הבית הקסום - בית לארועים ביפו

הבית הקסום -מוקם בשכונה שקטה ויפה במערב יפו, דרומית לעיר העתיקה .מקום למסיבה מסיבת רווקות מסיבת רווקים.
זוהי ווילה בסגנון של פעם: בית היסטורי בן קרוב ל-100 שנה, בעל עיצוב ארכיטקטוני ערבי-יפואי מהפנט: חצר גדולה ומקורה, שטיחים מקיר לקיר, גג עם מדרגות ציוריות שבו ניתן להשקיף אל הים בשקיעותיו.צורת הישיבה היא מרוקאית (ישיבה נמוכה) וגם רגילה. הסלון כולו מלא בכריות, בדים יפים, תאורה אקזוטית, קישוטים ואומנות והכל בסגנון שאנטי: סגנון הודי-תאילנדי וקצת סיני...
בכל מקום נרות וריחות נעימים. מערכת הגברה עם מוסיקה בחדרים, בר עם שתייה חמה ומטבחון לשימושכם. בסלון ממוקם גם אח (קמין) עם עצים שיחמם לכם את הלב בלילות הקרים. כמו כן, dvd טלויזיה עם ציוד קריוקי ו - חדר טיפולים ויוגה, מקלחת חמה ושירותים נקיים.
כמו כן בגינה היפה נמצאת בריכת הקסם, בריכת גקוזי חמה ומפנקת (הטמפרטורה משתנה לפי העונה). הבריכה ממוקמת בתוך מבנה דום מקורה, מואר ואקזוטי. אפשרות שהייה במים עד 15 איש. חובה להתנסות !!! הבית מתופעל עי חלק מדייריו, הגרים בצימר , כל אחד במקצועו הוא (אולם אינטימיות ודיסקרטיות מובטחת לפי בקשה).
המחירים הם סמליים, תלוי בסוג האירוע, גודל הקבוצה והתקופה בשנה. רצוי להזמין לפחות שלשה ימים מראש. הכרחי לתאם פגישה במקום על-מנת לסגור ארוע.
הבית מתאים לקבוצות של עד 60 איש בלבד. באיזור שפע של חנייה, אך רצוי להצטמצם בכמות הרכבים.
מקום למסיבות מסיבות רווקות מסיבות רווקים


שם איש קשר:

סיווגים

מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים

לוח עדכונים

לוח עדכונים
לא הוזנו עדכונים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר