תמונת כיסוי של הנסיכה ג'סי - פדיקוריסטית רפואית בכירה וסלון יופי

הנסיכה ג'סי - פדיקוריסטית רפואית בכירה וסלון יופי

שלום לכולם!!!
אני פדיקוריסטית רפואית בכירה עם תעודות בהצטיינות גבוהה בעלת ניסיון רב בתחום הנ"ל, אני בחורה צעירה לבבית חברותית, ומבצעת טיפולים ברמה מקצועית גבוהה מאוד עם דגש על האסתטיקה כפי שנדרשת כל פדיקוריסטית שמכבדת את עצמה .
כמו כן אני משתמשת בחומרים מהטובים, היקרים והמובילים בשוק, כיוון שבריאות הלקוחה שלי חשוב לי ולאחר הטיפול שלי שהעור של הלקוחה יראה חלק יפה וזוהר אני משתמשת אך ורק בחומרים מהטובים ביותר כדי שלא להזיק ללקוחה במשך הזמן .
כמו כן אני מתעסקת:
*בפדיקור רפואי וגם טיפולי, *מומחית לכף הרגל, *טיפול בציפורניים חודרניות, *יבלת ויבלת שורש, *פטריות, *מומחית לרגל סוכרתית, עוסקת גם *במניקור ספא, *מניקור + לק ג'ל של o.p.i, בנייצ ציפורניים, *עיצוב גבות ושעווה, *הדבקת ציפורניים, *צביעת ריסים וגבות.

בנות שימו לב, כיוון שאני פדיקוריסטית רפואית בכירה, יש לי יכולת לטפל בפטריה ברמה מקצועית גבוהה עד להעלמת של הפטריה כליל כמובן גם אם הלקוחה משתפת פעולה עם הפדיקוריסטית להמשך טיפול של הלקוחה בבית כמובן בהתאם להוראות טיפול אשר יינתנו ללקוחה ע"י הפדיקוריסטית לשם העלמת הפטריה כליל .
כמו כן כיוון שאני (( פדיקוריסטית רפואית בכירה )) יש לי סמכות גבוהה יותר לטפל (ברגל סוכרתית) היתרון שלי על פדיקוריסטית רפואית ולא בכירה, ((הוא שאני פדיקוריסטית רפואית בכירה )) לכאורה מה שאסור לפדיקוריסטית רפואית לטפל, לפדיקוריסטית רפואית בכירה מותר לטפל! ישנם פטריות או בעיות עור שונות שלפדיקוריסטית רפואית אסור לטפל!
והדבר החשוב שאני עובדת יחד אם רופא עור וגם פודולוג
בנות שימו לב בעת שאתן הולכות לפדיקוריסטית לשים לב לסטריליות של הכלים, לניקיון, לדרוש את החומרים הטובים ביותר בשוק ואל תתפשרו על סתם חומרים אשר יזיקו לכן במשך הזמן (כיוון שישנם חומרים זולים מאוד אשר משתמשות בהן פדיקוריסטיות שרוצות להרוויח על חשבון בריאות הרגל או היד של הלקוחה), ישנם חומרים אשר לאחר הטיפול מיד ניתן לראות את הנזקים אשר הפדיקוריסטית או בונת ציפורניים גרמה כתוצאה משימוש חומרים זולים, וישנם חומרים זולים שניתן לראות את הנזק רק לאחר כמה זמן. אי לכך בנות תדרשו את החומרים בטובים ביותר, ולא כל פדיקוריסטית היא באמת טובה יש מקרים שבגלל הפדיקוריסטית לא מקצועית וחוסר ידע נגרמו נזקים למטופלים, ואל תתביישו כיוון שזו הזכות שלכן בתמורה לכספכן .
בנות תדרשו לראות תעודות מקצועיות בו למדה הפדיקוריסטית ושל משרד התמ"ת (משרד התעשיה והמסחר ) מעורב בהן,כיוון שישנן הרבה בנות בשוק שמספרות ומבטיחות הרים וגבעות ללקוחה עושות דברים אסורים גורמות נזקים ולהן חשוב רק הכסף ולא הלקוחה .
לי בראש ובראשונה (א) חשובה לי בריאות הלקוחה (ב) כף הרגל או היד של הלקוחה לפני כל כסף שאני אקבל .
והסיפוק הטוב ביותר שחשוב לי הוא להוציא לקוחה מפטריה ולטפל בה עד להעלמת הפטריה כליל וגם מציפורן חודרנית ואו סדקים רק אז אני רגועה וחשה סיפוק.
בנות שימו לב אל תסיקו מסקנות שאני יקרנית בגין המאמר שאני מציינת כאן על טיב בעבודה (תוכלו לבדוק ולראות שהמחירים שלי הם סבירים מאוד אבל פשוט לי חשוב לי מאוד ליישם טיפול בצורה הטובה ביותר וברמה המקצועית הגבוהה.
במידה ולקוחה רוצה שאני אבוא עד לבית שלה, זה אפשרי טלפון להזמנות: 0529057050

10% הנחה לחברי הרשת שלי.


שם איש קשר: ג'סי

סיווגים

מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים

לוח עדכונים

לוח עדכונים
שלום לכולם!!! אני פדיקוריסטית רפואית בכירה עם תעודות בהצטיינות גבוהה בעלת ניסיון רב בתחום הנ"ל, אני בחורה צעירה לבבית חברותית, ומבצעת טיפולים ברמה מקצועית גבוהה מאוד עם דגש על האסתטיקה כפי שנדרשת כל פדיקוריסטית שמכבדת את עצמה . כמו כן אני משתמשת בח...
DpvFpv%2bkAvrL0p0J2E1V/A==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר