הרשת שלי

שמירה על הסמארטפון מפני נפילות

קבלו טיפ חכם שישמור על הסמארטפון שלכם. קניתם סמארטפון חדש במיטב כספכם, חשוב שתשקיעו גם בהגנה עליו מפני נפילות ושריטות. נפילה של המכשיר עלולה לגרום לשבר במסך שתגרום לכם להיפרד מכמה מאות שקלים. איך נשמור על הסמארטפון היקר שלנו מפני נפילות שריטות ושברים? כדאי לקנות מגן למכשיר שמספק לו הגנה מלאה מפני נפילות, ניתן לקנות מגוון מגנים בחנויות הסלולר השונות, יש לבחור מגן שמספק הגנה העוטפת את כל המכשיר להגנה מרבית. בנוסף כדאי לרכוש מגן מסך שיגן על מסך המכשיר שלכם משריטות ופגיעה מחפצים חדים. מגני המסך ומגני המכשיר אינם יקרים כלל בהשוואה למכשיר וניתנים לרכישה במגוון דגמים ובטווחי מחירים שונים. קניתם סמארטפון יקר כדאי להשקיע עוד קצת כדאי שיהיה לכם ראש שקט

תגובות


מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים
תמונת כיסוי של Mr. Smartphone-מומחה להתייעלות טכנולוגית

Mr. Smartphone-מומחה להתייעלות טכנולוגית

חברת Mr. Smartphone עורכת הדרכות מתקדמות בנושא תפעול הטלפון החכם – סמארטפון, ומחשבori לוח – טאבלט, ללקוחות פרטיים ועסקיים. החברה הוקמה מתוך היכרות עמוקה עם השטח והבנה כי אנשים רבים אינם מודעים ליכולות הרבות של מכשיר הטלפון החכם שבידם ואינם מפיקים ממנו את מירב התועלת וההנאה. אנו מאמינים כי כיום, תפעול איכותי וניצול יכולות הסמארטפון אינו בגדר מותרות או תחביב, אלא כלי חיוני בחיי היום יום.
Mr. Smartphone הוקמה ע"י אורי ישראל, בעל ניסיון של 4 שנים בתמיכה, שירות והדרכה בתחום הסלולר והתמחות מעמיקה בנושא הטלפונים החכמים, בהדרכות כלליות ופרטניות לאלפי משתמשים לאורך השנים.

שם איש קשר: אורי ישראל

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר