הרשת שלי

תמונת כיסוי של קרן שנער- עיצוב פנים

קרן שנער- עיצוב פנים

קרן שנער, מעצבת פנים, נשואה ואמא
בוגרת החוג לעיצוב פנים- המסלול האקדמי המכללה למנהל.

בית הוא המקום בו אנו מתעוררים ליום חדש, אליו אנחנו חוזרים מידי ערב, ובתוכו אנו מחפשים את החום, הנוחות , המשפחתיות והביתיות. לכל אחד יש את החלל/אזור האהוב עליו ואת הרהיט/אביזר ספציפי שעליו הוא מתרפק למול הטלויזיה או למול איזה ספר טוב. אני מאמינה כי תהליך התכנון והעיצוב משלב בתוכו הבנה של הצרכים והחלומות שלנו; ובנוסף ולא פחות חשוב מכך הוא גודל החלל וגודל התקציב שלפיו ניתן להעניק לכל מקום את העיצוב הייחודי, חלומי ופונקציונאלי שלו.

פרויקט מוצלח הוא פרויקט שמעמיד את בעלי הבית, המשרד או המסעדה במרכז, מבין את רצונותיהם ואורך חייהם ושואף להגיע לעיצוב נוח ואסתטי למען איכות חיים ואווריה הרמונית בחלל. כמעצבת פנים כל פרויקט הוא מרגש ומסקרן כאחד, כל פרויקט מקבל את מלוא תשומת הלב וההשקעה בפרטים. המטרה בכל פרויקט היא להיות קשובה לצרכים, והן לטעם האישי של הלקוח. כל עיצוב ותכנון של פרויקט חדש הוא מרגש. לחשוב ולהסתכל דרך עיניי הלקוח וליצור בעקבות כך את העיצוב המושלם האינדיבידואלי הייחודי לו עד הפרט האחרון.

בסטודיו נעזור לכם להגשים את חלום הבית/משרד/ מסעדה שלכם, זאת תוך כדי הבנת הצרכים, החלומות גם יחד. תהליך התכנון והעיצוב נעשה בהקשבה ומקצועיות רבה, וזאת תוך כדי
השמת דגש על הפרטים הקטנים, המאוויים וכמובן התקציב. נעבור יחד תהליך המתחיל בקונספט עיצובי ונתרגם אותו למציאות חיה ובועטת באמצעות הכנת תכניות עבודה, בחירה ושילוב אנשי מקצוע, בחירת חומרי גמר ועד לחלל הסופי והמיוחל. לכם יש את החלום, לי יש את הידע אז בואו נהפוך את החלום למציאות ביחד, כך שהחלל הנבחר יהיה החלל הנכון והאופטימלי בשבילכם. משום שזה מה שנוצר כאשר אסתטיקה וחומר נפגשים.

קרן

5% הנחה לחברי הרשת שלי.


שם איש קשר: קרן שנער

סיווגים

מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים

לוח עדכונים

לוח עדכונים
קרן שנער- עיצוב פנים פרוייקט חדש
7j5hOXlAvKNzsQLAbRemRw==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות
קרן שנער- עיצוב פנים הצטרפ/ה למערכת
קרן שנער, מעצבת פנים, נשואה ואמא בוגרת החוג לעיצוב פנים- המסלול האקדמי המכללה למנהל. בית הוא המקום בו אנו מתעוררים ליום חדש, אליו אנחנו חוזרים מידי ערב, ובתוכו אנו מחפשים את החום, הנוחות , המשפחתיות והביתיות. לכל אחד יש את החלל/אזור האהוב...
ClOKp2hV/f9uZwBhtGXDtQ==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר