מוצרים שלנו על קצה המזלג

אנו מייבאים רהיטים מכל העולם, על כל מוצר שמוצג אצלנו ערכנו בדיקת איכות, לכן ניתן לומר שהמוצרים הינם ברמה הטובה ביותר, ניתן להסיק זאת גם מקהל הלקוחות הגדול והמרוצה שלנו לאורך השנים.

יש ברשותינו ניסיון רב של כ30 שנה, יחד עם הידע שלנו והרצונות והתקציב שלכם נתאים במיוחד בשבילכם את הרהיטים הרלוונטים שיכניסו אור לבית.

אנו מייבאים: סלונים מכל הסוגים - סלונים פינתיים עם פתיחה למיטה איכותית וארגז מצעים, סלוני ריקליינרים, סלונים 3+2, סלונים מעור איטלקי אמיתי, סלונים מבד איכותי דוחה כתמים. מזנונים - מפולין ומספרד, צביעת שלייף לק, סופר מודרניים ומיועדים לכל תקציב. ספות נפתחות עם מזרנים אורתופדיים לחווית שינה אידיאלית. ארונות הזזה וארונות דלתות סופר מודרניים ואיכותיים במחירים מצויינים. חדרי שינה איכותיים ומיוחדים במינם ועוד..

הבא והצטרפו למשפחת סימקס רהיטים :)


תגובות


תמונת כיסוי של סימקס רהיטים ייבוא ושיווק בע"מ

סימקס רהיטים ייבוא ושיווק בע"מ

סימקס ייבוא ושיווק רהיטים בע"מ.
מי אנחנו? ובמה אנחנו מאמינים?
אנו קיימים משנת 1994 וכיום אנו נחשבים מבין חנויות הרהיטים המובילות את השוק.
אנו מייבאים רהיטים איכותיים מרחבי העולם ומשווקים בפריסה ארצית.
סגנון הריהוט לבית משתנה מאדם לאדם וכך גם התקציב האינדיבידואלי.
אנו בעלי ידע רחב, יחד עם הניסיון הרב שלנו בהדרכת הלקוח לעיצוב פנים הבית והטעם והתקציב שלכם נוכל לשדרג את ביתכם בטוב טעם, עם רהיטים איכותיים שיישארו כמו חדשים עד שתרצו להחליפם. שירות הלקוחות אצלנו עושה מאמצים על מנת להפוך את חוויית הקנייה למהנה, פשוטה ויעילה יותר, השירות הינו מסור ללקוח לאורך כל תהליך הבחירה והרכישה, וכמובן לאחר מכן.
עקרון שעם השנים נהפך למוטו אצלנו ואנו מאמינים בו ומיישמים אותו:
"שילוב אופטימלי של מחיר ואיכות, תוך התחשבות מקסימלית ברצון הלקוח".
דלת ביתנו פתוחה, הבא והצטרפו למשפחת "סימקס - רהיטים"

10% הנחה לחברי הרשת שלי.


שם איש קשר: סטיב

סיווגים