האפליקציה שתחסוך לכם כסף, זמן וכאב ראש

עסקים וחברים עונים לשאלות בכל תחום

עסקים מקושרים דרך חברים ממליצים

רוצים לדעת כמה עולה תיקון מקרר? - AskIt!

לילד יש חום ואתם בעד טיפול טבעי? - AskIt!

מי מכיר טכנאי סלולרי אמין? - AskIt!

להורדת האפליקציה, לחצו כאן
מאמרים בסיווג פיתוח אתרי אינטרנט
חפש:   
סיווג:
טקסט חופשי:

חשיבות של עיצוב גרפי לעסק !
עד כמה חשוב שיהיה עיצוב גרפי לעסק ולאיזו מטרה?
נכתב ע"י DOREL DIGITAL ב 15 אוגוסט 2021 11:28

רוצים לתכנן את אתר האינטרנט שלכם? יופי, נתחיל?
אז החלטתם לבנות אתר אינטרנט ועכשיו אתם רוצים קצת לתכנן איך הוא ייראה ומה בדיוק אתם הולכים להציע בו? מצויין - קחו דף ועט והתחילו למלא את רשימת הדברים שאתם צריכים להכין לקראת בנייתו!
נכתב ע"י Galgool - מקדמים אותך ברשת האינטרנט ב 23 אוקטובר 2019 12:12

"יש לי דף פייסבוק" - הצחקתם אותי!
שיווק בעידן האינטרנט. לא רק פייסבוק! יש גם וריטיב, יש גם יוטיוב, יש גם טוויטר - ויש עוד דבר...
נכתב ע"י Galgool - מקדמים אותך ברשת האינטרנט ב 23 אוקטובר 2019 10:24

פרסום פרוגרמטי – מה זה אומר ולמה הוא כל כך יעיל?
פרסום פרוגרטיבי נקרא גם: "מכירה בזמן אמת" או בקיצור: RTM (RTB - real time bidding). שיטת הפרסום מתאימה במיוחד לעסקים בינוניים+ שמעוניינים למכור ולרכוש שטחי פרסום בזמן אמת ולהגיע לקהל יעד ממוקד ביותר תוך חיסכון כספי משמעותי.
נכתב ע"י מיכאל גורודצקי - בניית אתרים ושיווק חכם באינטרנט ב 15 יוני 2018 4:22

שיווק B2B - עסק לעסק
אם נתבונן על עולם העסקים נוכל לחלק אותו לשני חלקים – חלק אחד מתייחס לעסקים שמוכרים לעסקים (B2B שהוא קיצור של: Business to Business) וחלק שני בו העסקים מוכרים ללקוחות (B2C שהוא קיצור של: Business to Consumers).
נכתב ע"י מיכאל גורודצקי - בניית אתרים ושיווק חכם באינטרנט ב 31 מאי 2018 7:21

ROI או CTR - למה צריך לשים לב כשבודקים את יעילות הפרסום?
תגידו, כמה לייקים קיבל הדף העסקי שלכם החודש? 100? 200? 3000? ו... כמה אנשים הגיבו לכם על המודעה שפרסמתם בשבוע שעבר?
נכתב ע"י מיכאל גורודצקי - בניית אתרים ושיווק חכם באינטרנט ב 28 אפריל 2018 11:31

קידום שיווק ומה שביניהם
מאמר זה יעסוק בבניית אתרים, קידום אתרים בגוגל (אורגני וממומן)וכן ביתרונות וחסרונות בין סוגי הקידום.
נכתב ע"י אור בניית אתרים ב 30 דצמבר 2014 20:34

מאמר בנושא השוואת לאנטי ווירוס
מבוא חשוב בכל חבילת אבטחת מידע..ידוע לכולם שבשנים האחרונות אנחנו תלויים במחשב האישי שלנו. המחשב מסייע לנו המון אם זה להעביר שעות רבות של הנאה שעות של עבודה או כתיבה לכן בנוסף לכך אנחנו רוצים לשמור על תקינותו של המחשב האישי לאורך זמן, לכן לא רק חומרה חזקה ואיכותית שאנחנו רוכשים, לכן חשוב ביותר נושא אבטחת המידע של המחשב האישי, נערוך לאורך כל המאמר השוואות בין תוכנות האנטי ווירוס כדי לדעת מה הכי טוב בשביל לנו.
נכתב ע"י עולם המדיה והאינטרנט ב 03 ספטמבר 2014 1:41

אודות אתר זה סוד
אני מאמין בכל ליבי שכאשר אנו מביטים באדם, גם אחד שאנו מכירים, אנו רואים למעשה רק קצה קרחון. רב הנסתר על הנגלה. לכולנו יש מטענים, תשוקות, וסיפורים אישיים שאותם איננו מעזים לספר. הסיבה לכך יכולה להיות הפחד מהדרך שבה החברה תשפוט אותנו, במקרים אחרים פשוט אין לנו למי לספר...באתר 'זה סוד' אנו נותנים לכם את הבמה לפרוק את המשא הכבד הזה מכם. פה תוכלו לגלות בצורה אנונימית את הסודות הכמוסים ביותר שרובצים על לבכם, בלי שישפטו, יצחקו או ינדו אתכם.אני רוצה לגלות לכם סוד. הסוד הוא על הדרך שבה התפתח הרעיון לאתר.לפני כמה שנים שמעתי על פרויקט יוצא דופן שנתן פרופסור יצירתי לסטודנטים שלו. התלמידים נדרשו לצאת לרחובות ולאסוף סודות מהעוברים והשבים בצורה אנונימית. הם יצאו מצוידים בפתקי נייר, שקית גדולה ועט וביקשו מהאנשים לרשום עבורם סוד, שאותו לא גילו לאף אדם, על אחד הפתקים, לקפלו היטב, ולשלשלו אל תוך השקית ללא כל פרט מזהה. לאחר מכן, חזרו הסטודנטים עם הסודות הרבים לכיתה, עברו עליהם ושילבו אותם בפרויקט אקדמאי.כששמעתי על הפרויקט עברה בי צמרמורת. המחשבה על האפשרות לחשוף את אותה נקודה מסתורית ואפלה הקיימת בכל אחד מאתנו השאירה אותי פעור פה. החלטתי לחזור על הפרויקט בעצמי.יצאתי לרחובות. זו הייתה עונת הסתיו, הרוח הייתה קרירה, העצים השילו את עליהם, והרגשתי שזו התפאורה המושלמת למשימתי. התחלתי בכיכר ציון בירושלים. למחרת נסעתי לבני ברק ולאחר מכן לקניון עזריאלי בתל אביב. פניתי לכל אדם, ללא כל חשיבות לגיל, מין או דת, כולם הפכו לחלק מהפאזל האנושי שתפס חלק בכך, הגברת שחזרה מהשוק עם הסלים בידיה, החרדי שהחזיק בידיו את ספר הזוהר, איש עסקים שבדיוק סיים שיחה דחופה וחסר הבית לבוש בטלאים וחסר שיניים. ההיענות הייתה יוצאת דופן.חזרתי הביתה ובידי שקית עמוסה לעייפה בסודות. התחלתי לפתוח את פיסות הנייר המקומטות ודמעה עמדה בזווית עיני. הייתי המום ממה שראו עיני. מולי נגללו סיפורי חיים שהוסתרו והודחקו בלבם של אנשים הנראים רגילים לחלוטין – כאלו שאנו מהנהנים אליהם לשלום במכולת, עומדים לידם בתחנת האוטובוס או קונים מהם כרטיס לסרט. הבנתי שהצורך לחלוק סודות ולפרוק את משקלם הכבד הוא צורך בסיסי הקיים בכל אדם וכי לאנשים אין כל חשש לחלוק את סודותיהם עם אדם זר אשר אותו הם כנראה לעולם לא יראו שוב. המחשבה על הצורך האנושי הזה טבעה בי את הרעיון להקים אתר אינטרנט שבו נוכל כולנו לחלוק את סודותינו בצורה אנונימית, נקבל תגובות משאר הגולשים ואפילו נוכל לקבל ייעוץ מקצועי רלוונטי במידה ונרצה – והכל בחינם.אז למה אתם מחכים?! לא הגיע הזמן לתת לסוד המעיק הזה לצאת החוצה כבר? עכשיו מותר לגלות... אהבתם את זה סוד? נסו גם את האתר השני שלנו: www.fadicha.co.il
נכתב ע"י זה סוד www.zesod.co.il ב 10 מרץ 2014 11:32