אודות אתר זה סוד

אני מאמין בכל ליבי שכאשר אנו מביטים באדם, גם אחד שאנו מכירים, אנו רואים למעשה רק קצה קרחון. רב הנסתר על הנגלה. 
לכולנו יש מטענים, תשוקות, וסיפורים אישיים שאותם איננו מעזים לספר. הסיבה לכך יכולה להיות הפחד מהדרך שבה החברה תשפוט אותנו, במקרים אחרים פשוט אין לנו למי לספר...
באתר 'זה סוד' אנו נותנים לכם את הבמה לפרוק את המשא הכבד הזה מכם. פה תוכלו לגלות בצורה אנונימית את הסודות הכמוסים ביותר שרובצים על לבכם, בלי שישפטו, יצחקו או ינדו אתכם.
אני רוצה לגלות לכם סוד. הסוד הוא על הדרך שבה התפתח הרעיון לאתר.
לפני כמה שנים שמעתי על פרויקט יוצא דופן שנתן פרופסור יצירתי לסטודנטים שלו. התלמידים נדרשו לצאת לרחובות ולאסוף סודות מהעוברים והשבים בצורה אנונימית. הם יצאו מצוידים בפתקי נייר, שקית גדולה ועט וביקשו מהאנשים לרשום עבורם סוד, שאותו לא גילו לאף אדם, על אחד הפתקים, לקפלו היטב, ולשלשלו אל תוך השקית ללא כל פרט מזהה. לאחר מכן, חזרו הסטודנטים עם הסודות הרבים לכיתה, עברו עליהם ושילבו אותם בפרויקט אקדמאי.
כששמעתי על הפרויקט עברה בי צמרמורת. המחשבה על האפשרות לחשוף את אותה נקודה מסתורית ואפלה הקיימת בכל אחד מאתנו השאירה אותי פעור פה. 
החלטתי לחזור על הפרויקט בעצמי.
יצאתי לרחובות. זו הייתה עונת הסתיו, הרוח הייתה קרירה, העצים השילו את עליהם, והרגשתי שזו התפאורה המושלמת למשימתי. התחלתי בכיכר ציון בירושלים. למחרת נסעתי לבני ברק ולאחר מכן לקניון עזריאלי בתל אביב. פניתי לכל אדם, ללא כל חשיבות לגיל, מין או דת, כולם הפכו לחלק מהפאזל האנושי שתפס חלק בכך, הגברת שחזרה מהשוק עם הסלים בידיה, החרדי שהחזיק בידיו את ספר הזוהר, איש עסקים שבדיוק סיים שיחה דחופה וחסר הבית לבוש בטלאים וחסר שיניים. ההיענות הייתה יוצאת דופן.
חזרתי הביתה ובידי שקית עמוסה לעייפה בסודות. התחלתי לפתוח את פיסות הנייר המקומטות ודמעה עמדה בזווית עיני. הייתי המום ממה שראו עיני. מולי נגללו סיפורי חיים שהוסתרו והודחקו בלבם של אנשים הנראים רגילים לחלוטין – כאלו שאנו מהנהנים אליהם לשלום במכולת, עומדים לידם בתחנת האוטובוס או קונים מהם כרטיס לסרט. הבנתי שהצורך לחלוק סודות ולפרוק את משקלם הכבד הוא צורך בסיסי הקיים בכל אדם וכי לאנשים אין כל חשש לחלוק את סודותיהם עם אדם זר אשר אותו הם כנראה לעולם לא יראו שוב. 
המחשבה על הצורך האנושי הזה טבעה בי את הרעיון להקים אתר אינטרנט שבו נוכל כולנו לחלוק את סודותינו בצורה אנונימית, נקבל תגובות משאר הגולשים ואפילו נוכל לקבל ייעוץ מקצועי רלוונטי במידה ונרצה – והכל בחינם.
אז למה אתם מחכים?! לא הגיע הזמן לתת לסוד המעיק הזה לצאת החוצה כבר? 
עכשיו מותר לגלות...

 

אהבתם את זה סוד? נסו גם את האתר השני שלנו: www.fadicha.co.il

ראו תקציר

צבי פוגל

תגובות


תמונת כיסוי של זה סוד www.zesod.co.il

זה סוד www.zesod.co.il

אתר 'זה סוד' בכתובת www.zesod.co.il הוא המקום היחיד שבו אדם יכול להיחשף בפני קהל רחב ולהישאר אנונימי באותה העת.

לכן 'זה סוד' מאפשר לאנשים לעשות את הצעד הראשון בדרך לחיים אותנטיים, משוחררים וטובים יותר.

שם איש קשר: צבי פוגל

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר