גלריה

  • המטה הארצי בירושלים
+ הצג גלריה

הרשת שלי

תמונת כיסוי של כלב מנופי הרמה

כלב מנופי הרמה

חברת "כלב מנופי הרמה" מספקת מענה מהיר ומקצועי לשירותי הרמה בגובה בירושלים וסביבתה. משה כלב, הנדסאי מכשור ובקרה במקצועו, עבר הכשרה מלאה בתחום מנופי הרמה , מה שמאפשר לחברה בניהולו הענקת שירות איכותי ומוביל בתחום שרותי הרמה לגובה בירושלים .

הקו המנחה את חברת כלב מנופי הרמה בעבודתה, הוא בראש ובראשונה הענקת שרות אמין אדיב ומקצועי ללקוחות החברה במרחב ירושלים והסביבה
כלב מנופי הרמה,היא חברה בעלת תודעת שרות גבוהה וחסרת פשרות תודות לניסיון רב השנים של משה כלב במתן שרות בתחום הדפוס והמחשבים .
חברת "כלב מנופי הרמה" חרטה על דגלה את הערכים הבאים:

• אמינות
• אדיבות ויחס אישי לכל לקוח
• עמידה בלוחות זמנים
• עמידה וקיום מלא של הסכמים
• מקצועיות – שימוש בציוד חדיש ומקצועי ומתוחזק כהלכה
רכישת ידע טכני רב בתחום מנופי הרמה, הכרת התחום לעומק יתרונותיו ומגבלותיו
• בטיחות בעבודה – מעקב אחר כל כללי הבטיחות והזהירות האפשריים
• הצבת הלקוח בעדיפות הגבוהה ביותר
• סל ביטוח מקיף – הן לציוד ולסביבה והן למנוף
• מחירים הוגנים


התחייבות החברה
חברת "כלב מנופי הרמה" מתחייבת כלפי הלקוחות לשירות אמין, איכותי, ומקצועי המתבצע על ידי בעלי מקצוע מוסמכים, מקצועיים ומובילים בתחומם, הידע והניסיון שנרכש, מאפשר התאמת פתרון נכון ואידיאלי לסוג העבודה הנדרש.

ביטוחים
חברת "כלב מנופי הרמה" מחזיקה בסל ביטוחי מלא ומקיף המגן על הציוד המועבר לרבות ביטוח מקיף, ביטוח צד ג', צמ"ה ועוד. מפעיל המנוף עבר הכשרה מקיפה ומלאה והמנוף אשר בו נעשה שימוש, עבר בדיקות מקיפות על ידי מהנדס מוסמך ואושר על ידי מעבדת הטכניון.

מנוף מחזית הטכנולוגיה
חברת "כלב מנופי הרמה" לא מתפשרת על איכות ובחרה לרכוש מנוף הרמה חדיש מתוצרת Bocker- גרמניה, בעל תו תקן מחמיר. מנוף הרמה Bockerמרים משאות עד 400 ק"ג ומגיע לגובה של 37 מ' (עד 12 קומות).

מנוף להרמה על בסיס יומי או שבועי
חברת "כלב מנופי הרמה" מאפשרת ללקוחותיה לשכור את המנוף על בסיס יומי או לחילופין על בסיס שעות עבודה. הרמת הציוד מתבצעת ברגישות ובמקצועיות ובשמירה על כללי הבטיחות ,תוך התחשבות בתנאי השטח השונים


10% הנחה לחברי הרשת שלי.


שם איש קשר: משה

סיווגים

מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים

לוח עדכונים

לוח עדכונים
כלב מנופי הרמה הצטרפ/ה למערכת
חברת "כלב מנופי הרמה" מספקת מענה מהיר ומקצועי לשירותי הרמה בגובה בירושלים וסביבתה. משה כלב, הנדסאי מכשור ובקרה במקצועו, עבר הכשרה מלאה בתחום מנופי הרמה , מה שמאפשר לחברה בניהולו הענקת שירות איכותי ומוביל בתחום שרותי הרמה לגובה בירושלים . הקו המנחה...
WA2cIMsjo1lz4UxW1lQQEQ==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר