כמעצבת פנים עיצוב ואדריכלות בשבילי זו אהבה, ומאהבה נוצרת יצירה, והיצירה הזו יכולה להיות הבית שלכם, או אולי הצימר או העסק החדש שלכם. כאשר אני מגיעה אליכם כדי להתרשם ולהבין מהו הצורך שלכם , אני רואה את...

  פנו אלי בוואטסאפ
קבלו הצעת מחיר
אודות
צור קשר
עדכונים
המלצות
מאמרים
טיפים
גלריה
הצוות
מפה

אודות בית העסק

תאור בית העסק:
כמעצבת פנים עיצוב ואדריכלות בשבילי זו אהבה, ומאהבה נוצרת יצירה, והיצירה הזו יכולה להיות הבית שלכם, או אולי הצימר או העסק החדש שלכם.
כאשר אני מגיעה אליכם כדי להתרשם ולהבין מהו הצורך שלכם , אני רואה את ביתכם כדף חלק אשר עליו ניצור יחדיו את כל המהווים שלכם. נשב יחדיו ונבין את הצרכים שלכם, את הרצונות, את התקציב שלכם וביחד נתחיל צעק אחר צעד כדי להגיע למטרה - עיצוב החלל החדש.
אני מלווה את הפרוייקט שלכם בכל התהלך החל מהבנת הצרכים שלכם, הכנת תקציב, הכנת סקיצות, הכנת תוכניות עבודה, סיור קבלנים, סיו רוליווי ברכישת חומרי גמר, ריהוט וכיו"ב, הום סטיילינג ועד לשלב הכניסה לבית.
לתיאום פגישת ייעוץ 0547794154.

סיווגים:
אדריכלים - תכנון עירוני,

שם איש קשר:
לאה

לוח עדכונים

לוח עדכונים
כמעצבת פנים עיצוב ואדריכלות בשבילי זו אהבה, ומאהבה נוצרת יצירה, והיצירה הזו יכולה להיות הבית שלכם, או אולי הצימר או העסק החדש שלכם. כאשר אני מגיעה אליכם כדי להתרשם ולהבין מהו הצורך שלכם , אני רואה את ביתכם כדף חלק אשר עליו ניצור יחדיו את כל המהווים ...
dWWH7X1PTm32qYIlIAN%2bQQ==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות