כל הילדים , וכן, אולי, מבוגרים רבים חלמו לפחות פעם אחת על כמה נחמד יהיה להיות דמות מהאגדות או גיבור של הסרט. תמונה חדשה של הרפתקה , פנטזיה ... אז מה מונע מכם להגשים את חלומו של הילד לפחות לכמה שעות ? ...

קבלו הצעת מחיר
אודות
צור קשר
עדכונים
המלצות
מאמרים
טיפים
גלריה
הצוות שלנו
מפה
  פנו אלי בוואטסאפ
הוסף המלצה

המלצות הגולשים (0)

לא הוזנו המלצות

אודות בית העסק

אודות בית העסק

תאור בית העסק:
כל הילדים , וכן, אולי, מבוגרים רבים חלמו לפחות פעם אחת על כמה נחמד יהיה להיות דמות מהאגדות או גיבור של הסרט. תמונה חדשה של הרפתקה , פנטזיה ... אז מה מונע מכם להגשים את חלומו של הילד לפחות לכמה שעות ? במיוחד שיום הולדת הזמן הטוב ביותר להגשמת חלומות ולניסים קטנים. זה הזמן והמקום לדמיון! אין צורך להיות ביישן - מצייר פינים מקצועי יכול לעזור לכל אחד להפוך לגיבור מהאגדות ואפילו לבעלי החיים, כמו גם שיעורים מעניינים בציורי פנים לילדים.
מהו הקסם הייחודי של ציורי פנים ?

ציורי פנים לילדים היא דרך קלה להפוך לכל דמות האהובה עליך לזמן קצר.
זוהי הזדמנות מצוינת ליצור תמונה משלך ולהוסיף לה תחפושת .
אם יש לך החג באווירה מיוחדת - בדיוק המקום לציורי הפנים!
לזכרו של האירוע יישארו תמונות ייחודיות ויוצאות דופן. ואתה יכול לארגן סיישן צילומים כולו !
להורים אין ממה לפחד - הצבעים לציורים פנים לילדים בטוחים לחלוטין ואינם גורמים לאלרגיות.
הצבעים מספיק עמידים כדי להשאר על הפנים במהלך החג , אבל ברגע שהילד עייף אחרי החגיגה מהאגדות - זה קל לשטוף את הצבע.
ציורי פנים זה משהו שיהפוך את חגיגה שלכם לבלתי נשכחת עבורכם ועבור ילדיכם. רק שעה - שעוברות דמויות של הנסיכות , פרפרים , ארנבות, גיבורי על ועוד רבים, רבים אחרים ! כמובן, אתם יכולים פשוט לקנות מסיכות , אבל ... זה ממש, ממש לא אותו דבר! ציורי פנים לא ייפולו כמו מסכת קרטון, ולא ייראו קשוחים - כי זה יהיה להחיות את הבעות פנים אמיתיות! אז גיבורים , שיהפכו למשתתפי האירוע יוכלו ליהנות , ליהנות, ולבנות בפנים מעוות שיהיה מאוד , מאוד מצחיק!

בהזמנת ציורי פנים בחגיגה , תוכלו לעזור לילדים לא רק להפוך לדמויות , אבל תוכלו לפתח את הכשרון המשחק שלהם . אתם יכולים לחשוב על הרבה משחקים , סצנות מופעים. להזמין ציורי פנים - זה אומר לעשות את החג צבעוני ושמח! ואנחנו מוכנים לעזור לך ברגע זה !

סיווגים:
הפעלות לימי הולדת - הפעלות לימי הולדת,

שם איש קשר:
דיאנה