אז אם ראיתם נמלה מטיילת על השיש, ג'וק בחדר המדרגות, עכבר במחסן, תיקנים בפינות המחסן, עכבר מאחורי הארון או אם הילד חלילה נשבע שהוא ראה נחש בחצר: אל תהססו - צלצלו עכשיו להזמנת שירותי ריסוס והדברה צרו עי...

  פנו אלי בוואטסאפ
קבלו הצעת מחיר
אודות
צור קשר
עדכונים
המלצות
מאמרים
טיפים
גלריה
הצוות
מפה

הרשת שלי

הצטרף/י לרשת שלי

הרשת שלי

אודות בית העסק

תאור בית העסק:
אז אם ראיתם נמלה מטיילת על השיש, ג'וק בחדר המדרגות, עכבר במחסן, תיקנים בפינות המחסן, עכבר מאחורי הארון או אם הילד חלילה נשבע שהוא ראה נחש בחצר: אל תהססו - צלצלו עכשיו להזמנת שירותי ריסוס והדברה צרו עימנו קשר, בכל שאלה ועיניין ואנו נשמח לענות לכם! הזמנת שירותי ריסוס והדברה לכל מקום בכל זמן. מבצעים הדברה, ריסוס וטיפול בכל סוגי המזיקים. שמים סוף לאורחים הלא רצויים בבית, בגינה, בעסק, במשרד !

למה לפנות ליהודה הדברות?
ניסיון ומקצועיות - כי עם ותק של יותר מ 15 שנה במתן שירותי הדברה מכל הסוגים, יהודה מכיר את העבודה טוב מאוד מכיר את כל סוגי החומרים החדשים, יודע להתאים את סוג החומר למזיק ולטפל בכל מפגע בצורה יעילה ומקצועית.

שירותי הדברה לכולם - אנו מספקים שירותי הדברה לכל סוגי הלקוחות: בתים פרטיים,, מחסני מזון, אולמות אירועים, בתי עסק ועוד.

אישורים ורשיונות - יהודה הדברות פועל תחת פיקוח קפדני ומחזיק ברישיון #1313 של המשרד לאיכות הסביבה.
אנו, "ביהודה הדברות", מתמחים בביצוע הדברות ירוקות מכל הסוגים ומתאימים לכם הדברה באופן אישי, חסכוני, נוח ומהיר. צרו עימנו קשר 24 שעות ביממה ונשמח לעמוד לשירותכם.

סיווגים:
ריסוס והדברה - שירותי ריסוס,

מילות מפתח:
ריסוס והדברה - דירת 1-2 חדרים, ריסוס והדברה - דירת 3 חדרים, ריסוס והדברה - דירת 4 חדרים, ריסוס והדברה - דירת 5 חדרים, בניין מגורים עד 4 קומות כולל חצר וביובים, הדברת נמלים, הדברת עכברים / חולדות, הדברת פרעושים, הדברת טרמיטים, הרחקת יונים באמצעות דוקרנים,

שם איש קשר:
יהודה