גלריה

  • לוגו קייסי קולג
+ הצג גלריה

הרשת שלי

מוצרים

בניית אתרי אינטרנט
אתר על מערכת וורדפרס מאפשר לך לחסוך אלפי שקלים! להיות הבעלים היחידים של האתר! לזכות בשליטה גמישות ודינאמיות בלתי מוגבלת!עצמאות – חסל סדר תלות בחברת בניית אתרים או בחברות אחסנה.וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן בקוד פתוח המתעדכנת כל הזמן על ידי קהילת מפתחים בינלאומית.המשמעות היא שלכל ...
מחיר: 5400 ₪

יחידת הפעלה/כיבוי ובקרה מרחוק באמצעות WIFI
יחידת הפעה/כיבוי באמצעות WIFI לצרכן אחד 30VDC עד 10A ללא דרישה לתקן. מאפשרת פיקוד ובקרה דרך רשת הנתב בארגון, ניתן גם להנגיש לאינטרנט (מצריך ידע בקביעת תצורה בנתב). ממש"ק באמצעות הדפדפן - אין צורך בהתקנה כלשהי! עובד בנייד בטאבלט ובנייח!!! הנחה להזמנות מעל 10 יח'. ניתן להזמין בנוסף יחידת ממסר&n...
מחיר: 120 ₪

ניהול הוצאות
אחת הבעיות הגדולות של כל עסק, זה שליטה בהוצאות... האם אתם בטוחים שכל ההוצאות שלכם הכרחיות? מהי בעצם הוצאה הכרחית? מהו תקציב הקניות? תקציב הפרסום שההכנסות מאפשרות? ניהול ההוצאות הינו אחד הכלים החשובים ביותר להצלחה של העסק!
מחיר: 340 ₪

תמונת כיסוי של קייסי קולג' - פיתוח וקידום עסקים קטנים

קייסי קולג' - פיתוח וקידום עסקים קטנים

קייסי קולג’ – פיתוח וקידום עסקים בישראל.

קורסים, הדרכות ופתרונות בתחום השיווק והפיתוח העסקי באינטרנט ומחוצה לו.
לחברות, ארגונים ובעלי עסקים
קייסי קולג' הוקם מתוך רצון לתרום לקידום עסקים בישראל בכלל ולקידום עסקים באינטרנט בפרט.

המרכז מתמחה בפיתוח קורסים, הדרכות וימי עיון בתחומי השיווק באינטרנט ושם לו למטרה לקדם עסקים באמצעות רתימת המדיה הדיגיטאלית וכניסה למסלולי צמיחה ופיתוח מואצים על בסיס הגישה “שיווק במחשבה תחילה”.

מוצרי ההדרכה במרכז מגוונים הן מבחינת מנעד הנושאים בתחום השיווק באינטרנט והן מבחינת אורך ומשך כל הדרכה (החל מקורסים בני 18 שעות, דרך ימי עיון שמשכם 9 שעות וכלה בהדרכות ממוקדות וקצרות בנות שעתיים).
בצד מוצרי ההדרכה הגנריים, מועברות הרצאות, הדרכות ייעודיות לחברות ולקבוצות, בהזמנה מראש, על פי דרישות המזמנים ובהתאם למטרות המבוקשות ולקהל היעד.

כדי לסייע לבעלי עסקים הזקוקים למישהו לרוץ איתו, אנחנו מנהלים תוכניות ליווי שנתיות בשתי רמות לקידום ופיתוח עסקיםהן בעזרת האינטרנט ובכלל, תוכניות הליווי מתמקדות בפעילויות השיווק ויצירת אסטרטגיה שיווקית לעסק ובנייה וישום של תוכניות צמיחה והתפתחות עסקית.

10% הנחה לחברי הרשת שלי.


שם איש קשר: איתן גינוסר

סיווגים