מחקר מילות מפתח

מחיר : 1200 ₪
פרטים נוספים:

ביצוע מחקר מילות מפתח בגוגל היא עבודה שמטרתה בעצם לאתר את אותן מילות המפתח אשר מצד אחד הינן רלבנטיות לשרות/מוצר/ערך מוסף/מידע שהאתר שלכם מציע לגולש הפוטנציאלי ומצד שני כמות החיפושים של אותן מילות המפתח הינה בכמות סבירה (לדוגמא מעל 100 חיפושים בממוצע לחודש) ומצד שלישי התחרות על אותה מילות מפתח אינה גדולה מדי (למעשה התחרות היא כמות התוצאות שמקבלים בחיפוש בגוגל תוך שימוש במילת מפתח). מעבר לזאת בחינה של עוד כמה גורמים חשובים (מדרג SEO) על מנת להחליט על בחירת מילות המפתח הנכונות לקידום האתר. כפי שאתם משערים זו אינה מטלה פשוטה וקצרה וזו עבודה שמוטב אולי להשאיר למומחים.

תגובות


תמונת כיסוי של   DANIV-KIDUM קידום אורגני בגוגל ושייוק ברשתות חברתיות

DANIV-KIDUM קידום אורגני בגוגל ושייוק ברשתות חברתיות

שרות ביתי של המלצות לקידום אתרים אורגני בגוגל,אמין,מסור ומקצועי ונוח לכל כיס. מתמחה במחקר מילות מפתח כחלק מקידום או בנפרד. עסק ביתי ,עובד במסירות אמינות ובמחירים נוחים. עוסק גם בשיווק באינטרנט (אפיליאט).
אני מרשה לעצמי לתת לך המלצה בתחום קידום אתרים בשיטת "עשה זאת בעצמך" אותה גם אני קבלתי מאחד מאנשי המקצוע הטובים בארץ ... אז הנה ההמלצה :
יותר מ- 1,100,000 משתמשים ברחבי העולם לא יכולים לטעות ..... ❗
בוא/י לקחת צעד גדול קדימה מהמתחרים שלך ...
אני רוצה להמליץ לך על תוכנה מדהימה ומהפכנית שנבדקה נוסתה (כמה שנים) ותורגמה לעברית ע"י "המומחה" בתחום בארץ ❗ תוכנה אשר כבר מסייעת ר ב ו ת הן לעסקים וכמובן למקדמי אתרים בביצוע חלק ניכר מעבודת קידום האתרים ... הנה מאמר שכתבתי בנדון ... http://bit.ly/SEO-SOFTWARE-REC
יש אפשרות לנסות את התוכנה בחינם ❗ ... לחץ/י כבר עכשיו והרשם/י ❗ החלף/י שפה לעברית והתחל/י להנות ❗ >>>>> http://bit.ly/SEO-DO-IT-YOURSELFשם איש קשר: דני

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר