תמונת כיסוי של genie

genie

ג'יני היא יותר מאשר עוד חברת שירותי מחשוב ותמיכה, genie היא משפחה. אנו דואגים שלקוחותינו יעבדו תמיד על גבי החומרה החדישה ביותר, זאת ללא תוספת במחיר השרות. החומרה הטובה ביותר בשוק מאפשרת לך להגיע לרמת פרודוקטיביות גבוהה ומינוף העסק.בנוסף, אנו מתפעלים מחלקת Help Desk ותמיכה בפריסה ארצית, המנטרת ועוקבת בזמן אמת אחר השרתים וקריאות השירות הפעילות ללקוחות. גישתנו היא שאין צורך להמתין ליד הטלפון בעת תקלה, תוכלו בחיבור פשוט לאיטרנט לצפות בסטטוס הטיפול ולקבל עדכונים אונליין בממשק קל ונוח.

לג'יני ידע ונסיון רב אשר הצטבר לאחר ביצוע מוצלח של מגוון פרוייקטים בתחום המיכון הוירטואלי לכלל הצרכים של הארגון: SAP, רפליקציות ותכנוני מערכים, בניית שרתים, התקנות אפליקטיביות, Terminal Server , הטמעות Priority/Zoom ועוד. במקום להשקיע כסף על שרתים ושידרוגים מדי כמה שנים, אנחנו מציעים לך לחסוך ולעבוד בשיטה של שירותי ענן על בסיס תשלום חודשי נמוך ונוח. השירות שלנו הרבה יותר משתלם לך ובמבט כולל עשוי לחסוך עד 70% מסך ההוצאות השנתיות של העסק על מחשוב.

בהשקפת עולמנו, שירותי מחשוב לעסקים מתחילים קודם לכן באינטגרציה נכונה בין אנשים ולא רק בין מכונות. יחד עם צוות של למעלה מ-75 מומחי מחשוב והנדסאים אשר עוברים הכשרות והסמכות באופן שוטף. הלקוחות שלנו יודעים שהם מקבלים שירות מחשוב מקצועי, מתומכים אדיבים ומנוסים שתמיד יעמדו לצדכם בכל צורך.

שם איש קשר: אייל

סיווגים

לוח עדכונים

לוח עדכונים
genie הצטרפ/ה למערכת
ג'יני היא יותר מאשר עוד חברת שירותי מחשוב ותמיכה, genie היא משפחה. אנו דואגים שלקוחותינו יעבדו תמיד על גבי החומרה החדישה ביותר, זאת ללא תוספת במחיר השרות. החומרה הטובה ביותר בשוק מאפשרת לך להגיע לרמת פרודוקטיביות גבוהה ומינוף העסק.בנוסף, אנו מתפעלים ...
hM6IvV4iAo1jfIxmjzq/TQ==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר