גלריה

+ הצג גלריה

הרשת שלי

קורס טארוט דיגיטלי על גבי דיסק + מתנה חבילת קלפי טארוט ריידר - ווייט חדשה!!! המוצר במיבצע!!!

מחיר : 499.00 399 ₪
דגם : קורס טארוט על דיסק וחבילת קלפי טארוט חדשה
מחיר משלוח : 20 ש"ח
זמן אספקה : 8 ימי עסקים
אחריות : כל החיים
ארץ יצור : ארה"ב
פרטים נוספים:

כל אחד יכול - קורס טארוט ללימוד עצמי - תקציר

פתח דבר
קורס הטארוט המקצועי "כל אחד יכול" להכשרת קוראים ויועצים מיועד לכל מי שמעוניין לשמש כקורא ומייעץ בקלפי הטארוט, כהתפתחות צמיחה והעצמה אישית ורוחנית, כמקצוע מכניס או כהכנסה נוספת, או גם וגם.
חומרי הלימוד בקורס מובילים אותך שלב אחרי שלב ללימוד שפת הטארוט וסודותיה, הבנתה והפענוח שלה, והכל בצורה נעימה פשוטה וקלה להבנה וליישום.
בכל שלב של הקורס ובראש כל פרק ישנן הנחיות מדויקות וברורות להבנת החומר הנלמד לפני המעבר לשלב הבא.
בנוסף תוכל/י לקרוא בהמשך על מבנה הקורס עם הנחיות ברורות ומדויקות, וזאת כדי שתהליך הלימוד יהיה קל זורם ונעים, תוך התקדמות מהירה בהבנת שפת הטארוט שהיא בעצם שפת החיים, והאוצרות שהיא נושאת עימה.

הקורס נכתב ומוגש בשפה ברורה קלה וידידותית למשתמש, ומתאים לכל הגילאים ולכל רמות ההשכלה. כל לומד/ת בקורס קובע לעצמו את הקצב והזמן להטמעת החומר, בשונה משיטת הלימוד המסורתית בקבוצה בכיתת לימוד.
הקורס מאגד בתוכו חומר לימוד מרתק ורב חשיבות להעצמה צמיחה והתפתחות אישית, שאין לו אח ורע בכל הקשור להתפתחות שלנו כחברי קהיליית החיה האנושית.
יחד עם זאת הקורס ממוקד, ענייני, קל מאוד להבנה ומכיל את כל הידע האפשרי והרלוונטי לרכישת מיומנות ומקצועיות בקריאה וייעוץ בקלפי הטארוט.
אלו הנושאים המרכזיים הנלמדים בקורס: הטארוט כשפת החיים – היסודות והגישות השונות בקלפי הטארוט. עבר הווה עתיד בקלפי הטארוט – להבנת הפוטנציאל ודרכי פעולה בחיים. המשמעות והחיבור של הזיקות, הצבעים, היסודות והמספרים ככלים שימושיים בקריאת הייעוץ, וכפועל יוצא להבנת החיים על מורכבותם.
נומרולוגיה קבלית ואסטרולוגיה של הטארוט. קלפי ההזדמנויות וההתפתחות הרוחנית המשקפים מימוש עצמי בתחומים שונים בחיים. הכרה ולימוד יסודי ומעמיק של הסדרה המרכזית, הארקנה הגדולה, הסדרה המשנית, הארקנה הקטנה, וקלפי החצר.
סוגי קריאות ופריסות. אתיקה מקצועית. הכללים במפגש הייעוץ. תרגול, תרגול, תרגול. הדרכה והנחיה מפורטת איך להפוך את הטארוט למקצוע ולעסק כלכלי משתלם. הנחייה של ערבים חברתיים מבוססי קלפים (טארקו המעגל). תרגילים ותובנות להארת התודעה.
כאשר תסיימו את הקורס תהיו מצוידים ``בארגז כלים`` גדול ומשוכלל להצלחת דרככם החדשה כקוראים ומייעצים בקלפי הטארוט.
מאות רבות של שעות מחשבה ועבודה השקעתי בתכנון ובבניית הקורס "כל אחד יכול" על כמעט שלוש מאות עמודיו, הן מההיבט הטכני, דידקטי, פדגוגי, והן מההיבט המעשי תכליתי לחיי היומיום, וזאת על מנת לתת לך קורס ברמה הגבוהה ביותר יחד עם דרך לימוד ייחודית קלה ומהנה.
הקורס מכיל ערכי ליבה רבים ומרתקים המאתגרים אינטלקטואלית ומאירים את הדרך הביתה אל חדרי הלב, שם החוכמה התבונה והאמת. 

בוכבינדר צבי – "דרך הטארוט" ייעוץ והכוונה אישית זוגית ועסקית. 050-2030205
 

 

תגובות


תמונת כיסוי של מיסטיק - חנות מיסטיקה ואומנות מזרח ומערב

מיסטיק - חנות מיסטיקה ואומנות מזרח ומערב

עשרות מוצרי מיסטיקה ואומנות, אבני חן וקריסטלים, תכשיטים בעיצוב אישי, יהדות וקבלה, קריאה וייעוץ בעזרת קלפי טארוט אישי זוגי ועסקי, ייעוץ נומרולוגי מעשי לחיים, כולל עזרה בבחירת שם לתינוק מההיבט הנומרולוגי.
קורסי טארוט - התמחות בחניכה אישית, מוצרי פנג שואי, מעל חמישים חותמים וקמעות עוצמתיים לכל מטרה ולכל בעיה ומצוקה, תכשיטי קבלה עם אבן הקריסובריל, שמנים ארומטים איכותיים כולל מבחר ענק של מבערים, אומנות בחרס של אבני החושן, חמסות, ברכות הבית והעסק ועוד ועוד, פעמוני רוח, מוביילים, אריכי קבלה (חותמים) יפיפיים בציפוי חוטי זהב 18 קראט, מעל חמישים סוגי קלפי טארוט כולל חפיסות נדירות לאספנים וקלפי מודעות, ספריה עשירה של ספרי מיסטיקה רוחניות והתפתחות אישית, תכשטי קבלה ייחודיים, ותכשיטים מיוחדים עם אבני קריסטל, מעל שלושים סוגי קטורת, מבערים, מאות סוגי נרות ריחניים, מושבות, מערות, פוינטים וחלוקים קריסטלים נדירים ביופיים, עשרות סוגי פמוטים, ועוד עשרות רבות של מתנות ייחודיות ומיסטיקה. מיזרקות מים ייחודיות, מנורות ופמוטי מלח, סבוני הרמב"ם, קערות טיבטיות מקוריות, מטוטלות מקצועיות למטפלים וללקוחות פרטיים. מלאי הקריסטלים בחנות מתחדש כל הזמן לפי המתנות של אמא טבע.

קלפי הטארוט מאירים לנו את הדרך הביתה אל חדרי הלב, שם החוכמה התבונה והאמת

דרך הטארוט – התפתחות והעצמה אישית, הארת התודעה, חניכה והנחיה

יעוץ והכוונה אישית, זוגית ועסקית

הקריאה בקלפי הטארוט, נועדה לתת מענה לבעיות בחיינו האישיים המקצועיים והעסקיים, כגון:

עבודה וקריירה * זוגיות ויחסים במשפחה * בחירת מקצוע או תחום לימודים * חוסר נחת נפשית ורוחנית * צורך בכיוון חדש * אי וודאות רגשית ובלבול * אי וודאות כלכלית * תחושה של תקיעות בחיים * רצונות מנוגדים
וקונפליקטים * אובדן דרך * חוסר שביעות רצון כללי * צורך בהכוונה ועצה * חיפוש דרך רוחנית *

"תועלות נוספות, שנוכל להפיק מקלפי הטארוט"
הרגעת מתחים וחרדות * נטרול מחשבות שליליות * כיוונים חדשים להתמודדות * התחלה לצעד קטן שיביא לשינוי גדול * הבנה טובה יותר של עצמנו ושל הגורמים המשפיעים על חיינו * הבנת מסרים מרבדים גבוהים יותר של התודעה *

האם להאמין, או לא להאמין בקלפי הטארוט, הרי מדובר "בפיסות קרטון"?
אכן, הקלפים עצמם הם פיסות קרטון מצוירות, ובזה אין מה להאמין או לא להאמין. מה שרבים מאמינים בו הוא שהקלפים, כמו שיטות אחרות של ייעוץ רוחני ומיסטי, הם כלים רבי עוצמה להעלות תכנים חשובים ומועילים ממעמקי הנפש ומרבדים עמוקים ונסתרים של התודעה. הסיבה לכך היא לא רק הניסיון שנצבר, כי אם העובדה שבכל תרבות ובכל תקופה היסטורית, אנחנו מוצאים שימוש רב בשיטות האלו, בגלל שיש בהן עוצמה חווייתית וטיפולית שעוזרת לנו במצוקות היום יום, ומציעה דרך לפתרון ומימוש עצמי. עובדה נוספת היא, שבני אדם חוזרים אל שיטות הייעוץ האלו שוב ושוב, כדי לקבל כלים אפקטיביים ונכונים להתמודדות עם קשיי החיים. השיטות הללו משלבות מסורות עתיקות, יחד עם תובנות בנות ימינו כמו: חשיבה וגישה טיפולית, קבלה, פסיכולוגיה, נומרולוגיה, מיתולוגיות ומיתוסים, ארכיטיפים, אסטרולוגיה סימבולים ומיסטיקה.

"הקוד האתי" שלי:
# בתחילת המפגש, הלקוח מקבל מידע מפורט על הרקע המקצועי שלי,
אני מבהיר לו איך מתקיים המפגש ומה הם הכללים במפגש.

# אני עושה ככל יכולתי שכל מה שנאמר ונעשה במהלך הקריאה בקלפים, יהיה אך ורק לטובתו של הלקוח (השואל) תוך מחויבות לשמירה על דיסקרטיות מלאה לתוצאות הקריאה.

# אני מחויב לפעול מתוך יושרה אמיתית ולא להפעיל מניפולציות
כשטובת הלקוח עומדת לנגד עיני.

# אני מבהיר ללקוח בכנות את אמונותיי ביחס לקלפים ואת נקודת השקפתי, ומביא לידיעתו שאפשר להיעזר בהם גם מנקודת השקפה אחרת.

# אני מבהיר ללקוח באופן ברור, שאינני מתיימר להיות בעל כוחות על טבעיים או בעל סגולות ותכונות מיוחדות שאין לאנשים אחרים.

# אני גובה תשלום הוגן על הזמן והמאמץ שאני משקיע בקריאה, עם זאת אני מתחשב במצבו הכלכלי של הלקוח אם אדרש לכך. אני מונע כל מצב בו לא עזרתי לאדם בגלל שאין ביכולתו לשלם.

# לעולם אינני משתמש בעוצמתם של הקלפים, ובכוח שלי לכוון לאווירה רגשית כזו, שאוכל לנצל את הלקוח ניצול כספי או אחר.

# כשאני מזהה מצבי חרדה אצל הלקוח, אני מרגיעו ובשום פנים לא מעצים את החרדה על מנת ליצור מצב של תלות בי, או כדי לגרום ללקוח לבוא אלי שוב.

# לעולם אינני מוסר שום מידע אודות הקריאה לשום גורם, וגם שום מידע על חייו הפרטיים של הלקוח.

# אינני נותן שום הנחיות מקצועיות בנושאים שדורשים ידע והתמחות מקצועיים כמו, נושאי בריאות, נושאים משפטיים וכדומה.


"דרך הטארוט" בוכבינדר צבי * התפתחות והעצמה אישית * הארת התודעה * חניכה והנחיה * קורסים * הרצאות * יעוץ והכוונה אישית, זוגית ועסקית. נייד: 050-2030205 אימייל: barzvi12@walla.com10% הנחה לחברי הרשת שלי.


שם איש קשר: צביקה ומעין

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר