תמונת כיסוי של פר אקסלנס  ! Parexelance

פר אקסלנס ! Parexelance

פר אקסלנס הינו עסק קטן שנולד מהרעיון של מתן שרות ללקוח מההתחלה ועד הסוף. למעשה השלב הראשון הוא בחירת הבקר או הטליים בבתי הגידול ,סימונם ,והבאתם לשחיטה מסודרת ומפוקחת.

מדובר בקצביית בוטיק שמספקת משלוחי בשר (בקר וטליים ) מהמשובחים בעולם עד בית הלקוח. למעשה אין צורך לבזבז זמן יקר במרדף אחרי הקצב שלך ואחרי הבשר שהוא מציע אלא הכל מגיע אליכם עד הבית באיכות מהגבוהות בעולם ומבלי להתאכזב.
הבשרים נבחרים עוד בשלב הגידול ולאחר החלוקה לרבעים עובר הבשר ליישון בבקתת היישון של פר אקסלנס ומשם נארז בצורה מסודרת ונקיה ונשלח ללקוח.

הבעלים של העסק זיו בר לב נמנה עם 200 הקצבים הטובים בעולם ,עבד ולמד את סודות הבשר בטקסס שבארה"ב ומומחיותו היא טיפול מסור בנתחי הבשר ויישונם, כמו כן הוא מכיר ויודע כיצד פועל מנגנון פירוק החלבונים מהחי באופן כזה שאת הסטייק שלו לא תשכחו לעולם.

שם איש קשר: זיו

סיווגים

מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים

לוח עדכונים

לוח עדכונים
פר אקסלנס ! Parexelance הצטרפ/ה למערכת
פר אקסלנס הינו עסק קטן שנולד מהרעיון של מתן שרות ללקוח מההתחלה ועד הסוף. למעשה השלב הראשון הוא בחירת הבקר או הטליים בבתי הגידול ,סימונם ,והבאתם לשחיטה מסודרת ומפוקחת. מדובר בקצביית בוטיק שמספקת משלוחי בשר (בקר וטליים ) מהמשובחים בעולם עד בית הלקו...
עדי פרקטים
עדי פרקטים מתמחה במכירה והתקנה של פרקטים איכותיים ממיטב היצרנים הקיימים בשוק. אנו משרתים לקוחות מאזורי המרכז ת"א בת ים חולון ראשל"צ נס ציונה ורחובות. "עדי פרקטים" מבטיח לאיכות הכי גבוהה של הפרקט ולכן אנו משווקים את חברת krono orginal הידועה כמובילה והכי איכותית בעולם בתחום הפרקטים. עדי פרקטים מציע היצע עצום של דוגמאות, דגמים, צבעים וסגנונות לכל אחד מהמוצרים שהוא משווק. 0546-951952
WJSeD1%2bnY5Fc1tIKOE49XQ==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר