משקפי מציאות מדומה - כל מה שיש לדעת.

משקפי מציאות מדומה - כל מה שיש לדעת.

מהם משקפי מציאות מדומה? מה ההבדל בין מציאות מדומה למציאות רבודה? האם כל מוצרי המציאות המדומה מצריכים טלפון חכם? מה היא העלות של משקפי מציאות מדומה? מה הם המוצרים הטובים ביותר למציאות מדומה? כיצד ניתן לייצר משחקי מציאות מדומה או סרטוני 360?
בתקופה האחרונה התחדש והתרחב בצורה משמעותית הפרסום והשיח סביב משקפי מציאות מדומה ומציאות רבודה. החל במשקפי הקרטון של גוגל ועד למצלמות 360 מתקדמות, לעיתים קרובות נדמה שהטכנולוגיה והאפשרויות התפתחו מהר יותר מההבנה של רוב האנשים את הנושא. במאמר זה נסקור את כל הדברים שחשוב לך להכיר בכדי להבין את התחום ואת האפשרויות הרבות שהוא מעמיד לרשותנו. מעבר למאמר הזה אנו מפרסמים מאמרים וכתבות רבים אשר ישאירו אותך בלולאה.

מה היא מציאות מדומה

המושג 'מציאות מדומה' נזרק די הרבה בתקופה האחרונה ולעיתים קרובות השימוש בו לא מדויק. מציאות מדומה הוא מושג המתייחס למכשיר המסוגל לייצר עולם ממוחשב שלם הסובב אותך. זאת בניגוד למציאות רבודה, כאן מדובר בהוספת שכבות על העולם הפיסי שלך, כמו במשחק פוקימון גו לדוגמה. ישנם מכשירים המסוגלים לשלב בין השניים, אך הם לא רבים ולאור האפשרויות של המשחקים והסרטים המוצאים לשוק לא יהיה לך בהם צורך בתקופה הקרובה.

כיצד עובדות משקפי מציאות מדומה

מוחנו מעבד מסרים שמתקבלים מן העיניים - ובעזרת רמזים ויזואליים והבדלים מינוריים בין התמונה שכל עין שולחת מייצר עבורך עולם תלת ממדי. בכדי ליצור עולם ממוחשב אשר ירגיש עבורך מוחשי ותלת ממדי על מכשירי המציאות המדומה לשתול את הרמזים להם המוח שלך רגיל. משקפיים המייצרות מציאות מדומה משתמשות בשילוב של עדשות מיוחדות עם פיצול מסך חכם בכדי ליצור את האפקט הזה. הודות לטכנולוגיות מתקדמות ולעלייה באיכות של המסכים הקטנים, משקפי מציאות מדומה רבות עובדות עם הטלפון החכם שלך.

עלייתן של משקפי מציאות מדומה לתודעה

לאחר קמפיין ה-Head Start המוצלח והרועש של משקפי האוקלוס ריפט (משקפי מציאות מדומה אשר התחברו למחשב ויועדו בעיקר לגיימרים רציניים), נישא קולם של מעל לתשעת אלפים תורמים לקמפיין עשה את דרכו למשרדיהם של כל החברות הגדולות אשר הבינו את פני השוק והחלו לעבוד על מוצרי מציאות מדומה. גוגל קבעה את הטון כאשר שיווקה את משקפי הקרטון שלה אשר הפכו כל טלפון חכם למכשיר המייצר מציאות מדומה. מאז אותן משקפיים פשוטות כבר יצאו עשרות מוצרים איכותיים לשוק אשר מסוגלים לקחת את חווית המציאות המדומה לרמות חדשות.

צילום 360 מעלות

לצד עליית הפופולאריות של משקפי מציאות מדומה, עלה הצורך ליצור באופן נוח תוכן פרטי אשר מסוגל להשתמש בפלטפורמה הזו. מצלמות 360 החלו לצאת לשוק באיכויות מדהימות, מצלמות אלו קולטות ומתעדות, בעזרת צילום היקפי, את כל המתרחש סביבן. שילוב של מכשירי המציאות המדומה עם הסרטונים האלו משחזר באופן מדויק מאורעות בצורה שאין דומה לה. השימוש במצלמות 360 הוא פשוט והיישומים של הסרטונים האלו לצרכים פרטיים ומסחריים הם עצומים.

מערכות נוספות ליצירת מציאות מדומה

בימינו, כאשר שומעים על מציאות מדומה מקשרים באופן אוטומטי לשימוש בטלפון חכם ולמשחקים ברמת אפליקציות אך הדבר הוא רחוק מן המציאות. הרמה היא כל כך גבוהה עד שנפתחו ברחבי העולם אולמות משחק שלמים המבוססים על משחקים של מציאות מדומה. מוצרי מציאות מדומה, בדומה לאוקלוס ריפט, מתחברים למחשב או לקונסולת משחקים ומשפרים בצורה משמעותית את חווית המשחק שלך. ניתן למצוא אפילו משקפי מציאות מדומה שהם בעצמם קונסולת משחקים שלמה.
את מערכות המציאות המדומה ניתן לחלק למשקפי מציאות מדומה אנלוגיים, משקפי מציאות מדומה דיגיטליים ומשקפי מציאות מדומה המשולבים בקונסולה. מערכת ה- HTC VIVE מראה את השילוב בין התחומים והיא כוללת גם בקרי שליטה המכניסים את הידיים לסיפור - ופותחים בפנייך עוד יותר את העולם המדומה.

מדוע צריך ג'ויסטיק למציאות מדומה ואיזה כדאי לבחור

לא צריך להיות גיימר גדול בשביל להבין את האפשרויות המשחקיות הנפתחות בפנייך כאשר משולב שלט במשחק. כבר יצאו לשוק משחקים רבים המצריכים שימוש בבקר שליטה בכדי ליהנות מהם באופן מלא. אף על פי שישנן משקפי מציאות מדומה מסוימות המגיעות עם מסך נגיעה, אין תחלופה אמיתית טובה יותר מג'ויסטיק ביד.
בחירת הג'ויסטיק יכולה להיות מעט בעייתית, בעיקר לאנשים אשר אינם משחקים הרבה או מתעסקים עם ציוד משחק. מצד אחד למרבית השלטים ובקרי השליטה יהיו את אותן האפשרויות ולעיתים קרובות הם גם ייראו די דומה ומצד שני טווח המחירים הוא גדול מאוד. הדבר הראשון שמומלץ לוודא הוא שהשלט מתחבר באמצעות Bluetooth או חיבור אלחוטי אחר, חוטים יכולים לסרבל ולהפריע מאוד בעיקר כשמדובר במשחקי מציאות מדומה. מעבר לכך, חשוב לבדוק עם אילו משקפיים, קונסולות וטלפונים חכמים מתחבר בקר השליטה, שלט שאינו מתאים לשאר המוצרים שלך יכול לעבוד בצורה מאכזבת או לא לעבוד כלל.

כיצד בוחרים משקפי מציאות מדומה

הרכישה של משקפיים ליצירת מציאות מדומה אינה שונה מרכישתו של כל מוצר משחק אחר והיא מציגה כמעט את אותן הדילמות. טווחי המחירים בין המשקפיים והקונסולות השונות הם גדולים מאוד וההבדלים ביניהם אינם ברורים לרוב האנשים.

מדוע ברצונך במשקפיים המייצרות מציאות מדומה?

זו השאלה הראשונה שתעזור לך להחליט אילו משקפיים יהיו הנכונות ביותר עבורך. האם ברצונך לשחק בעזרת הטלפון הנייד שלך, קונסולת משחקים קיימת, מחשב אישי או לרכוש מערכת שלמה העומדת בפני עצמה? המערכת בה ייעזרו המשקפיים מצמצמת משמעותית את המבחר וטווח המחירים. מובן שאנשים המשתמשים במשקפיים למשחקים ברמה גבוהה יותר צריכים משקפיים המסוגלות לייצר את אשליית העולם המדומה בצורה טובה יותר. לשחקנים מתחילים ומתקדמים מומלץ כיום לרכוש בנוסף למשקפיים גם בקר שליטה תואם או לפחות לוודא שמשקפיים יהיו מסוגלות להתחבר לשלט בעתיד.

איזה סכום ברצונך להשקיע?

כמובן שסכום הכסף אשר יושקע מצדך במשקפיים תלוי לחלוטין בתקציב האישי שלך, למרבה המזל ניתן למצוא משקפי מציאות מדומה במחירים המתאימים לכל כיס. כאשר מתכננים את התקציב לרכישת המשקפיים יתגלה כי לפעמים עדיף להשקיע מעט יותר כדי לקבל משקפיים אשר ישמשו אותך למגוון יישומים ולזמן רב.

האם ברצונך ליצור תוכן?

שאלה זו רלוונטית בעיקר לעסקים ולעיתים קרובות אם התשובה חיובית אז יש להשקיע מעט יותר במצלמת 360. מומלץ מאוד לרכוש את המשקפיים במקביל לרכישת המצלמה ובכך לוודא שהאיכויות תואמות, דבר אשר יקל עלייך בצורה משמעותית בעת יצירת תוכן תואם למציאות רבודה.
לתמיכה טכנית ולעזרה נוספת בבחירת משקפי המציאות המדומה אשר יתאימו ביותר לצרכים שלך אנחנו זמינים עבורך ושמחים לספק עזרה מקצועית.

משקפי מציאות מדומה ממותגות לאירועים עסקיים

משקפי המציאות של גוגל, הגוגל קארדבורד (להן יש גם גרסה ממותגת לצרכי קד"מ), פתחו אפשרויות פרסומיות מדהימות עבור עסקים קטנים וחברות אשר מעוניינות לחלק מוצרים ממותגים. העלות הנמוכה של המשקפיים והעובדה שניתן להדפיס עליהם כל גרפיקה הופכים אותם למתנה המושלמת לעובדים וללקוחות שלך.

מציאות מדומה ישראל

אתר מציאות מדומה ישראל הוקם לפני כשנתיים - ומאז גדל והתפתח עד להיותו חנות למוצרי מציאות מדומה ופורום המציאות המדומה הגדול ביותר בישראל. בנוסף למחירים מצוינים ומבצעים חודשיים אנחנו מעלים מגוון מאמרים ועדכונים עולמיים בנוגע למוצרים העומדים לצאת לשוק וכל מה שיש לדעת על משקפי מציאות מדומה. עכשיו זה הזמן שלך לבחור ולהזמין לעצמך משקפי מציאות מדומה ולפתוח בפני עצמך מציאות חדשה לחלוטין.
הכנסו לחנות שלנו כעת ובחרו את קטגוריית משקפי המציאות המדומה המתאימה לכם ביותר.
זקוקים לייעוץ? לכל שאלה, אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר – ונשמח לעמוד לשירותכם!

 

http://www.virtualrealty.co.il/

עמית קיסר מציאות מדומה ישראל

http://www.virtualrealty.co.il/

תגובות


תמונת כיסוי של מציאות מדומה ישראל

מציאות מדומה ישראל

מציאות מדומה ישראל שמה לעצמה את היעד להיות האתר המקיף והשלם בנושא משקפי מציאות מדומה ומציאות רבודה.
המהפכה הבאה כבר התחילה. כל מי שבתחום הטכנולוגיה כבר יודע ששנת 2016 היא שנת משקפי המציאות מדומה והמציאות הרבודה.
ניתן לרכוש באתר מגוון רחב של משקפי מציאות מדומה, כולל את מותג הבית שלנו, משקפי המציאות מדומה מדגם: Caesar2PlayPro , CaesarOne-VR ובקרוב Caesar3Neo משקפי מציאות מדומה מהטובים והמתקדמים בעולם.
כמו כן, מציאות מדומה ישראל יציגו חידושים וחדשות בנושא מציאות מדומה\רבודה ומוצרים נלווים כגון: אוזניות 360, מצלמות 360, בקרי שליטה וג'ויסטיקים.
אנחנו במציאות מדומה ישראל, לוקחים אתכם למסע לעולם מקביל, שנמצא ממש מעבר לעדשה וכולכם מוזמנים להיות חלק מהמהפכה הטכנולוגית הבאה.

למה לקנות אצלנו:


1.ניסיון ומוניטין. אנו עוסקים בתחום המחשבים והתוכנה מעל לשמונה שנים.

2.משווק מורשה. אנו משווקים ויבואנים של כל המותגים המופיעים באתר. כל המוצרים הנמכרים על ידנו חדשים ובאחריות המלאה של היבואן הרשמי.

3.איכות. אנו, במציאות מדומה ישראל, לא מתפשרים על איכות. אנו משווקים מוצרים באיכות הגבוהה ביותר ממיטב היצרנים והיבואנים בארץ ובעולם.

4.אמינות. אנו משווקים את כל המותגים המובלים בעולם המחשוב ומפורסמים בשירות המקצועי שאנו מעניקים ללקוחותינו.

5.שירות. אצלנו השירות ללקוח עומד מעל הכל. לנוחיותכם עומד מוקד תמיכה טלפוני הזמין בימים ב'-ה' בין השעות 12:00-19:00. ניתן לקבל ייעוץ והדרכה מקצועית לפני הקניה ולאחריה.

6.משלוח אקספרס. רוב המוצרים מסופקים ישירות מהיבואן למחסנינו מהיום למחר. זמן אספקה מרבי ליציאה ללקוח עד 24 שעות מרגע ביצוע העסקה (לאחר אישור חברת האשראי).

7.מחיר. כחברה ותיקה ומוכרת אנו נהנים ממחירים אטרקטיביים מצד היבואנים, היצרנים והמפיצים בתחום . כתוצאה מכך יש לנו אפשרות לתרגם יתרון זה לטובת הקונה בשיטת מהיבואן לצרכן תוך צמצום פערי התיווך ויצירת מחיר אטרקטיבי לך הלקוח.

8.תצוגה ומעבדת שירות. בחנותנו קיימת תצוגה מתחלפת של מגוון משקפי מציאות מדומה ומוצרי VR. כמו כן, קיימת מעבדת שירות לשירותכם.

9.קניה בטוחה ומאובטחת. כל המידע באתר מוצפן ומאובטח בטכנולוגיות מתקדמות. אנו מקפידים על אבטחה מלאה של קנייתך ופרטיותך. בכל מקרה ניתן לבצע גם הזמנות טלפוניות דרך מוקד השירות שלנו.

10% הנחה לחברי הרשת שלי.


שם איש קשר: עמית

סיווגים

וידאו:

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר