האפליקציה שתחסוך לכם כסף, זמן וכאב ראש

עסקים וחברים עונים לשאלות בכל תחום

עסקים מקושרים דרך חברים ממליצים

רוצים לדעת כמה עולה תיקון מקרר? - AskIt!

לילד יש חום ואתם בעד טיפול טבעי? - AskIt!

מי מכיר טכנאי סלולרי אמין? - AskIt!

להורדת האפליקציה, לחצו כאן
טיפים בסיווג אינסטלטורים
חפש:   
סיווג:
טקסט חופשי:

במקרה של סתימה בכיור - טיפ שווה עם 4 שלבים פשטים
1 מנסים לפמפם (עם הפומפה) 2 ניתן לנסות גם שימוש במלח גס - שופכים מלח גס בנדיבות לתוך הכיור (לאחר שלב הפומפה) ויוצקים מים רותחים.ומפמפמים עם הפומפה, 3 פותחים את הסיפון (בהברגה), זה שנמצא מתחת לכיור (כדאי להניח דלים)4 כאשר כל זה לא עובד, תמיד אפשר לצלצל ואגיע לתקן את התקלה!
נכתב ע"י בנדה אינסטלציה ב 28 אפריל 2014 12:25

שמירה על צנרת נקייה בדירה ומניעת סתימות
סתימה בכיור, מקלחת, שירותים : תמיד זה קורה בזמן שאתם הכי לא מצפים לזה, בשעות הערב המאוחרות,בשבת או חג, ורצוי שזה לא יקרה בכלל!על מנת לשמור על צנרת הבית נקייה ולמנוע סתימות שנגרמות משיער, שומן שיורד מהגוף לביוב, שמן ששפכתם לכיור אחרי טיגון (מה שבכלל לא מומלץ אפילו אם הוא חזר לטמפרטורת החדר).כל אחד יכול לעשות את זה ולחסוך לעצמו הוצאות מיותרות: כבר היום תלכו לחנות חומרי בניין תקנו חומר שנקרא סודה קאוסטיק, זה מגיע מקופסא של 1 ק"ג והעלות ממש נמוכה 20-40 ש"ח (אינסטלטור לוקח בין 400-1000).כל 3-4 חודשים לוקחים כף שופכים לכל קופסאת ניקוז שיש בבית: כיור, מקלחת,אמבטיה,קופסאת ביקורת, חור ניקוז של שטיפה, מחממים ליטר מים על הגז לכל כף חומר ושופכים לתור החור ניקוז, אזהרה !!!!!! להרחיק את הראש ולא לשאוף את האדים של החומר.בהצלחה . ליאור ידו בכל שיפוצים ותחזוקה לבית ולעסק
נכתב ע"י ליאור ידו בכל ב 08 ינואר 2014 23:44

תוכנית חמשת השלבים לקידום עסקי
בכדי להפיק את המירב מהדף העסקי, יצרנו עבורכם את התוכנית חמשת השלבים המבוססת על הצעדים הבאים : 1. השלמת הפרופיל. 2. יצירת פרופיל שיווקי. 3. בניית מעגל ממליצים ועוקבים 4. קידום מכירות 5. בדקו את עצמכם. תוכלו לקרוא בעיון על תוכנית חמשת השלבים באמצעות תפריט כלים ועזרה > כיצד לקדם את העסק. בהצלחה !
נכתב ע"י וריטיב עסקים ב 15 נובמבר 2013 23:11