תמונת כיסוי של שירה יגר צלמת

שירה יגר צלמת

שלום,
אני שירה יגר ואני צלמת מקצועית.
עבורי, צילום זו היכולת שלי לספר את הסיפור האישי שלכם, לעקוב עם המצלמה שלי ברגישות נשית ומקצועית אחר כל אותם רגעים שמרכיבים את הסיפור שלכם, למצוא את הזויות הנכונות והמחמיאות, להדגיש את הצבעים, התאורה, המבטים ואת כל אותם הפרטים קטנים כגדולים שמבדילים בין קודש לחול, בין ילדות לבגרות, ובין זוג צעיר למשפחה צעירה, והופכים את היום שלכם לזיכרון בלתי נשכח.
אני מצלמת את הרגעים הקטנים והמרגשים שלכם - את הנגיעות הקטנות, העיניים הבורקות ואת המילים שלא נאמרות, צילום נקי ולא מתערב, עם שימת דגש על אופי ורצון הלקוח. עבודה ייחודית עם תפיסה צילומית לא שיגרתית המשלבת איכות, אמינות ואהבה גדולה לצילום.
ניסיוני העשיר והמגוון מאפשר לי להבין את קו המחשבה של האנשים איתם אני עובדת ולהתחבר לסגנון שמתאים להם ביותר במציאת לוקיישן מתאים ולכידת האווירה המתאימה ביותר לתיעוד הרגעים שלכם, דרך המצלמה שלי תוך הבאת האופי ורצונות שלכם לתוך כל פריים.
לא תרגישו שהייתי לא תאמינו מה הצלחתי לצלם.
קצת על עצמי: בגיל צעיר התחלתי להתעניין בסוסים, אהבתי לחיה האצילית הובילה אותי לרצון "להקפיא את הרגע" ולנצור רגעים יפיפיים של תנועה, צורה ואור. כבר אז, ומתוך הרצון הזה התחלתי להתעניין בצילום.
במשך השנים העניין בתחום הביא אותי ללמוד במוסדות שונים ולהתמחות אצל צלמים מכול מני תחומים בארצות הברית ובארץ, ואף לצלם הפקות אופנה בארץ ובחול במשך שנים רבות.
צילומי הסוסים בהם התחלתי את עבודתי ואשר בהם אני עוסקת עד היום, מהווים לי אתגר כבעלת מקצוע עקב התזוזה והצורך לתפוס רגעים תוך תנועה זריזה של האובייקט. ניסיון עשיר וייחודי זה מקנה לי יתרון בעבודתי עם דוגמניות בהפקות אופנה, וכן בעבודתי כצלמת אירועים.צילמתי עבור מגזיני אופנה כמו "מנטה" ו"רייטינג", ובמקביל המשכתי לתעד רגעים של פעם בחיים עבור אנשים, בצילום אירועים כמו חתונות, בר\בת מצווה (בוק מקדים כמו גם האירוע עצמו), צילום למזכרת של הריונות וכו'.

בקרו באתר האינטרנט:
http://www.yegershira.com/
ובדף הפייסבוק שירה יגר צלמת
או התקשרו: 050-7715739שם איש קשר: שירה

סיווגים

לוח עדכונים

לוח עדכונים
שירה יגר צלמת הצטרפ/ה למערכת
שלום, אני שירה יגר ואני צלמת מקצועית. עבורי, צילום זו היכולת שלי לספר את הסיפור האישי שלכם, לעקוב עם המצלמה שלי ברגישות נשית ומקצועית אחר כל אותם רגעים שמרכיבים את הסיפור שלכם, למצוא את הזויות הנכונות והמחמיאות, להדגיש את הצבעים, התאורה, המבטים ו...
0Lw3vXXRvxUXuStNhCpW8Q==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר