תמונת כיסוי של מיני משכנתא

מיני משכנתא

ברוכים הבאים למיני משכנתא!

מיני משכנתא - ייעוץ כלכלי למשכנתאות והלוואות מתמחה במתן ייעוץ כלכלי פיננסי בתחום המשכנתאות, לחברה ידע וניסיון רב בשירות מקצועי ואיכותי.

מיני משכנתא בעלת ניסיון רב בתחום הכלכלי והתכנון הפיננסי ומהווה גוף ייעוץ עצמאי אובייקטיבי ובלתי תלוי.

למיני משכנתא יש את הכלים להתאים לפרופיל הכלכלי והאישי של כל לקוח את המשכנתא הייחודית עבורו, וכן מבצעת מכרז לבדיקת תנאי ההלוואה בין הבנקים ובכך מסייעת ללווה לבחור את הבנק המתאים.

מיני משכנתא מספקת שירותי ייעוץ ע"פ תנאי דרישות החוק עבור משכנתאות חדשות ומחזור הלוואות ישנות.

בנוסף, במסגרת עבודתה, מיני משכנתא מקיימת קשר ישיר עם מגוון גורמים העוסקים בתחום מתן המשכנתאות וההלוואות ובכלל זה הבנקים והעוסקים במלאכה.

עמית מיארה – כלכלן בכיר, נשוי ואב ל -3, בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים, עובד כ- 12 שנים בבקרת מערכות מתוכן כ- 7 שנים בתחום המערכות הפיננסיות במגזר הציבורי וההייטק.

עמית, פיתח מודל כלכלי-פיננסי ייחודי המסייע לתכנון נכון ויעיל של הלוואת המשכנתא ובכך מסייע לציבור נוטלי ההלוואות והמשכנתאות.

בבחירת התמהיל האופטימאלי, מערכת מיני משכנתא מריצה מעל 100,000,000 אפשרויות למציאת המשכנתא האופטימאלית לכל לווה, תוך מציאת נקודת האיזון בין ההחזר החודשי המבוקש לנתונים האישיים של הלקוח

אצלנו, צרכי הלקוח אינם עוד סיסמה אלא דרך חיים ועבודה. מיני משכנתא מאמינה כי שירות אישי תוך שקיפות ושיתוף הלקוח יביאו להשגת תוצאה מיטבית.

שם איש קשר: עמית מיארה

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר