובר במערכת מורכבת ומסובכת) ראוי שיתחיל עם מחשבה ותכנון נכון. הדבר יבטיח תוצאה טובה וכניסה של אויר צח וטרי לחדר ללא ריחות.לדוגמא:אוורור חדר שירותים – לכאורה שואב אויר רגיל (וונטה) תיתן את המענה לריחות הלא נעימים אבל במידה והחדר פנימי / מרוחק מקיר חיצוני – ונטה רגילה / צירית לא תתמודד בהצלחה עם הזרמת האוויר בתוך הצינור הארוך יחסית (מעל מטר אחד) ולחץ נוסף אשר יהווה בעיה על הוונטה הנזכרת לעיל הוא זווית / זוויות בצינור ותריס הפליטה.ונטה צירית רגילה מיועדת לרוב להיות בשימוש על קיר חיצוני (בחלקו הפנימי כמובן) או לקו קצר מאוד (עד 1 מטר) , ללא זוויות ובעל חתך המתאים לספיקת האוויר של הוונטה.כאשר הקו הינו ארוך ובעל זווית / זוויות – חובה להשתמש בדגם המיועד לדחוף ולינוק דרך צינור שהתנגדותו לזרימה גבוהה.לפיכך בקו ארוך נבחר מפוח צינור או דגם צנטרפוגלי בייתי (בשפת העם = דגם "טורבו") אשר יתגבר על הלחץ בקו בקלות רבה.בבחירת המפוח יש להתחשב כמובן בנפח החדר, באופי הפעילות בחדר (חדר שירותים קטן דורש מס' החלפות אויר גבוה יותר מאשר חדר ארונות גדול)נקודה נוספת באוורור הביתי אליה יש להתייחס הינה רמת הרעש.בבחירתכם עבור לקוחתכם או אם אתם קבלני מיזוג אויר, אדריכלים, אנשי אחזקה וכיוצ"ב – יש להתייחס כמובן לאופי הפעילות בחדר, מס' הנפשות השוהים בחדר, רגישות הנפשות לרעש וכיוצ"ב.בחירה לא נכונה של ציוד אוורור – אולי תהיה יעילה מאוד לאוורור אך תהיה מטרד גדול עבור המשתמשים בחלל המאוורר.הדגמים המצוינים במאמר זה ניתנים לשימוש בייתי אך לא רק.מעבר לאוורור בייתי כמו: שירותים, מקלחות, חדרי ארונות, מרתפים, עליות גג וכיוצ"ב – בעזרת הידע הנכון נוכל לרתום ציוד זכזה או אחר גם לטובת אוורור משרדים, חדרי עישון, אולמות עבודה קטנים, חדרי ישיבות, מקלטים, חדרי מכונות וכיוצ"ב .
נכתב ע"י אוורור רמת גן - מומחים באוורור משנת 1976 ב 20 אפריל 2014 14:26