גלריה

  • ערכת דורקן DORCO PACE 6 XL
  • סט משפחתי
  • 4 מחסניות סכיני גילוח דורקו להחלפה
  • ערכת חיסכון 6 מחסניות 24 סכיני גילוח דורקו
+ הצג גלריה

הרשת שלי

תמונת כיסוי של תבורי מרקטינג

תבורי מרקטינג

תבורי מרקטינג הינה חנות אינטרנטית שהמוצר העיקרי שהיא משווקת הוא סכין הגילוח הטובה בעולם DORCO PACE 6 XL הסכין היחידה בעלת ששה להבים ועוד להב אחורית לעיצוב. ובעלת פס סיכוך יחודי המכיל שמן לבנדר ,אלוורה, וויטמין E כל אלה מיועדים לגילוח חלק ונעים ובמיוחד לבעלי עור רגיש וזיפים קשים. אורך החיים של הסכין עולה על כל סכין אחרת מתחרה בלפחות 30% ואצל רבים אף הרבה יותר. לעומת זאת המחיר שווה לכל נפש, לפעמים כחצי ממחיר סכין ממותג אחר.

שם איש קשר: יורם תבורי

סיווגים

מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים

לוח עדכונים

לוח עדכונים
תבורי מרקטינג הטבה לחברי וריטיב עסקים
aJs0wCcZC/jtpM9EVfx71g==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות
תבורי מרקטינג הצטרפ/ה למערכת
תבורי מרקטינג הינה חנות אינטרנטית שהמוצר העיקרי שהיא משווקת הוא סכין הגילוח הטובה בעולם DORCO PACE 6 XL הסכין היחידה בעלת ששה להבים ועוד להב אחורית לעיצוב. ובעלת פס סיכוך יחודי המכיל שמן לבנדר ,אלוורה, וויטמין E כל אלה מיועדים לגילוח חלק ונעים ובמיוח...
תבורי מרקטינג
לרגל הצטרפות למערכת Veritiv ' תבורי מרקטינג יוצא במבצע חריג שישגע את המדינה. 158 ש"ח בלבד לערכת גילוח DORCO PACE 6 XL + דמי משלוח בדואר רשום רק 9.40 ש"ח כן, 158 שקל גילוח לשנה שלמה. הערכה כוללת: 18 !! סכיני גילוח ועוד 2 ידיות רב פעמיות מעוצבות בניקל(השניה לטיולים) אנו כה בטוחים שתהנו מחווית גילוח חדשה , שמובטחת החזרת התשלום לכל מי שיבקש עקב תלונה מכל סוג שהוא.
יאיר שאולוף
תיאור חווית הקנייה: לאחר ביצוע ההזמנה באתר של תבורי, יורם התקשר אליי בעצמו כדי לוודא שהפרטים נכונים. המשלוח הראשון לא הגיע אך יורם שלח לי נוסף מייד כשביקשתי ממנו. יש לציין את שירות הלקוחות המצויין- במייל ובטלפון מקבלים מענה מיידי. הסכין עצמה: הידית היא הטובה שהחזקתי ביד. יציבה, מחומרים איכותיים ביותר ועם גומי למניעת החלקה. (פחות חשוב אבל היא נראית פצצה, יותר טוב מכל השאר), הגילוח: סכין בעל 6 להבים בצד אחד ולהב יחיד בצד שני. הגילוח עצמו הוא מצויין ומשאיר את הפנים חלקות ביותר. הסכין לא מורגשת בכלל על העור ולא תולשת זיפים. אי אפשר לצפות יותר. כבונוס- המחיר המעולה. אין עוד סכין שאפשר לקבל במחיר 17 שקל כולל משלוח, (ללא מבצע 27). והלהבים גם הם במחיר מעולה. בקיצור- הגילוח המושלם במחיר שלא קורע לך את הכיס! סכין פצצה, שירות פצצה ומחיר עוד יותר פצצה! מומלץ בחום לכולם!
b/HoxXspYvg1NQ0kgQithw==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר