הרשת שלי

תמונת כיסוי של מיכאל גורודצקי - קידום חכם של עסקים באינטרנט

מיכאל גורודצקי - קידום חכם של עסקים באינטרנט

פייסבוק, גוגל, אינסטגרם, ניוזלטר, מובייל ועוד עשרות ערוצים שיווקיים באינטרנט עוזרים לבעלי עסקים לקדם את עסקיהם.

בעלי עסקים רבים שואלים את השאלה: "באיזה ערוץ שיווקי כדאי לבחור?
תשובתנו היא שכמו שאין שני עסקים זהים, כך - גם אין שתי תכניות קידום זהות.
אם אתם מעוניינים לדעת איך לבחור בתוכנית הקידום שמתאימה לעסק שלכם תוכלו ליצור קשר ולקבל את כל התשובות!

* ניתוח ובניית תכנית שיווקית לעסקים
* ניתוח עסק מבחינת השיווק, ניתוח מתחרים ורמת התחרות, בניית תכנית שיווקית, מתן המלצות, ותקציב הפרסום.
* קידום בפייסבוק ואינסטגרם
* ניהול דף עסקי בפייסבוק ואינסטגרם:
* 12 סטטוסים בחודש בפייסבוק
* 12 סטטוסים בחודש באינסטגרם
* ניהול קמפיינים שיווקיים


שם איש קשר: מיכאל גורודצקי

קבוצות נטוורקינג

סיווגים

לוח עדכונים

לוח עדכונים
קריפטו קואצ'ינג - המקום שלך להבין את העולם של כסף דיגיטלי
ישר כוח! 👍
יעל קשי
מרתק!!! מה אתה מציע לשיתוף פעולה?
מיכאל גורודצקי - קידום חכם של עסקים באינטרנט
הפרויקט נותן מענה לכל המטפלים בתחום רפואה משלימה לפרסם ביעילות את העסק שלהם. את מוזמן ליצור איתי קשר בטל: 0545642378
qTUpRSRgdkPSmIP3uUnhjA==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות
ניהול דף עסקי בפייסבוק - מה זה כולל ומדוע הוא כל כך חשוב?

הפייסבוק הוא זירת התרחשות מרכזית עבור כל בעל עסק. כמות החשיפה אליה ניתן להגיע באמצעות ניהול נכון של דף עסקי בפייסבוק היא עצומה ולכן חשוב לנצל את הרשת החברתית הפופולארית.
ניהול דף עסקי בפייסבוק מתאים במיוחד עבור בעלי עסקים שצריכים להציג ללקוחותיהם הקיימים והפוטנציאליים את פעילותיהם השוטפת וליצור תדמית של עסק איכותי. בעלי העסקים יכולים להיות עורכי דין, רואי חשבון, בעלי חנויות ובעלי עסקים נוספים.
לפני שאנו מקימים דף עסקי בפייסבוק אנו נפגשים עם הלקוח ומסכמים על כללים שיסייעו לנו לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.
בין היתר אנו מבקשים מהלקוח לשלוח לנו תמונות, טקסטים ווידיואים. כל הפוסטים, התמונות וסרטוני הוידיאו שנשלחים אלינו עוברים עריכה קפדנית.
כמו כן, אנו עובדים בשיתוף פעולה עם הלקוח באופן שוטף. אנו פותחים אירועים, מפרסמים מבצעים, הנחות, חידונים ומבצעים פעולות נוספות שמטרתן להגדיל את כמות החשיפה, לעורר עניין, לייצר דיון ולעדכן את החברים בנוגע לכל ההתרחשויות שחלות בעסק.

/vH3YdiRY%2bAdMCpJSUUCqQ==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות
QUF7ML1mMOWoLTrtWwijTw==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות
מה זה קידום ממומן בגוגל? 🤔

יש לא מעט דרכים שבעזרתן ניתן להסביר מה זה קידום ממומן בגוגל. אם שמעתם פעם על ADWORDS, אפשר להגיד ששני הדברים הללו שקולים זה לזה במידה רבה מאוד. אנו סבורים כי הדרך הכי טובה להבין מה זה בדיוק קידום ממומן (בניגוד לקידום אורגני) זה להשתמש במילה "שליטה" או יותר נכון לומר כי השליטה כאן היא בידיים שלכם.

בקידום ממומן אתם משלמים את הסכום הרצוי לכם ואם גם מגדירים בדיוק איך הפרסום ייראה ולמי הוא יפנה. אתם תחליטו אם הפרסום יופיעו במחשב, במובייל או גם וגם. אתם תחליטו באילו שעות או ימים הפרסום יופיע לפני קהל המטרה. אם אתם עסק שומר שבת, תוכלו להחליט שהפרסום לא יופיע בשבתות וחגים. אם אתם רוצים לפרסם דווקא בשבת, כי המסעדה שלכם פועלת בשבת, אפשר כמובן לדאוג גם לכך. אפשר להתאים בין מילות חיפוש נבחרות לבין מודעות רצויות. אפשר להגדיר כי יופיעו פרסומים שונים בהתאם למילות מפתח שונות. השליטה גם מאפשרת לכם לעשות שימוש בהיבטים נדרשים של פילוח. אתם, בעזרת מי שמתמחה בקידום ממומן, יכולים להגדיר מי בדיוק יראה את המודעה שלכם, גברים או נשים, תושבי המרכז או הצפון, רמות הכנסה משוערות ועוד.

למי זה מתאים?
בעזרת מקדמי אתרים מנוסים, קידום ממומן בגוגל יהיה גם קידום מאוד אפקטיבי. הוא יתאים גם לכם אם אתם רוצים תוצאות מהירות, לא בעוד כמה חודשים אלא בתוך זמן הרבה יותר קצר. ADWORDS יכול להביא לשיפור עסקי בתוך שבועות ספורים ומתאים למעשה לכל סוגי העסקים, אפילו לעסקים קטנים. וחשוב להפריך מיתוס שעדיין קיים בקרב בעלי עסקים קטנים. קידום ממומן בגוגל ממש לא חייב להיות יקר במונחי עלות תועלת. הקידום הזה מאוד אפקטיבי שכן הוא מתאים את המסר לקהל היעד באופן נכון. מודעת ADWORDS שמותאמת לקהל הרצוי לכם ואשר תופיע בזמן ומקום הנכונים, תביא לאחוזי סגירה גבוהים.

איך זה עובד?
אם גם אתם רוצים קידום ממומן בגוגל שיעבוד בשבילכם, אתם צריכים מישהו שיוכל לרתום עבורכם את הקידום האפקטיבי בתקציב המתאים בשבילכם. עדן שיווק וקידום עסקים באינטרנט – אנו יודעים כיצד לפלח את קהל היעד ולהתאים את המודעות כך שתושגנה התוצאות העסקיות המקוות. תוך כדי תהליך מתקיימת מדידה של האקטיביות כך שניתן לשפר ולייעל, להביא יותר לקוחות "בשלים", כלומר כאלה שמוכנים, צריכים ורוצים (ממש כמוכם) לסגור עסקאות.

iywz5gqpFJcNmMy33cc7tg==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות
מה אתם יודעים על יוטיוב?
ככל הנראה אתם יודעים שזה ערוץ שבו ניתן לצפות במגוון תכנים. אבל כדאי לדעת יותר לעומק מה זה באמת Youtube. כדאי גם לדעת למי זה מתאים, איך זה עובד וכיצד הופכים את זה לערוץ שיווקי וקידומי ראשון במעלה. פרסום ביוטיוב - וזה יותר פשוט מכפי שחשבתם.
בשביל להעלות תכנים ליו טיוב לא צריכים שום ידע מורכב בתכנות, לא צריכים לדעת קוד ולא צריכים לעבוד קשה. כל תוכן מצולם אפשר להעלות לרשת החברתית הזאת בין רגע ובקלות רבה אפשר גם לשתף. ניתן ליצור רשימת של תכנים ולאגד אותם לערוץ ועוד מגוון רחב של פעולות.
אבל אם אתם שואלים איך עובד קידום וידאו ביוטיוב, התשובה קצת יותר מורכבת. תוצאות הווידאו מופיעות בתוצאות החיפוש. והכלל של Youtube הוא כזה, ככל שצופים בווידאו יותר, כלומר כשהוא יותר פופולרי, הוא יופיע יותר בתוצאות החיפוש (במקום טוב יותר). כדי להפיק את מקסימום התועלת, כדי שבאמת פרסום ביוטיוב יעבוד בשבילכם באופן מקסימלי, חשוב להיעזר באיש מקצוע שבמבין בכך.

כיצד תוכלו לרתום את העובדה כי וידאו מותאם גם למובייל ייקח אתכם גבוה? כיצד תוכלו למקסם קידום וידאו ביוטיוב, ולקדם גם רשימה או פלייליסט? אתם מוזמנים לפנות אלינו ולהכיר מומחים לקידום ביוטיוב ובכל הפלטפורמות.

KpXTVbTfUyvCdqPo9st0nw==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות
פרסום באינטרנט נועד לחשוף את המסר הפרסומי שלך בפני הגולשים הרלוונטיים ביותר, לגרום להם להכיר את המותג שלך, ולהביא את אותם לקוחות פוטנציאלים אל אתר האינטרנט שלך, בכדי לקבל מידע נוסף או בכדי לרכוש מוצר או שירות הנמכרים באתר.

קמפיינים מבוססי מילות חיפוש, הם הבסיס לרוב הקמפיינים הממוקדים תוצאות עסקיות באינטרנט.
גם אם מדובר במודעות טקסט, בבאנרים או בוידאו, ניהול קמפיין ממוקד מתחיל בדרך כלל בשילוב של קריאטיב, מחקרי מילות חיפוש, מדידה מדוייקת של התוצאות באופן שוטף ושל ניהול קמפיין אפקטיבי.

עם מערכות הפרסום, כגון: Google Adwords וכניסת הפרסום למובייל, ניתן כיום לפרסם באמצעים מגוונים ואפקטיביים. ניתן לפרסם לגולשים המתעניינים בתחום מסויים ללא קשר לאתר בו הם גולשים, לתייג גולשים שביקרו באתר ולהציע להם הצעות שיווקיות משופרות באמצעות מודעות המתפרסמות ברשת התוכן של גוגל, ניתן לפרסם מודעות למוצר ספציפי או לנצל את הפלטפורמות הסלולריות המציעות כיום הזדמנות עם מחירים נמוכים ויחסי המרה גבוהים באופן מפתיע.

טוטאל אסיסט - מני כגן
מיכאל, תודה על הסבריך המעמיקים
L1p4apn4jyP0nPV1mOh/Gg==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות
כמה עולה פרסום ממומן בגוגל?

גוגל משתמשים במודול ייחודי לחישוב העמלות עבור פרסום ממומן, המודול נקרא : CPC, כלומר: Cost Per Click - תשלום עבור לחיצה.
רק ברגע שגולש לוחץ על מודעת הפרסום, נשלם לגוגל על אותה לחיצה (קליק).
שם נוסף למודול זה הוא “תשלום לפי תוצאות” – אנחנו משלמים רק על לקוחות פוטנציאלים שבחרו להכנס לאתר האינטרנט שלנו.

לגוגל יש פרמטרים רבים באמצעותם הוא קובע את גובה העמלה, עבור כל הקלקה, אותה יגבה מן המפרסם. בין היתר, מה שישפיע על גובה העמלה, יהיה הפופולאריות של המילים/ביטויים בהם נרצה להשתמש. ככל שהביטויים פופולאריים יותר בקרב הגולשים, כך עלות השימוש בהם יותר גבוהה.

אצלנו ב "עסקים טובים", במסגרת הפרויקט, אנחנו נותנים ניתוח רחב של מילות מפתח איכותיות ופופולאריות, המביאות פניות איכותיות.
מילות חיפוש אלו אמנם יקרות יחסית, אך ההשקעה בהן מביאה לתוצאות טובות בהרבה, לעומת מילות חיפוש זולות, ואנו סבורים שזוהי הדרך הנכונה ביותר לשימוש, במודל פירסומי זה.

דרך צלחה ליווי עסקים לצמיחה
מאמר מעניין..
1bvuRLJ958DyA74ufhe6Pg==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות
דרך צלחה ליווי עסקים לצמיחה
זה מאמר שמעניין לקרוא.. עם טיפים טובים!!
UZwDX8GJqKqMcaih6aFhjA==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות
ניהול מודע
אחלה מפגש. החברה שהגיעו נראים בעלי עסקים רציניים ביותר!
וריטיב עסקים
מיכאל, תודה על התמונה... היה ערב נפלא!
מלי זר - מומחית להעצמת ילדים
נראה נפלא
דרך צלחה ליווי עסקים לצמיחה
נראה מעולה
DnbQtXbjLHVIMOTNZUtMwA==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות
EQlZyohnnO5807IWRjKI6w==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות

מעוניינים להגיע לחשיפה עצומה וממוקדת בעלות מינימלית?

תכירו - פרסום פרוגרטיבי. נקרא גם: "מכירה בזמן אמת" או בקיצור: RTM (RTB - real time bidding).
זוהי שיטת הפרסום המתאימה במיוחד לעסקים בינוניים+, שמעוניינים למכור ולרכוש שטחי פרסום בזמן אמת, ולהגיע לקהל יעד ממוקד ביותר תוך חיסכון כספי משמעותי.
כל מפרסם שעובד עם שיטת הפרסום היעילה נהנה ממגוון יתרונות, אך לפני שנסביר מהם אותם יתרונות, ננסה להבהיר איך פועלת שיטת הפרסום הפרוגרמטית.

אז ככה: בעל עסק שמעוניין לרכוש שטח פרסום מסוים, שם את המחיר המקסימלי שהוא מוכן לשלם עבור אותו שטח. כמובן שאותו בעל עסק אינו נמצא לבד, והוא מתמודד מול בעלי עסקים נוספים ששמים גם הם את הסכום המקסימלי שהם מסכימים לשלם. המפרסם שהציע מחיר נמוך מ"מחיר הרצפה", נאלץ לעזוב את זירת ההתרחשות, והמפרסם ששם את המחיר הגבוה ביותר, מקבל את שטח הפרסום כל עוד הוא עומד בתנאים הדרושים.
וממה נהנה אותו מנצח?
אותו מפרסם שקיבל את שטח הפרסום, נהנה מחיסכון בתקשורת מתישה מול אנשי מכירות באתרים. המפרסם לא צריך לצלצל אליהם או לשלוח אליהם מיילים – הוא אחראי לענייניו.
יתרון נוסף של שיטת הפרסום, הוא שאותו מפרסם יכול לשווק את העסק במגוון פלטפורמות ולקהל ממוקד. אם לא די בזאת, הוא יכול להוסיף עוד מסר פרסומי מתאים.
השיווק המקיף אינו מחייב את בעל העסק להשתמש בפלטפורמה אחת ומאפשר לו להגיע לחשיפה עצומה במחיר הרבה יותר נמוך מהמחיר שהיה עליו לשלם, במקרה שהיה מפרסם את העסק בפלטפורמה אחת.
היתרונות אינם מסתיימים כאן – הרכישה שמתבצעת בזמן אמת, מאפשרת ביצוע אופטימיזציה יעילה, כאשר המשווק יודע בדיוק אילו כלים חוסכים לו כסף ומייעלים את התהליך.

אם אתם מעוניינים לקדם את האתר שלכם באמצעות פרסום פרוגרמטי וליהנות מכל יתרונותיו, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לעזור לכם בכך.

hW8CBYawGbXBXxYpZMtaPw==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות

שיווק B2B - למה מתכוון המשורר?

אם נתבונן על עולם העסקים, נוכל לחלק אותו לשני חלקים:
חלק אחד - מתייחס לעסקים שמוכרים לעסקים (B2B שהוא קיצור של: Business to Business) וחלק שני - בו העסקים מוכרים ללקוחות (B2C שהוא קיצור של: Business to Consumers).

קיימים הבדלים רבים בין שני סוגי השיווק, כאשר ההבדל המרכזי הוא בהיקף הפניה – כלומר בכמות האנשים אליהם העסק פונה.
מכיוון שיש יותר לקוחות מאשר בעלי עסקים, פונים העסקים שמשווקים לעסקים לפחות קהל.
ישנם מקרים יוצאי דופן, בהם הפנייה היא לכמות רבה של לקוחות ויכולים להיות בעלי עסקים שפונים למעט לקוחות והם עדיין יבצעו שיווק B2B.
הבדלים נוספים בין שני סוגי השיווק, באים לידי ביטוי במסרים השיווקיים. במקרה של B2B ,פונים יותר לרגש מאשר במקרה של– B2C, בו הם פונים יותר להגיון, ותהליך המכירה ארוך ויקר יותר במקרה של שיווק B2B.

שיווק B2B, עם "שיווק חכם באינטרנט" -

הידע והניסיון שצברנו בחברת "שיווק חכם באינטרנט", מאפשרים לנו לסייע לבעלי עסקים רבים לבצע שיווק B2B.
נוכל לסייע לכם עם כל האתגרים עמם יש להתמודד ולבנות עבורכם תדמית מקצועית. בנוסף, נבצע עבורכם פנייה מקצועית אל בעלי העסקים ונעזור לבסס קשרים טובים שיאריכו שנים, ויסייעו לעסק שלכם להצליח.

מוזמנים לפנות אלינו ולקבל שירות מקצועי ואמין.

Icz/XOpx8bK8qXUA/5ORgQ==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות
+ טען עדכונים נוספים