הרשת שלי

חסכון בעלויות גלישה בחו"ל

קבלו טיפ חכם שיחסוך לכם הרבה כסף הפעם בנושא נסיעה לחו"ל. אם אתם טסים לחופשה הסמארטפון שלכם מבצע "נדידת נתונים"- מתחבר לרשת סלולרית בחו"ל אשר גורמת לגלישה באינטרנט להיות יקרה הרבה יותר מבארץ. מה אפשר לעשות? 1.כבו את הגלישה הסלולרית במכשיר. אפשר לחסום את הגלישה הסלולרית דרך חברת הסלולר שלכם, בנוסף אפשר להעביר את המכשיר ל"מצב טיסה" כדי למנוע ממנו לגלוש בחו"ל. 2. אם אתם מחליטים שכן תרצו לגלוש באינטרנט בחו"ל עשו חבילה מתאימה לפני הנסיעה לחו"ל הכוללת גלישה דרך חברת הסלולר שלכם ( ניתן גם לרכוש חבילות עם דקות ו Sms). 3. ניתן לרכוש Sim מקומי בחו"ל (וגם Sim בינלאומי בארץ) בתעריף נמוך עם שיחות, Sms, וגלישה, או רק גלישה. 4. האפשרות הנוספת היא כמובן לגלוש דרך WIFI- רשת אלחוטית הפרוסה במגוון עסקים ומלונות בחו"ל. טיסה נעימה:)

תגובות


מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים
תמונת כיסוי של Mr. Smartphone-מומחה להתייעלות טכנולוגית

Mr. Smartphone-מומחה להתייעלות טכנולוגית

חברת Mr. Smartphone עורכת הדרכות מתקדמות בנושא תפעול הטלפון החכם – סמארטפון, ומחשבori לוח – טאבלט, ללקוחות פרטיים ועסקיים. החברה הוקמה מתוך היכרות עמוקה עם השטח והבנה כי אנשים רבים אינם מודעים ליכולות הרבות של מכשיר הטלפון החכם שבידם ואינם מפיקים ממנו את מירב התועלת וההנאה. אנו מאמינים כי כיום, תפעול איכותי וניצול יכולות הסמארטפון אינו בגדר מותרות או תחביב, אלא כלי חיוני בחיי היום יום.
Mr. Smartphone הוקמה ע"י אורי ישראל, בעל ניסיון של 4 שנים בתמיכה, שירות והדרכה בתחום הסלולר והתמחות מעמיקה בנושא הטלפונים החכמים, בהדרכות כלליות ופרטניות לאלפי משתמשים לאורך השנים.

שם איש קשר: אורי ישראל

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר