חברת Mr. Smartphone עורכת הדרכות מתקדמות בנושא תפעול הטלפון החכם – סמארטפון, ומחשבori לוח – טאבלט, ללקוחות פרטיים ועסקיים. החברה הוקמה מתוך היכרות עמוקה עם השטח והבנה כי אנשים רבים אינם מודעים ליכולות...

  פנו אלי בוואטסאפ
קבלו הצעת מחיר
אודות
צור קשר
עדכונים
המלצות
מאמרים
טיפים
גלריה
הצוות
מפה

הרשת שלי

טיפ - חסכון בסוללת הסמארטפון

היום כולנו מסתובבים עם הסמארטפון עלינו כל היום וכמובן עם מטען צמוד. קבלו טיפ חשוב שיסייע לכם לשמור על סוללת הסמארטפון לאורך זמן. לסמארטפונים שלנו יש סוללות מסוג ליתיום שעובדות על מחזורי טעינה( כל טעינה מ- %0 ל 100% נקראת מחזור טעינה). יש מספר דברים שחשוב לדעת כאשר אתם מטעינים את הסמארטפון שלכם: 1. לא לתת לבטריה להיגמר לגמרי- להגיע ל-0%, לאורך זמן זה פוגע באיכות הסוללה. 2. לא להטעין את הסוללה בצורה מלאה מ-0% ל-100%- מקצר את חיי הסוללה. (אפשר להטעין עד 98-99). *אפשר פעם ב-30 טעינות לרוקן את המכשיר עד הסוף ולהטעין עד 100%. (עושה כיול מחדש לסוללה). 3. להשתדל לא לחשוף את המכשיר והסוללה לתנאי חום, או להשאיר את המכשיר טעון ברכב. 4. אם יש לכם סוללות נוספות אחסנו אותם במקום קריר.


אודות בית העסק

אודות בית העסק

תאור בית העסק:
חברת Mr. Smartphone עורכת הדרכות מתקדמות בנושא תפעול הטלפון החכם – סמארטפון, ומחשבori לוח – טאבלט, ללקוחות פרטיים ועסקיים. החברה הוקמה מתוך היכרות עמוקה עם השטח והבנה כי אנשים רבים אינם מודעים ליכולות הרבות של מכשיר הטלפון החכם שבידם ואינם מפיקים ממנו את מירב התועלת וההנאה. אנו מאמינים כי כיום, תפעול איכותי וניצול יכולות הסמארטפון אינו בגדר מותרות או תחביב, אלא כלי חיוני בחיי היום יום.
Mr. Smartphone הוקמה ע"י אורי ישראל, בעל ניסיון של 4 שנים בתמיכה, שירות והדרכה בתחום הסלולר והתמחות מעמיקה בנושא הטלפונים החכמים, בהדרכות כלליות ופרטניות לאלפי משתמשים לאורך השנים.

סיווגים:
טלפונים סלולאריים וסמארטפונים - שירות ומעבדות,

שם איש קשר:
אורי ישראל