טיפ - תמונה שווה אלף מילים

בתחילת השנה פייסבוק שינתה את עיצוב דף הניוזפיד שלה (חדשות מתחלפות). חלק מהשינוי הינו שימת דגש גדולה יותר בקידום התוכן הויזואלי. בישראל גולשים בפייסבוק בודקים את הניוזפיד שלהם 15 פעמים ביום ונחשפים לכמויות רבות של מידע ועדכונים. תמונה איכותית תלכוד את עיניהם במהירות ותביא לתשומת הלב שהנכם מחפשים. הקפידו לצרף לכל פוסט מילולי – תמונה אשר תעורר רגש: מצחיקה, מפתיעה, עצובה, מרגשת אפילו מעצבנת...תמונות מטבען מושכות ולכן מניעות את הגולשים להתעניין בפרסום שלכם.


אודות בית העסק

אודות בית העסק

תאור בית העסק:
אנו מומחים בלהביא לך לקוחות דרך האינטרנט. השיטה שלנו היא לגרום ללקוחות להתאהב בך, בעסק שלך, בשירות שלך והכי חשוב לרצות לעבוד איתך. זה הדבר שאנחנו יודעים לעשות הכי טוב. אנו חברת בוטיק לשיווק דיגיטלי מהדור החדש. אנו פורצים את גבולות היצירתיות והחדשנות למתן מענה כולל לצרכים השיווקים של כל עסק. אנו חברה ביתית, בעלת ייחודיות בשירות אישי, מקצועי, איכותי ולאורך כל הדרך!

סיווגים:
יעוץ שיווקי באינטרנט - שיווק פרסום באינטרנט, יעוץ שיווקי - יעוץ שיווקי, פיתוח אתרי אינטרנט - Wix, בניית אתרי אינטרנט, דפי פייסבוק, עיצוב אתרי אינטרנט, עיצוב אתרים, עיצוב דפי נחיתה, שיווק במנועי חיפוש - SEM, קידום אתרים SEO,

שם איש קשר:
ליאת