בבוטיק שלנו תמצאו מיטות שיזוף בעמידה (החזקות והאיכותיות בארץ) אשר יקנו לכם את חווית השיזוף האופטימאלית- שיזוף סולארי מהיר בכ-7 דקות בלבד. מיטת השיזוף שלנו מנוהלת ע"י תוכנת מחשב. התוכנה שולטת בפעולת מי...

קבלו הצעת מחיר
אודות
צור קשר
עדכונים
המלצות
מאמרים
טיפים
גלריה
הצוות
מפה

אודות בית העסק

תאור בית העסק:
בבוטיק שלנו תמצאו מיטות שיזוף בעמידה (החזקות והאיכותיות בארץ) אשר יקנו לכם את חווית השיזוף האופטימאלית- שיזוף סולארי מהיר בכ-7 דקות בלבד.
מיטת השיזוף שלנו מנוהלת ע"י תוכנת מחשב. התוכנה שולטת בפעולת מיטת השיזוף ובזמן פעולתה, ובכך מבטיחה זמן שיזוף קצוב שמבטיח שיזוף איכותי ומבוקר המותאם לכל אחד באופן אישי.
במכון שיזוף Forever Tan מקפידים תמיד להיות עם היד על הדופק בכדי לשמור על הרמה, האיכות, החדשניות, והמקצועיות- שהם חלק בלתי נפרד מהחוויה, האווירה והשירות החם והאדיב אצלנו בבוטיק. והמחירים? על זה תדברו עם מאיה.

צוות Forever Tan ישמח לעמוד לרשותכם בכל פניה ושאלה באמצעות הטלפון, באתר שלנו, ובעמוד הפייסבוק. אז כל שעליכם לעשות הוא לתאם איתנו תור, או פשוט להגיע אלינו לוייצמן 47 כפ"ס. מיקומינו הוא בפסאג' מאחורי פיצה האט.
התקשרו עכשיו!!!
09-7997107

סיווגים:
מכוני שיזוף - מכוני שיזוף,

שם איש קשר:
מאיה

לוח עדכונים

לוח עדכונים
פוראבר טאן מוצר חדש
vavv83CRoWTPoQhvlICaOw==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות
פוראבר טאן הצטרפ/ה למערכת
בבוטיק שלנו תמצאו מיטות שיזוף בעמידה (החזקות והאיכותיות בארץ) אשר יקנו לכם את חווית השיזוף האופטימאלית- שיזוף סולארי מהיר בכ-7 דקות בלבד. מיטת השיזוף שלנו מנוהלת ע"י תוכנת מחשב. התוכנה שולטת בפעולת מיטת השיזוף ובזמן פעולתה, ובכך מבטיחה זמן שיזוף קצ...
OkyJH51MpUnm/qj9qY2g4g==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות