תמונת כיסוי של אבוקדו - סטודיו לעיצוב גרפי

אבוקדו - סטודיו לעיצוב גרפי

בגרפיקה, כמו בכל תחום כמעט, יש כמה זרמים. אני משתייכת לזרם שרואה בגרפיקה אומנות של ממש.
מאז ומתמיד הייתי מחוברת לאומנות, על כל הגוונים שבה. בשלבים שונים בחיים שלי עסקתי בציור, בתפירה, ברקמה וגם בצילום. הכל היה בגדר תחביב עד שנכנסתי לתחום הגרפיקה, לפני 13 שנה, ואז הכל התחבר. האהבה שלי לאומנות גרמה לי להבין כמה עומקים ומשמעויות מסוגלים גוונים, טקסטורות וגופים לתת כשמחברים אותם בדרכים מסוימות כמה ייחודיות אפשר להכניס לכל עיצוב כדי להפוך אותו מעוד פלאייר בנאלי ליצירת אומנות שתשאיר רושם שקשה יהיה לשכוח.
והיום אני מרגישה שהרבה מעבר לעיצוב גרפי או מיתוג או כל מילה מקצועית אחרת שלא תבחרו, אני עוסקת באומנות, ואני נהנית מכל רגע.

אז אחרי ששיתפתי אתכם במקום האישי שלי, בואו נעצור לרגע.
שלום, שמי טליה, אני הבעלים של "אבוקדו"- סטודיו לעיצוב ולמיתוג, אני בתחום כבר 13 שנה ומעבר לעבודה שלי כמעצבת גרפית וממתגת אני גם מלמדת, דרך מכללת "סולו" ובאופן עצמאי קורסים לשימוש בתוכנות גרפיות.
המטרה שלי היא לשלב את היכולות האומנותיות שלי ואת הידע הרחב שלי בעולם המיתוג והעיצוב כדי לייצר בשבילכם ובשביל הלקוחות שלכם חוויה קצת אחרת...

איך אני עושה את זה?

מעבר לטקסטורות ולשילובי הצבעים המיוחדים שאני אוהבת להכניס לתוך כל אחד מהעיצובים שלי, אני משתמשת בכמה דברים שנשארו אצלי כחלק מלימודי האומנות שלי: אני אוכל לשלב בעיצוב שלכם טיפוגרפיה – טקסט מעוצב בכתב יד – שתהיה מיוחדת רק לכם, או איורים בעבודת יד שיהפכו כל מוצר מעוצב שלכם למשהו שהוא הרבה מעבר ל"סתם עוד אחד..."

אני אוהבת אומנות, כל עיצוב שאני מוציאה תחת ידי הוא יצירת אומנות מבחינתי ואני משקיעה בו את כל כולי. בדיוק מהמקום הזה אני מבינה ויודעת כמה כל עסק חשוב לבעלים שלו, כמה כל שירות או מוצר שלכם יקר ללבכם וכמה אתם משקיעים כדי שהוא יהיה טוב, נכון, מדויק ואיכותי. התפקיד שלי הוא להציג אותו ואתכם כך שכל העולם ידע שאתם כאן וירצה לשמוע עוד.
ואני רוצה להעיר את החוויה הזו – שהיא אתם ומה שאתם מביאים אתכם – בדרך הכי נכונה עבורכם.

תנו לי לעשות את זה בשבילכם. עם כל הידע, היכולת והלב שאני משקיעה בכל פרויקט שלי.

להשתמע, טליה.


5% הנחה לחברי הרשת שלי.


שם איש קשר: טליה

סיווגים

מוצרים ושירותים

לוח עדכונים

לוח עדכונים
בגרפיקה, כמו בכל תחום כמעט, יש כמה זרמים. אני משתייכת לזרם שרואה בגרפיקה אומנות של ממש. מאז ומתמיד הייתי מחוברת לאומנות, על כל הגוונים שבה. בשלבים שונים בחיים שלי עסקתי בציור, בתפירה, ברקמה וגם בצילום. הכל היה בגדר תחביב עד שנכנסתי לתחום הגרפיקה, ל...
yuNMS50bx3cUsg9XGDcS2w==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר