תמונת כיסוי של מפתח השלום - מנעולן באשדוד

לוח עדכונים

לוח עדכונים
Mr9jTE7FT4ufihDxUciqDg==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות

התקנת מנעול גואל

מה הוא מנעול גואל ?

מנעול גואל הינו שם נוסף למנעול הדלת אשר לו שמות נוספים כמו מנעול כספת ומנעול עליון, אשר זהו בעצם סוג שך מנעול בטיחותי ויעיל ביותר המותקן בחלק העליון של דלת הכניסה לבית.
מנעול גואל מאפשר קיים את הפתרון היעיל והטוב ביותר בעבור מיגון דלת ביתכם, כאשר הוא מהווה מנעול נוסף למנעול אשר קיים וישנו מותקן בדלת
מנעול גואל מאפשר מיגון בטוח מפני דרכי ושיטות הפריצה הידועות המבוצעות על ידי פורצים "מקצועיים" כמו באמצעות קידוח ואף באמצעות בלום התורם לנו לתחושת ביטחוננו ולביטחון רכושנו.
יש לציין שחברות ביטוח רבות אשר נותנות עבורנו שירותי ביטוח בעבר הנכס שבבעלותנו ממליצות ולעיתים אף מחייבות התקנתו של מנעול בלום.

מנעול גואל ? יתרונות רבים לו !!!

אנשים רבים בוחרים בהתקנתו של מנעול גואל על מנת להגביר את תחושת הביטחון שלהם אשר ידוע כבעל יתרונות רבים אשר המטרה והיתרון הבולט שבו הוא מניעתם של פריצות.
1. מניעתם של פריצות – כמו שנאמר מנעול גואל הינו מנעול אשר מותקן כתוספת למנעול הקיים בדלת אשר תורם לביטחון מקסימלי מפני פריצות על ידי פורצים.
עצם חשיפתו ונוכחותו של המנעול אשר חלק ממנו מותקן בצידה החיצוני של הדלת מרתיע את הפורצים המנוסים והמקצועיים אשר מודעים לכל סוג דלת ומנעול ובקיאים בכל שיטות הפריצה הקיימות לבצע את זממם.
2. מניעה פריצה על ידי קידוח – קידוח המנעול או הצילינדר מצריך פעולה ארוכה ואף מרעישה ולכן אין משתמשים הפורצים בשיטת הקידוח וזאת עקב זמן ארוך אשר מצריכה פעולת הקידוח ואף עצם כל שקידוח המנעול גורם ויוצר רעש חזק אשר מונע מהפורצים להשתמש בפעולה זו במטרה לפרוץ לבתים, (יש לציין שעיקר הפעילות של הפורצים הינה מתבצעת בשעות הלילה המאוחרות ורעש של קידוח עלול להפר את שנתם של הדיירים ולעלות את החשש לפריצה).
3. מניעת פריצת בלום – פריצה בלום הינה מאחת מני רבות משיטות הפריצה בהם משתמשים פורצים רבים ומיומנים על מנת להשיג את מטרותיהם הזדוניות.
התקנת מנעול גואל אשר הינו בעל שלושה בריחים אשר נחשבים כעבים וכבדים במיוחד הנכנסים לתוך עומק המשקוף ועל ידי כך מצמידים בחוזקה וברמה גבוהה את הדלת למשקוף.
4. מחיר שפוי והוגן – כיום בשונה מבעבר עלות ההתקנה והשירות של מנעול גואל אשר נחשבו ליקרים ירדו משמעותית בתקופה האחרונה דבר המאפשר לרבים מהאנשים להשתמש ולהיעזר בו להגנתם ולהגנת ביתם ורכושם.

חשוב לזכור ולדעת שהתקנת מנעול גואל נחשבת לפעולה מורכבת אשר התקנתו מצריכה מיומנות, מקצועיות ודיוק מרביים, על כן בחירה נכונה במתקין מנעול גואל הינה חשובה ואף הכרחית במיוחד,
כל כן פנו עוד היום למפתח השלום אשר בבעלותם אנשי מקצוע מנוסים ואמינים אשר ישמחו להתקין בביתכם מנעול גואל.


השקט שלכם זו המקצועיות והניסיון שלנו...מפתח השלום

רוצים לישון בשקט ובביטחון ? יוצאים מהבית וחוששים שמא יפרצו לכם אליו ? פנו עוד היום לקבלת ייעוץ והכוונה חינם לולא כל התחייבות מאחד מאנשי המקצוע המובילים והידועים בתחום התקנת מנעול גואל ובנוסף תיהנו מיחס אישי ואמין וממחירי התקנה נוחים ומשתלמים ללא פשרות !!!

לייעוץ, חילוץ ויצירת קשר התקשרו
1700-551-123
shalom210667@gmail.com

מפתח השלום - מנעולן 24 שעות ביממה


פורץ כספות באשקלון
אודות
מצלמות אבטחה ›
דלתות כניסה
חילוץ אופנועים ›
דלתות כניסה ›
חנות מנעולים באשדוד
פריצה לרכב 199ש"ח באזור אשדוד

פריצת דלת טרוקה החל מ-99 ש"ח באזור אשדוד
התקנת מנעול כספת גואל 400 ש"ח

פריצת דלת פלדה +החלפת צילינדר 399 ש"ח
שיכפול שלט לשער חשמלי 120 ש"ח

החלפת צילינדר לדלת פלדה החל מ199 ש"ח
שם מלא *

אימייל

טלפון / נייד *

הודעה *

* שדה חובה

M1oeDeeSNt5g2arqF28sTQ==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות


מנעולן

מנעולן מקצועי הוא בעל תפקיד חשוב מאד: פריצת מנעולים. פריצה של מנעולים נשמעת כמו עבודה של פושע, אך כאן מגיע ההבדל המשמעותי: פושע פורץ את מנעול הבית שלכם ללא ידיעתכם ובכוונות רעות, ואילו את המנעולן אתם מזמינים מרצונכם הטוב, והוא מסייע לכם כאשר אתם בבעיה. מנעולן אמור להכיר את כל סוגי המנעולים, ולפרוץ אותם עבורכם כאשר אתם מאבדים את המפתח, שוכחים אותו, או סתם כאשר המפתח נתקע בחור המנעול בלי אפשרות לפתוח או לסגור את הדלת.

מיהו מנעולן

לא כל אחד יכול להיות מנעולן. מנעולן לומד את המקצוע היטב בקורסים מתאימים, לאחר שדאג להציג תעודת יושר, המעידה על כך שאין לו עבר פלילי. מי שעבר את הקורס מקבל רישיון משטרתי לעיסוק בפריצה, כך שכאשר אתם מזמינים מנעולן, אתם יכולים להיות בטוחים לחלוטין באמינות שלו. המקצועיות, לעומת זאת, משתנה מאחד לשני. מפתח השלום מעניק לכם שירות מקצועי במיוחד של פריצת מנעולים מכל הסוגים. נתקעתם מחוץ לדלת הבית? שכחתם את המפתח של הרכב בתוך הרכב הנעול? שכחתם את הקוד לכספת האישית? המפתח של המשרד נשבר בתוך המנעול? אל דאגה, מפתח השלום יגיע עד אליכם, ויפתור לכם את הבעיה במלואה.


שירותים נוספים

מפתח השלום מציע לכם גם שירותים נוספים מתחום עבודתו של המנעולן, כמו תיקון של מנעולים שבורים, החלפת מנעול, שכפול מפתחות מכל הסוגים – כולל מפתחות רכב, שכפול שלטים לרכב או לשערי חניה, ועוד עשרות שירותים, אשר קשורים למנעולים ולמפתחות. עם מפתח השלום, הדלת פתוחה בפניכם!

צריכים מנעולן מקצועי? נתקעתם מאחורי הדלת? מפתח השלום יגיע אליכם ויפרוץ את כל סוגי המנעולים!


פורץ כספות באשקלון
אודות
מצלמות אבטחה ›
דלתות כניסה
חילוץ אופנועים ›
דלתות כניסה ›
חנות מנעולים באשדוד
שיכפול שלט לשער חשמלי 120 ש"ח

החלפת צילינדר לדלת פלדה החל מ199 ש"ח
פריצה לרכב 199ש"ח באזור אשדוד

פריצת דלת טרוקה החל מ-99 ש"ח באזור אשדוד
התקנת מנעול כספת גואל 400 ש"ח

פריצת דלת פלדה +החלפת צילינדר 399 ש"ח
שם מלא *

אימייל

טלפון / נייד *

הודעה *

* שדה חובהקידום אתרים
קידום אתרים

WMGir98jfzxmGM/icXqIBA==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות
שירותי פריצה לבית, לעסק ולרכב. פריצת כספות.
Bk2qynzZ58HGjp8GttkGjw==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר