איל חובב מאמן אישי ומנטור עסקי. כאחד המייסדים והבעלים של מכללת קשת, כ-מאמן אישי ומנטור עסקי והן כיזם ואיש עסקים בינלאומי, ליווה איל מאות בעלי עסקים, חברות, ארגונים עסקיים ומדיניים, כמו גם אלפי אנשים ...

10% הנחה לחברי הרשת שלי

  פנו אלי בוואטסאפ
קבלו הצעת מחיר
אודות
צור קשר
עדכונים
המלצות
מאמרים
טיפים
גלריה
הצוות
מפה
אודות בית העסק

אודות בית העסק

תאור בית העסק:
10% הנחה לחברי הרשת שלי.
איל חובב מאמן אישי ומנטור עסקי.
כאחד המייסדים והבעלים של מכללת קשת, כ-מאמן אישי ומנטור עסקי והן כיזם ואיש עסקים בינלאומי, ליווה איל מאות בעלי עסקים, חברות, ארגונים עסקיים ומדיניים, כמו גם אלפי אנשים להגשמת חלומם ולהצלחה מדידה.
כמנהיג לפריצות דרך אישיות ועסקיות, יש באיל תמהיל ייחודי הכולל ניסיון עסקי עשיר, הבנה עמוקה של נפש האדם, כריזמה, מנהיגות טבעית, ויכולת יצירת מוטיבציה. כל אלו שמים אותו בקו הראשון של מומחיות לפריצות דרך, הצלחה מדידה, והעצמה אישית.
מתוך אלפי התהליכים בהם היה מעורב ואותם חקר בארץ ובעולם, חשף איל את הסודות להצלחה מדידה, ואת הקוד השומר מפני כישלון פרטים וארגונים.
בהיותו סקרן ואוטודידקט, איל נמצא בלימוד מתמיד, וחוקר במרץ תחומים כמו: תחומי הצלחה עסקית ואישית, תקשורת בין אישית, קבלת החלטות והעצמה.
כבעלים של מכללת קשת, וכ-מאמן אישי ומנטור עסקי איל מייצר שינוי באנשים, בצוותי עבודה ובארגונים דרך סדנאות , קורסים, הרצאות , הכשרות דורות מאמנים חדשים, כתיבת תכנים אימוניים מקוריים, ואימון עסקים, ארגונים ואנשים פרטיים.
איל הוא סמל לנחישות, התמדה, ודבקות במטרה.
מוטו חשוב של איל לחיים:
"חכמה שאין מאחוריה עשייה אינה חכמה כלל – כך אני נוהג וכך אני מנהיג."

מיל קשת: info@keshet-master.org

איל חובב מאמן אישי ומנטור עסקי

מוזמנים לפנות ליצירת קשר למפגש אימון אישי ראשון ללא עלות אם דרך השארת פרטים או ישירות מולי דרך המיל האישי או הטלפון.
מיל ישיר: ayal@hovev.com
טלפון:054-4441823

סיווגים:
אימון עסקי - אימון עסקי, אימון וקואצ'ינג - אימון לניהול זמן, אימון אישי, אפקטיביות אישית, יעוץ וליווי עסקי - ייעוץ וליווי ועסקי, קורסים לימודים והכשרות - קורס אימון מחשבתי,

מילות מפתח:
אימון אישי, אימון עסקי, מאמן אישי, מאמן עסקי, יעוץ עסקי,

שם איש קשר:
איל חובב

וידאו: