שיקום והקמת גינות

הקמת גינה חדשה? רק אצל אביגדור – גינון ברמה אחרת!

הקמת גינות היא תחום מורכב, אשר כולל פרטים רבים, הן טכניים ופרקטיים והן עיצוביים. ישנם מגוון סוגים של גינות – גינות פרטיות, גינות למוסדות, גנים ציבוריים וכדומה. גם לאחר שישנה גינה קיימת, לעיתים קרובות יש צורך בשיפוץ ובשיקום של הגינה, בעקבות הזנחה או הרס משמעותי. אביגדור – גינות ברמה אחרת מציע שירותים של שיקום והקמת גנים ברמה גבוהה במיוחד, ליצירה של גינות חדשות ויפהפיות בכל מקום, מגינות פרטיות ועד גנים ציבוריים.

התחום של שיקום והקמת גינות הוא תחום מורכב, שלא כל אחד יכול לבצע. על מנת להקים גן המכיל צמחייה, יש צורך בידע מקצועי נרחב, אשר כולל ידע על סוגי צמחים המתאימים לגינות והתנאים הדרושים לגידול שלהם, צרכי השקיה שונים ואפשרויות השקיה בשטח, ידע עיצובי של שילובי צבעים, שילובי גובה וכדומה, תכנון זמני פריחה של הצמחים, וכן הלאה והלאה. על מנת להקים גינה חדשה יש צורך להכין תשתית מתאימה לגינה, עם אדמה מסוג מתאים, גידור יעיל, סילוק של אבנים ועשבים שוטים, ופעולות רבות נוספות. לצורך שיקום של גנה יש לדעת כיצד לאמוד את הנזקים הקיימים בגינה, וכיצד ניתן לתקן אותם. לעיתים ניקוי והשקיה מתאימה עשויים להיות הפעולות הנדרשות היחידות לשיקום הגינה, ואילו בפעמים אחרות יש צורך בעבודות נרחבות של ניכוש, עיצוב מחדש, שתילת צמחים חדשים ועוד, על מנת לשוות לגינה מראה נאה ומחודש.

אביגדור – גינון ברמה אחרת מציע לכם שירות של שיקום והקמת גינות מכל הסוגים, החל מגינות ביתיות קטנות ועד לגנים גדולים ונרחבים. אצל אביגדור – גינון ברמה אחרת תקבלו יחס אישי וממוקד לצרכים הספציפיים שלכם, וכמובן עבודה מקצועית בכל חלקי ההקמה או השיקום של הגינה – הן בנושאים הטכניים והן בנושאים העיצוביים, כדי שהגינה שאותה אתם מקימים או משקמים תהיה, בסופו של דבר, מושלמת, בדיוק כמו שרציתם.

מחפשים מישהו שיבצע עבורכם שיקום והקמת גנים? פנו עוד היום לאביגדור – גינון ברמה אחרת, ותיהנו מעבודה מקצועית במיוחד וממחירים נוחים.

אביגדור – גינון ברמה אחרת

תגובות


תמונת כיסוי של גינון ברמה אחרת

גינון ברמה אחרת

עיצוב גינות, רק אצל אביגדור – גינון ברמה אחרת. גינות הוא תחום אשר נפרד מתחום הגינון הסטנדרטי, אך לא פחות חשוב ממנו. עיצוב גינות יוצר גינה יפה, פרקטית ונעימה למראה, אשר נותרת יפה לאורך כל ימות השנה. אביגדור – גינון ברמה אחרת מציע לכם עיצוב ייחודי של גינות מכל הסוגים – גינות ביתיות, ציבוריות ועוד. עיצוב גנות אנשים רבים חולמים לגור בדירת קרקע, כזו שיש לה גינה צמודה, כדי שיהיה להם מקום נעים לטפח, לשחק בו וליהנות בו מצמחייה נעימה ויפה. אנשים רבים גם מצליחים להגשים את החלום הזה, והופכים לבעלים של גינה ביתית קטנה. אך העובדה שהגינה קיימת לא אומר שהיא גם יפה ונעימה לשהייה. כדי לוודא שהגינה תהיה יפה, לאורך כל השנה, כדאי להיעזר בשירות מקצועי של עיצוב גינות, אשר מאפשר לכם לוודא שהגינה אכן תיראה כגינה יפה ומושקעת לאורך כל השנה, ולא כגיבוב של צמחים שאין ביניהם כל קשר. מהו עיצוב גינות? עיצוב גינות הוא מומחיות מיוחדת, שבה שותלים צמחים שונים באזורים שונים של הגינה, תוך מחשבה על המראה העתידי של הגינה לאחר שכל הצמחים יגדלו ויפרחו. ישנם צמחים אשר צומחים רק בעונות מסוימות של השנה, ואילו אחרים צומחים לאורך כל השנה. ישנם צמחים בעלי גובה, ואילו אחרים נותרים נמוכים. ישנם גם צמחים במגוון צבעים וגוונים. עיצוב גינות לוקח בחשבון את כל התנאים הללו, במטרה לעצב גינה שתיראה יפה לאורך כל ימות השנה, וששילובי הצבעים שלה יהיו יפים בכל זמני הפריחה. ישנם גם שיקולים חשובים נוספים בעיצוב גינות, כמו למשל הצורך בארגון פינת ישיבה בגינה, שטח למשחק, אפשרויות השקיה, ועוד. אביגדור – גינון ברמה אחרת מציע עיצוב גינות מרהיב, בהתאמה אישית לכל אחד ואחד – לטעם האישי, לצרכים הספציפיים של המשפחה וכדומה, כדי שכל לקוח יוכל ליהנות מישיבה בגינה יפהפייה ונעימה לאורך כל ימות השנה. צריכים עיצוב גינות? פנו כבר עכשיו לאביגדור – גינון ברמה אחרת, ותיהנו ממבחר עיצובים מרהיבים של גינות, מייעוץ ותכנון אישי של הגינה שלכם וממחירים משתלמים במיוחד.

10% הנחה לחברי הרשת שלי.


שם איש קשר: אביגדור

הפניות טובות עבורי

שיתופי פעולה

סיווגים

וידאו:

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר