לבן - הקשר בין שבועות לפנג שוואי

מה המקשר בין הצבע הלבן חג השבועות ופנג שוואי?

בחג השבועות אנחנו נוהגים ללבוש בגדים לבנים ולאכול מאכלי חלב ולשחק במשחקי מים…

בילדותי קראנו לזה חג המים, חג ביכורים, חג הקציר, מוכר לכם?

עפ"י היהדות מכנים את חג השבועות חג מתן תורה.

אלו מנהגים שהושרשו בנו עוד מילדותינו, מבית הורינו וחלקנו אף נעביר לדורות הבאים, לילדינו היקרים.

אחד ממנהגי היהודות, בחג השבועות לובשים לבן שמייצג טוהר המידות, ניקיון וחיבור לבורא עולם.

 

חג השבועות מאופיין בשבעת מיני פירות: חיטה, שעורה, גפן, תאנה, רימון, זית ודבש = תמר.

כל אחד מהפירות הללו מייצג פוריות ושפע. הפנג שוואי מבוסס על החיבור של הטבע והסביבה לאדם וכיצד זה משפיע עליו.

אחד מתיקוני הפנג שוואי לזימון שפע נעשה בבית במקומות שבהם ידוע לנו בוודאות שמבחינה אנרגטית זהו המקום הטוב והמתאים ביותר ליצירת שפע, לפוריות ולהצלחה, ועוד.

משתמשים באלמנטים ובתמונות בהם מופיעים שבעת המינים, או חלק מפירות השפע במטרה לזמן ולמשוך למרחב שלנו אנרגיה דומה וליצור מציאות, מתוך התודעה שדומה מושך דומה.

עפ"י תורת הפנג שוואי הצבע הלבן משוייך לאלמנט המתכת שמייצג, מלבד ניקיון וטוהר, גם סדר וארגון, עריכת צדק, החלטות, "שחור או לבן" ביקורת ושיפוטיות.

האזורים בהם אפשר לשייך את אלמנט המתכת הם: מערב, וצפון מערב. המתכת מייצגת את האנרגיה הגברית בבית, את הסדר, השליטה, המשמעת, הארגון והעוצמה.

 

וטיפ ממני לשבועות:

 

  • מומלץ לשלב חפצים בגוונים של לבן באזור מערב, ובצפון מערב בבית או בדירה. אזורים אלה קשורים להנאה המשפחתית, לחיזוק הגבר במשפחה וחיזוק הצד הרוחני של האדם.
  • להוסיף צבע לבן בלבוש, זה משדר פתיחות לעולם ולסובבים.
  • להוסיף צבע לבן בחדר העבודה או על שולחן העבודה בעסק - יעודד ריכוז וסדר. מאחר וצבע הלבן שייך לאלמנט המתכת, הוא טוב לעוסקים ברפואה, בהייטק, מחשבים, קוסמטיקה, דיקור סיני, ועוד…
  • אלמנט המתכת מייצג את מערכת דרכי הנשימה, לכן שימוש בצבע הלבן בחדר שינה פחות מומלץ כי הוא עלול לעורר קושי בעיקר לסובלים מבעיות נשימה, למעשנים ולחולי אסטמה.
  • ואם אתם מאוד אוהבים את הצבע הלבן ומתעקשים אז ההמלצה היא להשתמש בצבע הלבן בעיקר באזור המערב, צפון-מערב, או צפון. מבחינה אנרגטית אזורים אלו אוהבים את הצבע הלבן ומתחברים אליו היטב.
  • בחדרי שינה ככלל לא מומלץ להשתמש רק בצבע הלבן למרות שזה נותן תחושה של ניקיון ואסתטיקה , עודף לבן יכול לייצר ניכור, בדידות, שליטה מוגזמת, נוקשות, כוח ועוצמה שאינם רצויים לנו במערכות יחסים בעיקר בינו לבינה, בזוגיות וביחסים בין בני המשפחה. לכן מומלץ להוסיף בחדרי השינה צבעים חמים ונעימים בעזרת טקסטיל רך או בחפצים.
  • במקרים מסוימים עודף לבן עלול ליצור תחושה של ריקנות, שליטה, נוקשות, חוסר ספונטניות, ביקורתיות כלפי עצמכם וכלפי אחרים, פרפקציוניזם וסטריליות. אם אתם אנשים כאלה או מרגישים כך, השתדלו להמעיט בלבוש בגדים שיש בהם צבע לבן, אפור, כסף או זהב. עדיף ורצוי להוסיף לצבע הלבן גוונים של כחול, חום, כתום, אדום, ורוד וסגול. צבעים אלו משתלבים מאוד יפה עם הלבן, מחזקים, מאזנים ומעניקים לאדם תחושת שלווה וביטחון.אהבתם?

רוצים לדעת איך כל אזור בבית יכול להשפיע על אורח החיים שלכם?

היכנסו לקישור, הירשמו ותקבלו את מדריך מפת הבית שלכם בחינם.

https://n.sendmsg.co.il/Minisites.aspx?p=51283-16885235448-9143

חיה משעני - עיצוב לחיים בהרמוניה

יועצת פנג שוואי בכירה

 

תגובות


תמונת כיסוי של פנג שוואי - עיצוב לחיים בהרמוניה

פנג שוואי - עיצוב לחיים בהרמוניה

בכל בית ובכל עסק חשוב למצוא את האזורים החזקים, לעצב אותם כך שיאפשרו תמיכה והרמוניה לאנשים שחיים בו. את האזורים החלשים רצוי לנטרל ולמצוא להם פתרונות עיצוביים כך שלא יורגשו כלל.

קצת על הפנג שוואי:
=============
תורת הפנג שוואי הינה שיטה המבוססת על יידע פילוסופי סיני שבמהלך השנים הפך למחקרים מדעיים כיצד לחומר, לצבע ולצורה יש השפעה על ההתנהגות שלנו וכיצד הסביבה המשתנה משפיעה על אורח חיינו. כתוצאה מכך אנו למדים איך להתנהל בזמן ובמרחב בצורה נכונה ולארגן את הסביבה שאנו חיים בה כך שתהיה תומכת, מעצימה ומאפשרת לשגשג ולהצליח ואף להימנע מתנאים סביבתיים שליליים ומזיקים.

המטרה בייעוץ היא למצות את הפוטנציאל האנרגטי שמאפשר המרחב באופן שייתן מענה לצרכינו ולתועלתנו האישית, לשפר תחומים בחיינו כגון: שפע כלכלי ורוחני, בריאות, זוגיות, יחסים בין אישיים, קידום ופרסום, פוריות, ילדים ועוד...

הייעוד שלי הוא להטמיע ולהביא למודעות אצל כמה שיותר אנשים את יתרונות השיטה שמאפשרת איכות חיים הרמוניים ומאוזנים ע"י זיהוי הפוטנציאל הנמצא בביתם ובסביבתם.

אשמח לתת מהידע שלי, לתמוך ולסייע לכל מי שזקוק לשינוי כלשהו במרחב החיים שלו.

20% הנחה לחברי הרשת שלי.


שם איש קשר: חיה משעני

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר