גלריה

+ הצג גלריה

הרשת שלי

כיצד להפוך את הדף העסקי לדף שיווקי ואטרקטיבי?

2-4 שניות.

זה משך הזמן שלוקח לגולש ממוצע להחליט אם הוא נשאר בדף העסקי שלכם או ממשיך הלאה לדף של ספק אחר. 

על מנת שהגולש יקבל החלטה להישאר בדף שלכם ולהתעמק בתוכן שאתם מציעים, הדף שלכם צריך לשדר מסר חד וברור : הדף שלי מעניין, אצלי תוכל למצוא מה שאתה מחפש. 

 

יש כמה אלמנטים בסיסיים שיגרמו לגולש "להתחבר" לאתר שלכם.

בכמה צעדים פשוטים תוכלו להפוך את האתר למזמין, 

 

ויזואליות  (תמונות) - מסר עובר באמצעות תמונות הרבה יותר מהר וברור מאשר טקסט. עדכנו את תמונת השער שלכם, הוסיפו תמונות של בית העסק, שלכם (תמונת פנים יוצרת היכרות ומגבירה את תחושת האמון), ושל השירותים או המוצרים בתחום בו אתם פועלים. 

 

 

 

 

תיאור בית העסק - תיאור העסק מביא את ה"אני מאמין שלכם" מול קהל הלקוחות. מסר זה צריך להציג את בית העסק, חומי ההתמחות, הותק, הניסיון בפרויקטים וכיו"ב. כדאי להוסיף גם מילה או שתיים בנימה אישית אשר מקרבת את הגולשים צעד אחד קדימה. המסר עצמו צריך להיות ברור וענייני, כ - 4-5 משפטים לכל היותר. 

 

 

 

פרויקטים ותיק עבודות - הציגו בדף הפרויקטים שביצעתם בעבר וממחישים באופן הטוב ביותר את המקצועיות שלכם, כמובן, אל תשכחו להוסיף תמונות. 

 

 

 

 

 

המלצות הגולשים - להמלצות הגולשים יש השפעה דרמטית על הגולש. כאשר גולש יראה בהמלצות הגולשים המלצה של מישהו שהוא עוקב אחריו, הדבר בהחלט עשוי להיות שיקול מכריע בכדי לפנות אליכם בשאלה או בבקשת הצעה. הקפידו לבקש מלקוחותיכם בנימוס המלצה על העבודה שביצעתם. 

 

 פרסום מוצרים ושירותים - ידוע שכל גולש מעוניין להגיע למידע שהוא מחפש בזמן הקצר ביותר. הצגת המוצרים שאתם משווקים וכן מלוא המידע הרלוונטי לגביהם, יחסוך לגולשים זמן בירורים נוסף ויאפשר לפנות אליכם ישירות לשם הזמנת המוצר, לכן עדכנו את מלוא המידע לגבי מוצריכם והשירותים שאתם מספקים. הדבר אף יחסוך פניות לא רלוונטיות של השלמות מידע מצד גולשים. 

מקווים שתמצאו את הטיפים מועילים ושימושיים, 

אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה באמצעות דף "צור קשר". 

בברכה, 

מערכת VeriTiv

www.veritiv.com

 

תגובות


תמונת כיסוי של וריטיב עסקים

וריטיב עסקים

חברת "וריטיב עסקים" שמה לה למטרה לספק תשתית פרסום וצמיחה לעסקים קטנים ובינוניים בישראל.

וריטיב עסקים מפעילה 4 ערוצי פרסום ומקורות הכנסות לעסקים:

1 - מערכת שיווק ופרסום הכוללת כלים המאפשרים הצגת בית העסק בצורה מקצועית.

2 - אפליקצית AskIt למכרזים ושאלות לבתי עסק - מקור הכנסות עבודה מוכח.

3 - מפגשי נטוורקינג מקצועיים ליצירת שיתופי פעולה והגדלת האגר הלקוחות.

4 - מערכת עדכונים שוטפים על הנעשה בקרב חברי וריטיב עסקים להגדלת שיתופי פעולה.

ארבעת עמודי יסוד אלה מבטיחים לעסקים החברים במועדון הלקוחות של וריטיב עסקים מסלול פרסום יעיל וזול וניצול מירבי של תשתיות החברה.

לאחר רישום למערכת תוכלו לבנות פרופיל בית עסק מלא, לבנות מחירון, להציג מוצרים ותיק עבודות, לכתוב מאמרים וטיפים, לקבל המלצות, לבנות מועדון לקוחות יחודי, להזין פוסטים יומיים על פעילות בית העסק, שיתוף תכנים ברשתות חברתיות בלחיצת כפתור ועוד כלים יחודיים לויריטיב.

אפליקצית AskIt מאפשרת לכם לקבל פניות מלקוחות המעוניינים בשירות. לאחר קבלת הפניה, תוכלו להשיב ללקוח תוך שניות מהפניה ולסגור עסקאות. ע"י מתן תשובה ללקוח, תוכלו לפרסם את בית העסק שלכם ללא הגבלה.

העסקים הרשומים לוריטיב עסקים מקודמים בגוגל ונהנים מחשיפה גבוהה.

שם איש קשר: דוד

סיווגים

וידאו:

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר